Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting în Bucureşti.

#21
Mimi, mă gândeam să fac eu hârtia aia, dar o poate face oricine altcineva dacă vrea şi poate.
Şi nu, nu întârziem. Eu una voi fi acolo la timp.

Şi până la urmă cine vine? Eu, Mimi, Nya, Triangle şi s-ar putea să vină şi Blood Saya, să vedem.
Ah, da. Să-mi spuneţi dacă vreţi să faceţi voi hârtia aia cu AnimeZup here, să ştiu din timp.

Şi nu uitaţi, la 14 la statuia lui Charles de Gaulle.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#22
lololo If I get there I gunna die! Thiz be trixy!

(06-09-2010, 01:46 PM)Tan A scris: @Horia K

acuma du-te la profil la fiecare si vezi ca toate fetele au 12-14 ani 10

also, newfag 10

ontopic: distractie placuta la meeting kids 10

also EMAG
also sorry fur die spamm
also amidoinitritte
 ▲
▲▲
also cred ca un astfel de meeting offline trebuie organizat din timp si sa aibe si o anumita tematica(daca ma intrebi pe mine, probabil majoritatea celor care vin cu anumite "sperante" vor fi cam cum a spus Horia unde exceptiile confirma regula X3)
also feelsgoodman.jpg
also problem officer?
also end comment(nobody should feel offended dar ceva miroase a peste)
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#23
Tzahranul, ştiu că meetingul trebuia făcut mai din timp, dar aşa cum am mai spus, ideea-mi venise acum o săptămână, am plănuit să deschid topicul încă de-atunci, dar am lăsat-o baltă.
Promit ca data viitoare să organizez totul din timp, cu cel puţin o săptămână înainte.

Hmm, bun, deci rămâne să ne vedem mâine la ora 14 în Herăstrău, la statuia lui Charles de Gaulle.
Dacă mai întârziaţi zece minute, nu-i nici o problemă, deşi sper să nu fie astfel de probleme.

Şi cam atât.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#24
Vin si eu.Bine ca m-a anuntat Mimi ca mie ieri imi cazuse netul cand am vrut sa intru la sectiunea asta si am uitat dupaia.Deci vin si eu.21[M-am trezit si eu. x.X]

#25
am auzit ca s-a terminat meetingul, cum a fost 10?

#26
Păi, Tan, a fost o zi superbă. Ne-am distrat foarte bine.
Dumnezeule, am râs [ foarte ] mult, am umblat după apă o oră şi ceva, şi după ce-am băut în sfârşit, am aflat că Corina avea la ea o sticlă de Pepsi şi nouă nu ne spusese. Doar Mimi ştia de asta. * mrrr *
Mimi e emotivă! * lol *
Ah, cât m-am târât cu Nya prin parc; ne sprijineam una de cealaltă, muream de cald and so on.
Mergeam pe grupuleţe. Triunghi şi Iris erau cel mai în faţă, eu şi Nya pe la mijloc, murind de sete, iar Mimi şi Corina erau în spate - n-aveau nici o treabă, se aşezară pe-o bancă şi băură Pepsi în linişte. * grrr *
Mă rog.

Şi am făcut şi câteva poze.

Haha!
Noi. - ce naÅŸpa am ieÅŸit eu -
Lol. - ce-au ajuns mozii - * lmao *
Tot noi. - în sfârşit o poză-n care-am ieşit şi eu bine -

Cam asta ar fi tot.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#27
Sa va spun eu ce au facut: m-au barfit! Si dupa aia au barfit si alti baieti de pe forum. Si dupa aia au facut o lista, un top, ceva, cu noi 21

Mimi e prea malefica (,) ca sa va spuna de Pepsi 21
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#28
(08-09-2010, 07:36 PM)Luli. A scris: Lol. - ce-au ajuns mozii - * lmao *

Cineva trebuia să strângă după porcuşorii care au mâncat. Mda, eu mă chinuiam să ţin tava şi voi făceaţi poze ._______________."

