Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mass-uri stupide x(

#11
Uite niste mass-uri stupide din ultimile zile >.<

the girl craizy: dai buzz de joci adevar , provocare , .... . [ m ]
the girl craizy: ne auzim pe 23 . somn usor . [ m ]
the girl craizy: pt conference , buzz ? [ m ] .
the girl craizy: care ce iese afara ? dai buzz . [ m ] .
the girl craizy: http://www.animalut.net/user/Girbea.html . da mai departe , . [ m ]
the girl craizy: careva in conf ? [ m]
the girl craizy: 90% din copiii adolescenti ar plange daca Nicolae Guta,Salam sau Vijelie ar fi in varfu unei cladiri gata sa sara! Copy and paste this daca esti dintre acei 10% care ar lua un scaun, popcorn, o sticla de cola si ai striga : "N-ai tupeu!! " Eu sunt printre cei 10%

the girl craizy: are careva din intamplare filmul Patch Adams pe un cd ? [ m ]
the girl craizy: pt colegi ; fara chef sa va caut .. care vrea sa vina dupa 4 jumate pe copou la un suc / plimbare cu bicicleta sa ma sune . [ srry m ] ..
the girl craizy: care intrii in conference ? dai buzz . [ m ]
the girl craizy: conference ? buzz . [ m ]
the girl craizy: Da mai departe si afla cum te considera lumea ca esti:....1.Dulce...2. Scumpica....3. Frumos/a...4.Inger....5.Fotomodel....6. De gasca...7.De treaba...8. Te considera ca o sora/ frate....9. Te' as saruta....10. Te iubesc [ m ]


(*_*)*BlOnDu7zZ@*(^_^) Blondussa: Mesajul a fost trimis de prsedintele yahoo Jay Rusel:Imi pare rau sa va anunt ca yahoo a ajuns la numarul maxim de persoane. Daca vrei sa pastrezi contul tau gratis trmite mesajul acesta la toti din lista ta. In acest mod vom sti care sunt folosite si care nu, le vom sterge. trimite acest mesaj timp de 8 zile si contul tau va ramane gratis. Inca o data imi pare sincer rau ca trebuie sa fac aceasta. Te rog incepe sa trimiti!! Celor care nu trimit acest mesaj li se vor sterge contul... scz de mess...dar fa aceasta ca sa ai contul activ... sczz l-am primit si eu!Bookmark


alex Cristi-Alex: 8:10 AM 8/14 X Rellik: ATENTIE: De pe 20 septembrie YahooMessenger va fi inchis. Ei vor sa se descotoroseasca de Messenger-ul gratuit. O groaza de oameni au fost deja stersi. Click dreapta pe grupul tau de prieteni din lista de Messenger si click Send Instant Message to all group si trimite acest mesaj tuturor. Fiecare persoana care va primi mesajul, va avea o semnatura si nu va fi sters! Acest mesaj este trimis de presedintele Yahoo Jay Rusell… aici este presedintele Jay Rusell: imi pare rau sa va anuntz ca Yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Dak vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la totzi din lista ta. In acest mod vom shti care sunt folosite si care nu, le vom sterge

Alice. Says : Vand Tricouri LargiC,Etnies,2012[formatie de hip-hop;Aforic Sagace,Subsapte,Adn]si Kenvelo!!,dati add only.alinn dati massul mai departe va rog!
Alice. Says (30/07/2010 00:06:07): # care e fata si are 16 ani ? clasa a 12-a ? cauta prieten )))) ? buzzz. [m]
Wtf ?! O.o


blaa.blaa : in urmatoarele zile trebuie sa fiti atenti: Nu deschideti nici un mensaj cu un fisier anexat numit: Actualizacion de Windows live, indiferent de cine ti-l trimite. Este un virus care arde tot hard-disk-ul. Acest virus va veni de la o persoana cunoscuta care te are in lista de adrese. Pentru aceasta trebuie sa trimiti acest mesaj tuturor contactelor care le ai. Daca primesti acest mesaj:Actualizacion de Windows live , chiar dc e trimis de un prieten, inchide calculatorul imediat. Este cel mai rau virus anuntat de CNN. A fost clasificat de Microsoft ca cel mai distructiv virus care a existat. Acest virus a fost descoperit de Mc Afee si inca nu exista reparare pentru acest tip de virus. Acest virus distruge pur si simplu Sectorul Zero al Hard-Disk-ului!!!!!!!!!!!!!!

