Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting în Bucureşti

#21
-___- Daaaamn, eram entuziasta, Corina Mamasita! Pacat ca nu ramane pe 26... Ar fi fost ideal si aveati un om in plus mai mult ca sigur. 21 De fapt, ar fi fost si mai dragut daca era la super-inceputul lui 2011, dupa ce trec toate sarbatorile, petrecerile si stuff. Just sayin'. :B
[Imagine: trexwalkn.gif]

#22
Pacat ca nu o sa pot veni... chiar mi se parea foarte frumos ideeile lui Luli. despre ce am putea face. Se pare ca o sa scapti de mine, din nou. 10 Eu va urez sa va distrati, chiar daca pana atunci mai e mult eu sunt cam uituca asa ca va spun de pe acum.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#23
A zis cineva PATINOAR? I'll love you all my entire life daca mergem, serios 4
Deci daca ramane locul de intalnire la Mc` Unirii..acolo e super mic (si nasol) patinoarul asa ca eu propun ori Drumul Taberii, Cismigiu (eu sunt pentru astea doua) sau Herastrau ^^ Cam peste tot e program de la 16.00-18.00 si zic ca e acceptabil pentru toti (in caz ca vin si altii mai mici sau nu pot sa stea prea mult afara XD)
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#24
Nu.Vin.La.Patinoar.Punct.

Vreau ca sa beau o cafea si sa fumez o tigara cand ajung la meeting... Yondaime
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#25
O_O ce rau eeeeesti 22
Dupa ce ca vrei sa ne intalnim la Mc` Unirii (care e la !@#$%'n praznic pentru mine and you know that) nici nu vrei sa vii la patinoar. Hmpf. Cat tupeu pe tine 21
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#26
Mergem la patinoar dar la AFI daca vrei... este o terasa draguta langa patinoar, unde serveste o cafea foarte buna xD

Yondaime
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#27
O sa vin si eu.


Soooo. . . pana la urma cine stie sigur ca o sa vina ?
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#28
eu vin sigur daca vine cineva sa ma ia, de preferabil de acasa 21
dar daca nuh, de undeva unde stiu si eu sa ajung Zuppy03
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#29
Buuuun. -___-
Deci eu propun să ne-ntâlnim în faţa McDonalds`ului de la Piaţa Unirii, după care să ne-ndreptăm către Afi Palace şi să mergem acolo la patinoar. xD
Apoi ne-am putea plimba prin Cişmigiu sau Herăstrău, asta dacă, bine-nţeles, avem timp.

Eu vin sigur. 21
Posibil să vină şi Nya; a rămas că mă anunţă. xD

[ edit ] După o scurtă discuţie cu Mimi, am sosit cu încă o propunere: ce-ar fi să mergem la un film? Mă gândeam la Plaza România, întrucât subsemnata are card Movieplex şi poate face rezervări. xD
Dacă nu, putem merge la film în Afi Palace. 21

Deci, luni, 27 decembrie, ora - 13.30 în faţa McDonalds`ului de la Piaţa Unirii?
- dacă mergem la film, propun să ne-ntâlnim la aceeaşi oră, dar în staţia lu' 41 de la Plaza -.

Alte propuneri / opinii? =D
Sunt deschisă la sugestiile voastre.

[ edit 2 ] Holy, propuneţi voi un loc de-ntâlnire, că eu-s în pană de idei. 17
Mimi mi-a sugerat să ne-ntâlnim la Piaţa Victoriei, pe peron, la covrigăria aia galbenă [ habar n-am unde e, dar presupun c-o să mă descurc, lol 24 ].
Voi ce sugeraţi?
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#30
zicea alin ca nu merge la patinuar 39

si la film credeti ca ati rezista sa faceti liniste atatea ore? mai ales cu alin care se da la toate fetele 21 Zuppy03

e cel mai bine cum a spus yondaime, fumatorii sa fumeze o tigara sau mai multe si sa bem cafea si ceaiuri de preferinta Zuppy06
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Meeting în BucureÅŸti! Corina M. 19 8.718 19-04-2011, 04:33 AM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Meeting în BucureÅŸti. Corina M. 45 19.221 08-09-2010, 11:42 PM
Ultimul răspuns: Vernis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)