Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting în Bucureşti

#11
Asta a fost frumos. XD In fine.E bine si cu turnul Eiffel dar pana la urma ce propuneri aveti in legatura data si locul? 4

spamspamspamspamspam -_-"
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#12
Ce populat e topicul. 21

Hmm, v-ar conveni data de 26 decembrie pe la ora 12.00? Mi se pare o oră potrivită, deoarece nu-i nici foarte devreme, dar nici prea târziu.
Am putea merge în Herăstrău, în Cişmigiu; ne plimbăm, discutăm, tremurăm împreună, ne huguim, ne pozăm, jucăm o leapşă, îl batem pe Alin and so on so forth, după care am putea merge să bem o ciocolată caldă / un ceai / o cafea - în funcţie de preferinţe -. Asta putem stabili şi la faţa locului, deci nu-i bai. xD

Iar ca loc de întâlnire ar trebui să peronul unei staţii de metrou. Spre exemplu, ne-am putea întâlni toţi pe peron la Crângaşi, lângă automatul de pe peron. Ar fi oke?
Eu pot ajunge cam peste tot, deci pentru mine nu-i o problemă.
De asemenea, voi avea cu mine o coală A4 pe care va scrie Free hugs sau Animezup here - cu precizarea că de-această dată n-o voi mai uita pe biroul meu de lucru - şi probabil voi fi uşor de recunoscut... I guess. O să vă anunţ c-o zi înainte.

Oricine-i binevenit. xD


Vă aştept sugestiile în continuare. ^^
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#13
Da !Votez Herastrau !Imi convine. XD Pot ajunge.Minune !Eu sunt de acord cu ora si cu data.Cu locul de intalnire,daca ramane asta vad eu cum ajung.
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#14
hehe ... suna bine ... sunt si liber de la munci :X ... oriunde decideti e ok ... 5
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#15
Zuppy10 vine aka ca sa fotografieze Zuppy05

akm vin mai multi baieti nui asa? Zuppy03

Zuppy06
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#16
Chiar vă rog să luaţi un aparat foto. 21
Puteţi propune şi voi un loc de întâlnire, eu doar am sugerat peronul de la Crângaşi. xD Dacă sunteţi de acord, atunci rămâne aşa, dar să vedem cu ce propuneri vin şi ceilalţi.

@ Silviu, habar n-am câţi băieţi vor veni, vom vedea atunci.
Aştept să postaţi, as well. :p
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#17
As ave si eu o propunere Smile *OFC, daca acceptati minori *

Ma gandeam sa mergem la patinuar in Parcul Tineretului...in perioada 22-24. -ma gandesc ca vine Craciunul- sau pur si simplu la un ceai cald si la vorba. n_n
*la ora nu am nimic de comentat*
[Imagine: wqymg0.jpg]

#18
Deea, chiar îmi propusese mama să mergem la patinoar şi tocmai voiam să dau un edit postului precedent şi să vă sugerez asta. 21
Well, eu voiam să propun patinoarul din Drumul Taberei. xD Ar fi oke?
Dacă nu, putem merge în Herăstrău, cum stabilisem.

De asemenea, dacă mergem la patinoar, ar trebui să alegem un alt loc de întâlnire. De fapt, - ca sugestie - ne-am putea întâlni la gura de metrou de la Crângaşi, cea de la Piaţa Crângaşi - parcă -, nu cea de la B-dul Constructorilor.

So yeah, vă aştept opiniile şi sugestiile în continuare. ^^
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#19
Super super XD. Merge asa...dar :1.in ce zi? *tot pe 26?*
2.*acceptati si minori?*
3.*nu vi se pare putin cam...departe?*
Oricum, sper sa va distrati ^^
[Imagine: wqymg0.jpg]

#20
Buun, schimbare de planuri. =D
Deoarece Alin nu poate ajunge pe 26 şi nu se trezeşte până la 12.00, vom schimba data şi ora: 27 decembrie, ora - 13.30.

@Deea, normal că acceptăm minori; majoritatea suntem minori, doar Alin şi Clau sunt majori. 21 Tu vei veni?
Prea departe? Hmm, dunno. xD
Ne-am putea întâlni în faţa McDonalds`ului de la Piaţia Unirii - propunerea lu' Alin -. Mie personal mi se pare oke. =D

Nee, încă v-aştept propunerile. ^^
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Meeting în BucureÅŸti! Corina M. 19 8.718 19-04-2011, 04:33 AM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Meeting în BucureÅŸti. Corina M. 45 19.219 08-09-2010, 11:42 PM
Ultimul răspuns: Vernis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)