ioana_frumusik07 : by3 by3 loom3 va poowp si va iubeskkk ... mie dor de voi .. kiss...


lolly~:~ :~:~laura : trimite la toata lista si cine te iubeste iti va da BUZZ ____*love*____*love*___*love*____*love* ___*love*______*love*_*love*______*love* __*love*__________*love*__________*love* __*love*_________________________*love* ___*love*__________*TE*_________*love* ____*love*_______*IUBESC*______*love* ______*love*__________________*love* ________*love*______________*love* __________*love*__________*love* ____________*love*______*love* _____________*love*___*love* ______________*love*_*love* _________________*love* Daca rupi acest lant nu vei fi sarutat/a 98 de zile.Trimite si tu la toata listaa!! scz de mass `.lam primit si eu
lolly~:~ :~:~laura : Te rog, da mai departe!!! Un copil are nevoie de grupa de sange ab4. Salveaza o viata ! constantin 0753906849. Macar da-l mai departe
lolly~:~ :~:~laura : cre joaca pool ... buzz me
lolly~:~ :~:~laura : cre joaca pool ? buzz me
lolly~:~ :~:~laura : Azi e ziua adevarului...pune'mi o intrebare si o sa'ti raspund foarte sincer...Trimite mass'ul mai departe daca ai tupeu...

Si cam astea ar fi cele din ultimile zile 22
Ma rog. Sunt chiar enervante mass-urile astea
[ Numai eu am copii frustrati in lista care daca vad ca ai pus mass-urile lor aici te injura si fac ca pestii pe uscat? God ! Ce copii prosti 29. Daca nu le convine sa zica, rezolv. Da chiar nu vreau injuraturi ca d'acu nu mai misc un deget la " cererile " lor. ]

#12
Fiindca pe idul recent nu prea am idioti care dau massuri, am decis sa intru macar de dragul topicului pe vechiul meu id. Ca de obicei, casuta de offlineuri era plina.
Cu ce? Cu massuri foarte m1$t0.
Sa incepem:

Un emonel:
PERIVESTE IN JURUL TAU SI SPUNE-MI CE VEZI?? E TRIST NU?? ESTI SINGUR IN FATA UNUI CALCULATOR SI INCERCI DIN RASPUTERI SA FACI TIMPUL SA TREACA MAI REPEDE! AI VREA SA NU TE MAI GANDESTI LA...... DAR NU POTI,IMAGINEA EI ITI REVINE MEREU IN MINTE! SI ACUM DUPA ATATA TIMP INCA O MAI DORESTI!! POATE CHIAR MAI MULT DECAT ATUNCI CAND ERA CU TINE! NU STII DE CE DAR NICI O ALTA FATA NU-TI PARE LA FEL DE BUNA. ITI VINE IN MINTE ULTIMA OARA CAND AI INTALNIT-O.... A TRECUT PE LANGA TINE SI NICI NU S-A UITAT, PARCA NICI NU EXISTAI! TE DOARE NU?DAR TU NICI NU STII CE MULT O DOARE PE EA! STA NOPTILE SI PLANGE! TE DORESTE SI TE VISEAZA, ITI CAUTA PREZENTA! DE CE SUFERITI AMANDOI DAR NICIUNU NU RECUNOASTETI? PRIMUL PAS ~~maSS~~

Una care citeste stirile din Irak:
Ultima ştire din Irak: كأننا عشرون مستحيل في اللّد ، والرملة ، والجليل هنا .. على صدوركم ، باقون كالجدار وفي حلوقكم ، كقطعة الزجاج ، كالصبّار وفي عيونكم ، زوبعة من نار.. هنا .. على صدوركم ، باقون كالجدار نجوع .. نعرى .. نتحدى .. ننشد الأشعار ونملأ الشوار ....nici mie nu imi vine sa cred ce s-a intamplat' 22

Una care viseaza la baiatul perfect:
!!!..Iubeste BAIATU care iti spune ca esti \'\'frumosasa\'\' si nu \'\'sexy\'\'.... Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas..... Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind..... Care te saruta pe frunte...... Care vrea sa te arate lumii chiar dak nu esti aranjatA..... Caruia ii este indiferent dak pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit...... Care in prezenta prietenilor te ia de mana..... Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba..... Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste.....si probabil k.....te va iubi mereu......

