Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting în Bucureşti

#1
După cum bine ştiţi, se apropie vacanţa de iarnă, şi odată cu ea - Crăciunul.
Îmi propusesem încă din septembrie să organizez un meeting în vacanţa de iarnă; prin urmare, iată topicul. xD
M-am gândit, de asemenea, să-l deschid cu cel puţin o săptămână mai devreme, întrucât unii sunt probabil ocupaţi cu tezele [ asta, bine-nţeles, în cazul în care n-au scăpat deja de ele ].

Am câteva propuneri legate de dată, de oră şi de locul de-ntâlnire, însă voi aştepta şi sugestiile voastre, că vorb-aceea, votul trebuie să fie unanim.

So yeah, vă aştept propunerile. ( :


postincoerentpostincoerentpostincoerentpostincoerentpostincoerentpostincoerent
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#2
Eu sunt la Bucuresti pe data de 26-27-28, dupa care voi reveni pe data de 2 si 3. As fi mai mult decat fericit sa particip la acest meeting.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#3
Si eu si kidul vom fi acolo. Nu am rata ocazia sa ne razbunam pe yondaime pentru ca e ... barbat. Deci de abia astept sa vina ziua 8

#4
Eu raman in oras de sarbatori deci e foarte probabil sa trec si eu pe acolo :] (wherever you guys decide to meet xD)
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#5
Vreau detalii, organizatorilor... Locul in special si data...
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#6
Cum eu locuiesc in capitala nu prea am ce face toate ziua. Asa ca daca data este una in care nu pica in aceasi zi cu vrun test sau teza si daca e pe langa mine sau daca pot sa ii mint pe parinti ca sa vin atunci sigur gasiti mezina printre voi. Sper sa vina cat mai multi sau doar uni ca sa... nu ne ingramadim.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
Yap, deja mi-a anuntat mitsu venirea xD asa ca nu prea mai am de ales decat sa vin ^^ so, abia astept sa ne vedem xD
I'm not insulting you. I'm describing you.

#8
Eu sunt main-eventul. Daca nu o sa veniti, o sa ma ratati Yondaime
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#9
Mi`as face si eu aparitia.Yaoi maniac...cred ca eu sunt mai mezina ca tine.21 Depinde locul pentru ca habar n`am Bucurestiul.Cred ca pe 26 ar fi cel mai convenabil sa vina si atractia principala. XD Voi ce ziceti?
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#10
Aoleu de fapt atractia nu e deloc o atractie. E ca turnul eiffel ziua 24 multe fiare [mama ce rea sunt] dar o sa il adorati mai, sunt sigura. Macar gura e de el.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Meeting în BucureÅŸti! Corina M. 19 8.716 19-04-2011, 04:33 AM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Meeting în BucureÅŸti. Corina M. 45 19.202 08-09-2010, 11:42 PM
Ultimul răspuns: Vernis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)