Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mass-uri stupide x(

#31
Tot vorbind de massuri again foarte stupide acum cateva secunde am primit si eu un mass adica :

te iubesc la nebunie… –> mass astept raspuns obligatoriu

Teo: Cat la suta ma mai iubesti…………..█▒▒▒▒▒▒▒▒▒ t admir!!!
20%
██▒▒▒▒▒▒▒▒ t plac
30%
███▒▒▒▒▒▒▒ tzin la tn
40%
████▒▒▒▒▒▒ t iubesc
50%
█████▒▒▒▒▒ mi-e dor d tn
60%
██████▒▒▒▒ imi place cum aratzi
70%
███████▒▒▒ imi vei lipsi
80%
████████▒▒ t voi astepta
90%
█████████▒ t ador
100%
██████████ te iubesc la nebunie… –> mass astept raspuns

Da desigur stai paci ca baga pui 78 o sa iti raspund imediat 37 si uite daia nu mai vine maine sfituu lumii daca nu ii raspund la mass 21)
Daca o sa mai primesc prostii dastea o sa mai postez :]]]

Edit: hmm am primit al mass tot de la aceeasi persoana 29 in fine :
TE ROG CITESTE-L!!!''Azi dimineata cand Dumnezeu a deschis o fereastra in RAI m-a vazut pe mine si m-a intrebat: Copilul meu, care este marea ta dorinta pt. azi??? Iar eu i-am raspuns: Doamne te rog sa ai grija de persoana care citeste acest mesaj, de familia lui, si de prietenii lui speciali. Ei merita asta si ii iubesc foarte mult. Iubireaa lui Dumnezeu este k un ocean, ii poti vedea inceputul dar nu si sfarsitul. Acest mesaj este valabil din ziua in care il primesti. Trimite asta prietenilor tai. Ceva bun se va intampla cu u azi. Ceva pe care u asteptai de mult sa ti se intample. Nu rupe acest lant !!!
Si daca ala care il lai in lista e ateu? mai bine stai drq cuminte si nu mai trimite massuri aiurea 22 si in plus de cate ori am primit massu asta incep sa il invat pe derost >.<" gah stupid ppl.......

Another edit.... and another stupid mass >.>" :
cn vine cu mine maine pana la bilioteca? scz de mass</font>

Da nu ai sts femeie? ce trimiti mass aiurea? 29 again stupid ppl....

#32
Le urasc!Le urasc in adevaratul sens al cuvantului "urasc''
Mai ales mass-urile in gen:
''Sunt...blah blah...am avut un accident....daca nu dai acest mass la toata lista mama ta iti va muri"[DOAMNE FERESTE]
Eu nu i-au in gluma massurile astea despre mama,familie ca o sa moara[inca odata DOAMNE FERESTE] cei care-mi dau astfel de mass-uri primesc imediat ignor si punct, nu mai stau la discutii 37

#33
Mda . Am trimis doua massuri la Adevar si Provocare . Deci nu ma condamnati 21 .

Am venit cu un nou set 65 :


1. sunt pe mess ...dar nush ce are messu dak e cv buzz

-> Si inca o mie de emoticoane -_-

2. LA MULTI ANI!!!

-> Trebuia la toti sa trimiti ? Sttsu ` nu mai este bun .

3. Happy New Year Everybody !

-> Stts ` e la pensie , saracu , dar nici ca primeste pensia .

4. .¸.•*(¸.•*´ ♫♪ `*•.¸) On Air cu Beby doar la ElizzRadio (¸.•*´ ♫♪ `*•.¸) .¸.•* Asculta in Winamp: http://www.radiourionline.ro/asculta.php?id=517 Chat & Radio: http://www.elizzradio.com/ sau http://xat.com/ElizzRadio Preferintele se fac la adresa: http://www.elizzradio.com/dedicatii/dedicatii.php ID-uri dedicatii: maneleelizz & elizzmanele ElizzRadio va ureaza La Multi Ani!

-> Deci acest mesaj il primesc in fiecare ora >_<

5. Lma tutuuror ;D !!!!!!!!! Un ann mult mai bun [m]

-> Stts ` e batran si la tine .

6. http://www.youtube.com/watch?v=QeW_UU8nCPo

-> Mda . . . alta melodie . . .