Un manelar:
H0o KrE aRe Mel Mist0 d la GuTzA?8

Un spammer idiot care trimite massuri si mai idioate:
Cersetorii : dati-mi si mie un banutz sa-mi iau si eu niste mancare ( adica tzigari si palinca) ...va rog frumos... hai doamna da-mi si mie un banutz.... sa va ajute Dumnezeu ... hai doamna ca mor de foame... FA BABO DA-MI DRACU NISTE BANI, ce drq esti surda ?! BABA : ... DA 21

Un obsedat: Kre joaca CS?
Iarasi obsedatul: Kre joaka WOW?
Si din nou obsedatul: Plm gta cu jokurileee. Kre vine afar?4

Si atat. Slava Cerului.
[center][Imagine: 140ae5t.png][/center]
Mersi Mimisor!
[center]Ahaha.Nu.
[/center]


#13
Pe id-ul meu nou nu prea am de-astia care trimit massuri.Am numai persoane nais :3
Asa ca m-am hotarat sa itnru pe ala vechi si sa va arat massurile cele mai stupide DX



DIANA Apostoleanu Diana4:35 AM 9/4 cn stie sa fak site sau forum buzz me urgent!!!!
sabzylicious98S 1:01 AM 8/23 ID nouuu dati add o.tampenie.de.id@yahoo.com
1:02 AM 8/23 ID nou add o.tampenie.de.id@yahoo.com ^^
flori 2008 3:13 PM 8/17 neatza
4:33 AM 8/18 nb
5:23 AM 8/18 nb...

id.personaj.anime 11:56 PM 8/14 care joaca imvu ? sa`mi dea buzzuletz ^^
9:57 AM 8/16 Lume,lume,am 10 invitatii la nunta cn vine? Eu si cez,hai k e imposibil sa n`o stiti (da,e fata..ati inteles da…sunt lesbi..acuma n`a ..asta e viata )acum pe bune K cn vine ? dp atata timp ne`am decis sa facem si nunta (scz de mass..hai fara buzzuri k ascult muzica si ma pampampampaie in ureche K) hai lume k mai sunt decat 4 :
Vedeti ce tampiti aveam in lista DX?

9:09 PM 9/4 Cine se pricepe in Photoshop / Gimp si e dispus sa-mi faca si mie un sig ? onegaaai
3:58 AM 9/5 Ghici ce ?! Forum nou si e rpg si e si real si uite si linku` -> http://un-forum-stupid.com/forum.
11:38 PM 8/23 cf all ??
12:21 AM 8/26 careva un cs mic
7:50 AM 8/27 aline esti pe mes ??
8:43 PM 8/29 datimi al buzz
9:56 PM 9/2 hai la cs
12:05 AM 9/4 un cs careva
Alex2000 10:03 PM 9/2 <<dak ai ochi capruii sau verzi citeste asta... cei caprui shy verzi sthyu cel mai bn sa iubeask shy au mila sa nu`l faca pe celalalt sa planga .. dak citesti mesajul cu mana pe mouse maine ti se va da iubirea in fatza ochilor dar dak nu dai acest mesaj la toata lumea din lista ta o sa ai necazuri in dragoste [sorry de mas....l`am primit si eu]>>
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#14
Oh man.


Maria Rotaru.....o fata de numai 12 ani care ieri 24/10/2010 a ajuns la spitalul "Floreasca" din Bucuresti suferind de pleumonie ..........pt a fi salvata are nevoie de 60.000 de euro pt a plati transplantul de plamani. parintii ei au facut un contract cu "yahoo" ....iar la fiecate trimitere a acestui mesaj ea va primi 5 centi.....faceti o fapta buna [scz de mesaj...lam primit shi eu]
9:19 PM 10/24 Familia indurerata a Mariei(fluture.alcoolizat) vrea sa va anunte pe voi,prietenii ei,ca acesta a decedat in data de azi(24.10.2010) la ora 8:40.Condolante!
9:38 PM 10/24 ieri in data de 24/10/2010 o fata pe nume Laura Diana funariu ....a fost lovita de o mashina pe zebra medicii s'au chinuit sa o readuca la viatza dar din pacate ea am murit ..........trimitzand acest mesaj ne ajutatzi sa atragem atentzia shoferilor ........care din pacate sunt prea neatentzi......[scz de mesaj....lam primit shi yo]

Cica fluture alcoolizat21 Poor butterfly.

pa mess ma duk la somnic [noapte buna la tooti....!!!!]