Alte comentrii ... păi, mi-a plăcut când am udato pe Andreea, adică Triangle a.k.a Beatrice. 105
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#29
Păreri, păreri, păreri ! * jumps *

Deci a fost genial. : ]] Când am ajuuuuns ( eu, Luli, Mimi şi Corina - ne`am întâlnit la metrou ), Triunghi şi Iris deja ajunseseră. Şi după am mers să o luăm pe Lie ( e nouă, deci nu o ştiţi ) de la Grădina Japoneză. După, naiba ştie cum, am ajuns în partea cealaltă a parcului, pe lângă Sk8park 2 ( cine ştie, cunoaşte ). : ]] Şi pe Luli a sunat`o unu, Paul, şi Mimi i`a smuls telefonul din mână şi Luli începuse să alerge după ea. : ]] Până la urmă, ne`am aşezat noi pe o bancă ( adică eu, Mimi, Luli şi Corina pe o bancă, Triunghi pe jos - haaaa, am poză cu ea când stătea pe jos : ]] - şi Iris cu Lie pe o bancă din faţa noastră ). Am făcut nişte poze cu nişte degete frumoase la vedere şi tot felul de idioţenii. Am vorbit noiiiii, muuuuult, ( despre Kashmir cel mai mult : ]] şi am enumerat toţii tipii de pe zup : ]] şi am vorbit de zup ; şi da, am bârfit : ]] şi mi`a plăcut ! ) până când am întrebat, eu, dacă ne m`ai ridicăm. : ]] După, am luat`o într`o direcţie şi tot nu ajungeam la civilizaţie. : ]] Şi mai toate muream de sete. o.o Mai avea Iris puţină apă şi a băut Luli puţină, apoi Mimi a aruncat restul pe Triunghi. : ]] Şi Triunghi a luat`o la fugă pe acolo. Apoi cineva ( nu mai ştiu cine = ]] parcă Mimi ) l`a întrebat pe un tip care alerga cu câinele, unde găsim şi noi un chioşc. Şi ne`a explicat el şi după ne gândeam pe unde să o luăm. Până la urmă am luat`o pe unde am venit şi eu cu Luli eram disperate. o.o Într`un final, când am luat apă, am băut`o dintr`o înghiţitură. : ]] După ne`am mai plimbat un pic şi am mers la Mc Unirii. Am pus`o pe Mimi să ducă tot ce rămăsese, dar am sfârşit ajutând`o şi eu. Toate râdeau de noi. T.T Of, of, noi strângem după porcuşori. : ]] După hug`urile de rigoare ( date în mijlocul străzii : ]] ) am plecat şi eu cu Luli am ajuns să ne rătăcim la metrou. o.o

Oricum, a fost genial. Can`t wait următorul meeting ( la film, zicea Luli, ca să avem de băut la discreţie : ]] ). Btw, aţi observat ce bine a fost făcută poza cu Mimi ? : > Eu i`am făcut`o.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#30
Nya A scris:Am pus`o pe Mimi să ducă tot ce rămăsese, dar am sfârşit ajutând`o şi eu.

Fals, să n-o credeţi că spune minciuni. Nu m-a pus nimeni să duc nimic, m-am oferit eu că voi ... doreaţi să fiţi porcuşori cu dimplomă de porcuşori şi să lăsaţi resturle pe masă. Şi Nyuţa m-a ajutat aşaaaaa ... la sfârşit după ce mi-a picat o chestie pe jos şi după ce mi-a făcut poza aceea, e fată mândră că a făcut poza, lasă că vezi tu data viitoare. 33

Că tot ai adus vorba de film, eu nu vin dacă nu va fi un film p0rn. 33
[Imagine: 9qh35v.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Meeting în BucureÅŸti! Corina M. 19 8.716 19-04-2011, 04:33 AM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Meeting în BucureÅŸti Corina M. 100 31.558 06-01-2011, 04:30 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)