7. Bhaaa..Cne stie km pOtsii Fake sa recupereziii o parolaa?..de id ?)) [m] shi taki dak nu`tsii cOnvinee)

-> Ma dispera fata asta 22

8. http://pitic98.sunphoto.ro/xXxBe_My_4EverxXxMariaXxX un com` ! ..sau o vizualizaree`!! :3 mass.

-> Ne obligi sa iti dam omentarii si sa ne uitam la ce ne trimiti tu ? Daca sunt prostii ? Nu , nu !




Cam atat pana azi >_> ' ' . Dar astea le - am primit de o suta de ori 22
[Imagine: Jun0xCa.png]

#34
Cat le urasc!:crazy:

1. Azi e ziua adevarului….punemi o intrebare si iti jur ca am sa raspund sincer…daca ai tupeu trimite mai departe)

2. Un baiat si o fata care erau impreuna de 6 luni , au avut o intalnire pe un pod. cand acestia s-au intalnit baiatul i-a spus fetei k vrea sa se desparta, fata cand a auzit ia dat un biletel plangand si el sa oferit sa o conduk ultima oara aksa,si in timp ce traversau strada o masina ia lovit in plin . Fata a murit pe loc,iar baiatul a skpat k prin minune,iar knd acesta a citit biletelu a ramas sokt deoarece pe biletel scria : FARA DRAGOSTEA TA AM SA MOR , TE IUBESC trimite acest mesaj la toti si iubirea vieti tale iti va da buzz....chiar merge....dak il ignori vei avea ghinion{nuj daca functzioneaza dar nu ma risc}

3. fata la intreabat pe un baiat: "Iti plac?'' El a raspuns: ''Nu'' Ea l-a intrebat: ''Ma gasesti draguta?'' El a raspuns: ''Nu'' Ea l-a intrebat: ''Ma aflu in inima ta?'' El a raspuns: ''Nu'' Pentru ultima data, ea l-a intrebat: ''Daca plec, vei plange dupa mine?'' El a raspuns: ''Nu'' Ea a plecat trista. Si atunci el a prins-o de mina, spunandu-i: ''Eu nu te plac, eu te iubesc. Nu te gasesc draguta, te gasesc superba. Tu nu esti in inima mea, tu esti insasi inima mea. Eu nu voi plinge dupa tine daca pleci, eu voi muri dupa tine. In aceasta seara, la miezul noptii dragostea ta iti va spune ca te iubeste ! Ceva dragut ti se va intimpla maine intre 13-16 iar daca nu il trimiti la toti din lista ta

4. da-l mai departe shy vezy cum te considera altzyy p tn :...........1."dulce".........2."frumos"...........3."vreau sa stau cu tine"........4."inger"........5."timid/a"........ 6."de gasca"...........7."de treaba".........8."te considera ca o sora/un frate".........9."te'as saruta".........10."te iubesc raspuns obligatoriu... Bookmark

5. fii blestemat 10ani dak iubesti pe cineva si nu trimiti mass in 10 min de cand l-ai citit si daca il trimiti vei primi un buzz de la persoana iubita. astea sunt masurile scz pt cei k dnd l am primit si e

6. Cand impodobiti bradul puneti o dorinta si in 24 decembrie ti se va indeplini.Dar daca nu trimiti acest mesaj la toata lista ta o sa ai ginion in iubire si nu o sa ai prieteni!!!!Scz si o lam primit doar nu risc!!!!Bookmark

7. Nu rade(k rad eu ), citeste inainte! TUTUROR Va spun - mi s-a parut amuzant, am facut testul si m-au sunat inainte sa termin de povestit!! S-a implinit ceva neasteptat. Sa vi se implineasca si voua ceea ce va doriti! Oameni buni......l-am facut si.............jur ca..........dorinta mi s-a implinit in 15 minute. Vraja Vrajitorie Pune-ti dorinta cand se termina numaratoarea inversa!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *****Pune-ti dorinta******** Trimite acest mesaj tuturor din lista.Dak nu trimiti acest mesaj tuturor din lista ta in 2 minute o sa ai ghinion peste tot.Daca il trimiti o sa ai parte de noroc in dragoste si maine dimineatza o sa ai o surpriza placuta., a fost verificata faza!Nu ai ce pierde. scz pt cei q dnd

8. O dragoste apusa e ca un vulcan, niciodata nu poti zice ca a trecut pericolul de a izbucni din nou.

Si mai sunt...Dar imi e sila sa caut prin arhiva .
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

#35
Da si eu le urasc! x(
Parca sunt obsedati cu mass-uri de dragoste si alte tampenii..
Cateva exemple :
1.Bwååii`: Pozeeee NOII !!Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti ..