Da mai departe si afla cum esti : 1-dulce; 2-scumpic\a; 3 frumos\a; 4 sexy ; 5-ingeras; 6- dragutz scz lam primit si eu buzz repede Trimite la toata lumea din lista ta si afla cat la suta te iubeste: 1% 2% 3% 4% 5% 6% 7% 8% 9% 10% 11%.....................................100% ia sa vedem [rasp ?? ...scz lam primit shi yo 10:05 AM 9/27 Pune-ti o dorinta...si vezi ce sa va intampla...Incepe sa te gandesti la ceva ce-ti doresti cu adevarat pentru ca functioneaza... Persoana care mi-a trimis acest mesaj mi-a zis ca dorinta i-a fost indeplinita la 10 minute dupa ce a citit mesajul si atunci m-am gandit sa-l trimit. Vrajitoarele iti vor implini o dorinta!!! Pune-ti dorinta cand se termina numaratoarea inversa!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *****Pune-ti dorinta***

MASSOZILLA!!! Esti enervanta, stfu.

R0b3RtIn0::.. sm3ch3ru: PM 9/20 DACA NU CITESTI INTREGUL MESAJ VEI MURI PE LOC!!!Am 22 de ani si locuiesc in Bucuresti. Eu nu am mana stanga,nu am urechi si nu am nas.Mana dreapta face hemoragie odata la 12 ore din cauze necunoscute.Daca nu trimiti acest mesaj la toti din lista vei muri in aceasta saptamana!O fata de 12 ani nu a trimis mesajul si cand s-a dus la baie a iesit din scurgere un ochi rosu care a facut-o sa moara,iar un baiat a vrut sa manance noaptea la 00:00 ,a taiat painea pana la jumatate si a aparut la fereastra doi ochi si doi dinti .Parintii l-au gasit mort dimineata cu urme de dinti pe el si cu fata de vampir.L-au ingropat dar el inca mai bantuie pe cei care nu vor sa trimita mesaje scz de mass l-am primit shi yo Last message received on 9/20 at 8:41 PMpisamas pe el me

Finalul e EPIC.

Auzi???Ce tot vorbesti de mine pe la toata lumea ?N'ai ce vb?sti ceva...ar fi bine sa iti tii gura....k deja ai intrecut masura.T e kredeam o persoana de treaba,dar de data asat kiar ai exagerat.....vb serios!Aiurea esti!Teapa da'l mai departe si sperie''ti prietenii!!!

Ce gluma buna, m-am cacat pe mine. Pa bune acum!
Atat. Sper.17

#15
Aveti timp? Am ceva de spus, sa incepem deci:

1. dak ai incredere in dumnezeu trimite asta in 30 de sec si
maine vei primi o surpriza[m] scz pt cei cu dnd -(Un pumn in cap de la mine cu siguranta)

2.RATATZ@II scriu mnassuri te yubyesc iubirich@@ - (,,anja ji?>>??'' si eu ma uit la idioti si nu scriu O.o)

3.caruntu damian: 21:43 9/23 CITESTE PANA LA CAPAT! pe cer sunt 15 ingerasi. 10 se joak norisorii, 4 se gandesc la tine iar cel mai dulce ingeras citeste acest mesaj. Dak nu trimiti acest msj la toti prietenii, vei avea ghinion. Dak 5 persoane ti'l trimit inapoi, maine cineva iti va declara k te iubeste... scz d mass. l'am primit si eu........vreau sa vad si ew dak e adevarat..... caruntu damian: 1:04 PM 10/5 <[dak ai ochi capruii sau albastri citeste asta... cei caprui shy albastri sthyu cel mai bn sa iubeask shy au mila sa nu`l faca pe celalalt sa planga .. dak citesti mesajul cu mana pe mouse maine o sa-ti spuna iubirea vietii tale ca te iubeste dar dak nu dai acest mesaj la toata lumea din lista ta o sa ai necazuri in dragoste [sorry de mass....l`am primit si eu]>>

4.da'l mai departe si cine te iubeste iti va da buzz!!! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥vedem cate buzuri mass l'am primit si eu.. - ( Nu l-am trimis dar pe bune ca am primit vreo 4 Buzz-uri....GOD!!)

