Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting în Bucureşti

#41
Sub 13 ani? Nu! :l ma refeream...la cei care au nevoie de aprobarea parintilor pt a merge ...never mind.
Sper sa pot venii *slabe sanse dar ma rog*. Oricum, distractie placut Smile Puneti poze?
[Imagine: wqymg0.jpg]

#42
(15-12-2010, 03:35 AM)Kido A scris: [ c'mon girls, sunt o groaza de baieti draguti pe patinuaru' ala xD mai ales la ora 4 15 ]
Pai Silviu si Alin ce sunt? Maimutoaie?
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#43
Aline da tu stii sa patinezi wa ? ... in fine nu prea vad farmecu pe 27 o.O ... mai bine ar fi inainte de craciun nu dupa 2124 un 22 sau un 23 Smile

nu de alta dar sa fie toata lumea treaza 5
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#44
Duh, prefer după Crăciun, pentru că-s ocupată înainte. xD
Las' că trezeşti tu, Clau [ într-un fel sau altul ]. 21

Anyway, unde ne-ntâlnim, flăcăi? 21
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#45
Eu ajung pe 26 noaptea la Bucuresti... nu pot veni mai repede de 27.
Ne intalnim la Unirii, in fata la MC. e cel mai simplu dupa parerea mea.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#46
Pai daca mergem in Afi nu prea are rost sa ne intalnim la Unirii. De ce nu ne intalnim la pe peron la Politehnica? (metrou) Ca aia e statia pentru Afi. Sau in fine, cum vreti xD putem sa luam metroul si de acolo daca e.

Btw, daca esti minor nu vad de ce ai avea nevoie de aprobarea parintilor ca sa iesi pe strada 21 Sau te referi ca tre sa le ceri voie sa iesi afara? N-am inteles, srry o.o
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#47
Ce-i aia Afi ?

Să umplu spaţiu:
[Imagine: lagrange.jpg]
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

#48
afi palace cotroceni cred Zuppy03

Zuppy06Zuppy06Zuppy06Zuppy06Zuppy06
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#49
Şi ce ştie să facă ?

Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9Number9
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

#50
horia ori ai 5 ani ori nu ai fost prin bucuresti niciodata 5 ... daca e sa vina si horia crek vine cu parintii 2124 ... in fine Luli ... sper sa ma trezesc ca si-asa de craciun sunt liber si plec la cuca macai la predeal 151515 ... si aline dc la unirii o.O ... mai bine la statia de metrou politehnica ... pe peron sau what ever ... la cat fumez yo va astept sus daca e sa vin si nu sforai 21 si daca e 27 e o.O sunt la munca 22 ca am asa 21 - 26 liber ... 27 work 22 28 - 29 liber 5
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Meeting în BucureÅŸti! Corina M. 19 8.735 19-04-2011, 04:33 AM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Meeting în BucureÅŸti. Corina M. 45 19.303 08-09-2010, 11:42 PM
Ultimul răspuns: Vernis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)