2.Vali :E Bn Laso Asha Dak tu vrei sa fie ASha e Bne...Asta e sa intamplat,sa intamplat...Ce Plm SA Fak...Laso ASha....
Mass fara sens! Ce naiba??

3.Sergiu: nbbb alllsss !!!!!! mie somnik ma bag la kulkre....vb maine !!!...(mass)....inka........
Urasc mass-urile astea furios

4.Sergiu :Inainte de-a citi acest mesaj am sa te rog sa iti pui o dorinta ...........daca trimti acest mesaj la toti cei din lista ta ti se va indeplini dorinta in 3 ore.Daca il ignori maine la acesta ora ti se va intampla ceva groaznic ....

5.Sergiu :in aceasta seara o persoana va realiza ca te iubeste. dak nu trm vei avea ghinion in dragoste tot anul 2011. scz de mas...

6.Sergiu: Yahoo se inchide pe 17 august 2011! Ei doresc sa se descotoroseasca de Messenger-ul gratuit. O groaza de oameni au fost deja stersi. Click dreapta pe grupul tau de prieteni din lista de Messenger si click Send Instant Message to all group si trimite acest mesaj tuturor. Fiecare persoana care va primi mesajul, va avea o semnatura si nu va fi sters! Acest mesaj este trimis de presedintele Yahoo Jay Rusell… aici este presedintele Jay Rusell: imi pare rau sa va anunt ca Yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Daca vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la toti din lista ta. In acest mod vom sti care sunt folosite si care nu, le vom sterge…!

Astea sunt putine, dar mi-am sters arhiva ieri 2, 46 urasc mass-urile!
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#36
Tipiotic: salut ce mai faceti?
Zuppy05

Am si o solutie: Ignor Zuppy02

#37
Ehem am primit un nou stupid mass -.-':
http://fallen-angels.forumagic.net new forum rpg [mass]
Se pare ca statusul a expirat definitiv .....saracu ii duc condoleante 2 revin cu un edit daca nu posteaza altcineva dupa mine cu alte massuri .-." si nu am avut intentia sa ii fac reclama la forumul din mass doar ca am primit massu si e cam aiurea adica nu exista status?O.o" sau chiar a devenit o moda sa dai massuri in prostie? -.-''

#38
Alea cu scoala (gen hai sa o omoram, date de niste idioti care merg la scoala pentru a invata ceva nou si au atitudine gen "noi suntem nebuni etc" dar la ora 9 sunt in casa ca ii bate mamica)
Alea de noapte buna.
Alea care cer muzica.
Alea care cer filme.
Alea gen: "nu mai dati mass-uri".
Alea gen: "ce vrei de la mine? 1 sex, 2 sex, 3 sex".
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#39
Cele mai idioate mass-uri sunt alea in care la sfarsit se spune [ SCZ DE MASS ] urmate indeaproape de fosta mea colega care spune asa :

`Patrii:-x ! : Webb? Nu merge statusu`
`Patrii:-x ! : Care.ai.sa.suni.un.minut.pe.orange..plzz, nu merge sts'ul.
`Patrii:-x ! : Titanic ! Nu prea is Nu mere sts
`Patrii:-x ! : Webb?? Nu merge statusuu`
`Patrii:-x ! : MAA! Astea din fosti colegi, care face tema la engleza??? nu merge statusuu.

+ multe iemoticoane.

Ce sa faca fata? Nu-i merge statusul 21
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

#40
Vai de capu' meu! cat de distrusi sunt cei care dau massuri de genu'

eu recunosc ca si io dau, insa de obicei bag un smiley de genu LOL 24 si un link, de obicei la cliprui funny de pe youtube, mai inveselesc lumea.

Insa ce-c cu alea lungi si sentimentale... nu pot sa cred ca unii isi pierd timpu' cu asa ceva.
I don't support people from different camps, I don't chose sides... see me as Switzerland...
[Imagine: sigpic350185_1-1.jpg]
-aceiasi "signature" pe care o am si pe AarinFantasy-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Merry X-mass to you all! ^^ Jasmine 6 3.894 25-12-2008, 08:30 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)