5.: pai cn stie, toate fetele care vor distractie buzz me! sunt boss kuz am luat 10 la franka. ratat bou (scz porunca)

6.(17.10.2010 20:27:26): Ai curaj sa raspunzi ? daca te-as saruta din senin cu ce m-as alege? 1) un pumn< 2) o palma 3) cu un alt sarut ....da-l mai departe....sa vezi...cu ce te alegi ... ce mass sa mor eo numai ratatzii il trimit(sr pt cei cu DND) - Aja deci tu esti petarda pentru ca l-ai trimis si da cu un pumn clar

7.e gigi totzi l-au intrebat, ori e prost ori retardat, dar ciobanul fiind km afumat, a citat din Ceausescu : "sa mi-o suga voiculescu". Si am incalecat pe ghencea si v-am zis poveste-a asha, din cer a pikt o stea, si s-au ****** cainii p ea ( ba da periculosi ,,mai estiti'' mai!!!

8.Inca un mess periculor raau 21 -):Eu put, tu puti, noi putem! BAH RATATZILOR MA SPAL CA put tha pup

9.insistenti astia-10:12 PM 11/5 Ai curaj sa raspunzi?daca te-as ....saruta din senin cu ce m-as alege?1)un pumn 2)o palma 3)cu un alt sarut 4)o iertare...da-l mai departe...sa vezi...cu ce te alegi....rasp obligatoriu

10.mares e dat disparut ba....[mass...dati mai departe sa il gasim )))))) - se refera la profu dde istorie (toti ii spun melcu deci..aka melcu) care s-a transferat la Creanga parca , nu stiu

11.scz de mess, am vrut sa vedeti ce mesaje de cacao primesc eo de la o fata scz inca o data - ( si mos Craciun a cazut in canal...O.o)

12.Te rog....ajuta-ma ! Nu il sterge, te rog frumos citeste-l mai intai; Numele meu este adelyna nicola si sunt din craiova, am 24 ani si sufar de o forma rara de leucemie; singura mea sansa este un transplant de maduva, fara transplant nu voi putea trai. Operatia costa 55.000 $ si familia mea a stans deja 32.000$. In cazul meu fundatia care ma va ajuta sa strang banii a incheiat ointelegere cu Yahoo si Aol si voi primi 0.01 cent pentru fiecare mesaj dat mai departe. ...te rog frumos, din tot sufletul da-l mai departe; poate voi avea si eu sansa de a fi ca tine! ... un copy -paste" la toata lista.........;Da-l mai departe daca ai suflet ! >>> daca stergi jur ca nu ai inima [scuze de mass... - Incantata de cunostinta, eu is Andreea Elena din clasa a 8-a B, scoala Nr 98 Avram iancu ...asa si ce ma doare??

Okey v-am plictisit destul (maaai aaaam) daca va plac , promit ca voi mai posta.
P>S: chestiile agramate sunt puse cu ghilimele (nu sunt eu agramata am vrut doar sa fiu ironica)
[Imagine: wqymg0.jpg]

#16
Uite ca trec si eu pe aicia ca sa imi descarc nervii pe aceste massuri =_='' . E deja enervant primesc massuri in fiecare zi si deja sunt sacaitoare >_< . De exemplu :

1.Vreau sa va multumesc tuturor celor care mi-ati trmis mass-uri pe parcursul anilor trecuti.Datorita bunatati voastre am trecut prin urmatoarele: 1 am citit de 270 de ori k contul meu yahoo va fi sters 2.Am cam 30000 de ani de ghinion in fata mea si am murit deja de 671 de ori pt k nu am dat toate mass-urile mai departe 3 Mi-am sacrificat o mare parte din economi pt micul Rares care saracul de el e de 3 ani tot nou nascut si in spital in stare critica(apropo....nu exista cancer la creier) 4Telefonul meu Nokia nu a ajuns la mine niciodata si nici televizoarele si miile de dolari nu isi fac simtita prezenta 5 Marele miracol nu s-a intamplat...

-> Pe acest distins mass cred ca lam primit de 50 de ori pana acuma X_X

2.Clasa mea e cea mai tare Jaluzele rupte are Scaune scrise cate vrei Iar baietii se cred zmei Ne jucam pe telefoane Comentam la profesoare Catalogu`i plin de 4 Si el vai de el saracu ~Tocilarii stau si`nghit...Iar nebunii il trimit~ )

-> Uite ca eu sunt nebuna de legat dar nu trimit massuri 45 ! Asta deja e super la moda , de lam primit infiecare zi de la aceleasi persoane =_=

3.Citeste pana la capat!! Pe cer sunt 15 ingerasi 10 se joaca 4 se gandesc la tn si cel mai dulce ti`a trm acest mesaj...dak nu il vei trimite la toti din lista vei avea ghinion...dak 5 prieteni ti-l trimit inapoi, MAINE ITI VA DECLARA CINEVA CA TE IUBESTE (scz de mass l`am primith si yo...)

-> Am citit pana la capat si deja ma doare capul 22 deci pe cer sunt 15 ingerasi care ma freaca la cap >_<

4.MăăădYtS`׃ჯ o vYaTsA PtR ♥Ucv♥ `8 Craiova (11/10/2010 9:20:40 PM): golll craiovaaa gol dina [m]
MăăădYtS`׃ჯ o vYaTsA PtR ♥Ucv♥ `8 Craiova (11/10/2010 10:12:09 PM): muieeeeeeee dinamooooo !!! fmmm X) ( [m]

-> Fata asta e nebuna ! La fiecare meci cu Craiova trimite massuri de imi vine rau bleah . Am adaugato de pe desenatori.ro dar nu ma gandeam ca va fi atata durere de cap =_=

5.mesaj horor....am primit-o si eo si mia fost frica .Happy Kidaca nu citesti intregul mass vei muri pe loc!!Am 22 de ani si locuesc in bucuresti.Eu nu am mana stanga,nu am urechi si nu am nas .Mana dreapta face hemoragie o data la 12 ore di cauze necunoscute .Daca nu trimiti acest mes la toata lista ta vei muri in aceata saptamana !O fata de 12 ani nu a trimis mesajul si cand sa dus la baie a esit din scurgere un ochi rosu care a facuto sa moara, iar un baiat a vrut sa manance noaptea la 00.00, a taiat painea pana la juma tate si a aparut la fereastra 2 ochi si 2 dinti .Parinti lau gasit mort dimineata cu urme de dinti pe el si cu fata de vampir.L-au ingropat dar el inca mai bantuie pe cei care nu vor trimite masu...Cikaa mori Haii scz de mass na'm ce face

-> E.. Cum sa nu nu ai ce face ! Iti e frica ca vine bau bau si te papa 22

6.Atentie acesta e un Blestem,IL trm la toata lista si maine va fi cea mai tare zi din viata ta ,Persoana iubita iti va face cu ochiu,Daca nu vei avea Pierderi pe parcursul 10 ani ,Scz mass l`am primit si eu

-> Da voi avea pierderi la apa timp de 10 ani 23

7.in 5 min daca nu rimiti acest mesaj iti va muri mama pe ultimul a fost verificar a murit maicasa sorry da nu risc am nevoie de mama scz am primit !

-> WTF ! Imi moare mama ? ia so vad si pe asta 22

8.Crisshu Mik (11/13/2010 2:57:10 PM): care iese pe afara ??buzz..mass

-> Mda... Asta e altu care mereu da massuri cu chestii gen : " Nb all ! Am plecat vb maine '' sau '' cine iese afara la un pool la un bingo ? '' . Si de asta mam saturat >_<

9.ofofof.....ce suporteri mai are steaua dati pe protv sa vedeti ce batae e )))))) asta-i romania(scz de mass pt aia cu dnd)

-> Asta e de la mine din clasa >_< Si el trimite massuri intro veselie >_<

10.intr-o zi se intalnesc DRAGOSTEA si PRIETENIA...DRAGOSTEA intreaba PRIETENIA...dak yo exit...u ce rost mai ai?..PRIETENIA raspunde..k sa aduc un zambet acolo.unde u ai lasat o lacrima

-> Asta e misto rau ! Despre dragoste, prietenie ce mai 24

Uite ca fix 10 massuri am avut in arhiva >.>''. Cand se mai strang mai trimit . Ce ? Voi sa nu stit ce idioti am in lista ? 24
[Imagine: Jun0xCa.png]

#17
Oh, cat urasc genul de mass-uri. Inainte, gen prin clasa a9a,a10a aveam si eu "mania" asta pentru mass-uri, dar cu timpul m-am potolit si acum nu mai am nicio treaba. Dau doar daca e ceva important de transmis pentru colegii de facultate, de exemplu sau un anunt pentru userii de pe forumul unde sunt moderatoare. Dar, in rest, nu am nicio treaba 4
Si oricum, am un id de mess doar pentru colegi/prieteni si cunostiinte.
[Imagine: mboi6o.png]

#18
Ai inceput sa citesti acest mesaj nu te opri deoarece va avea sa se intample ceva rau. Exista o fata cu numele Sunny , are 15 ani , par blond , multe cicatrici , nu are urechi sau nas ... ea este moarta . Daca nu trimiti acest mesaj la 40 de persoane din lista ta in 20 de min dupa ce citesti mesajul spiritul lui Sunny va veni la marginea patului vostru si va va injunghia cu un cutit pana va va omora , in schimb daca il veti trimite ceva bun vi se va intampla,eu nu risc ( ar trb sa se faca un film dupa asta) .
Ce ironie. O cheamă Sunny şi te înjunghie când dormi. Frumos.
Iisuse , iartă - i că nu ştiu ce fac.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#19
Uite ca am revenit cu alte masuri stupide 19. Cam zis eu ca nu va las 19 :

1.ce vrei d la mn? A : o imbratisare, B : un sarut , C: un coktail, D : o inghetata, E : un pupic..

Sti ce vreu ? F. sa ma lasi in pace

2.cn face cr ?

Ala eu ! Ala eu !

3. Aceiasi individa :
:http://www.youtube.com/watch?v=VMlmnEMgBfc&feature=related

Mda.... >_>

4.Trimite mai departe daca iubesti pe cineva !!!!!!: »---(¯`v´¯)---» cine te iubeste iti va da un buzz [m]

Da da ! Sa stii ca am primit o mie de buzzuri 22

5.Leo.baiat.de.baiat. (11/15/2010 8:58:52 PM): care joaka barn buddy da-ti buzz..(scz d mass)..

Eu jok ! Da sa crezi tu 22

6. Acelasi individ :
Leo.baiat.de.baiat.(11/15/2010 10:55:50 PM): eu am plecat la somnik nb vb maine (scz d mass)

Ma si intereaza ca ai plekat la 'somnik' >_<

7.bha astia din clasa azi aducetziva bani in plm sa facem o cheta 24)

Iti dauu eu bani doar sa nu mai trimiti massuri O_O

8.am nevoie de 3 oua si o cana de zahar pt prajitura care ma ajuta?

Si ce ne zici noua ? Crezi ca vin sa iti dau ceva ? E criza nene ! Ce sti tu 19 !

Uite gata decat opt sau primit de data asta 21
Dar mai vin eu 19
[Imagine: Jun0xCa.png]

#20
hi hi...mass-uri stupide de la plozi nebuni am si eu si nu imi place sa le primesc exact atunci cand imi e lumea mai draga. plus ca dupa ce stau o ora sa mi se incarce calculatoru(merge asa de greu...) vin aia cu mesajele lor tampe si il blocheaza la loc!! deci:
1)fAnt0m3l Felea (17.11.2010 11:27:50): zicetimi si mie va rog un program de scurtat melodii...[m]
2)fAnt0m3l Felea (17.11.2010 12:06:10): goooooooool romaniaaaaaaa... =>"obsedat de fotbal si de muzica de pe telefon"
3)♥♥Y0ur cut3 Pr1nc3s ....B3lind@ ♥♥♥♥♥ (19.11.2010 08:21:32): da'l mai departe si cine te iubeste iti va da buzz!!! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ te iubesc ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ da da mai pe seara) =>"iubareata lu' peste k incepe sa ma sece deja cu inimioarele ei si cu imbratisarile de la sc(are noroc ca e colega mea de banca, altfel nu mai avea ce sa caute in lista)"
4)K l l A m a (07.11.2010 09:40:01): rugam TOTI prostii, imbecili si dobitociiii si cretiniiiii, tampitiiii, obositiiii, distrusiiii, terminatiiii, idiotiiii, limitatiiii, retardati si handicapati sa nu mai trimita aiurea mesaje despre - noroc in dragoste, blesteme, sau alte porcarii de acest gen pt. ca NU NE INTERESEAZA!. Trimite mai departe acest msg daca te enerveaza si pe tine la fel ca pe mine. Daca nu inseamna ca faci parte din grupul celor care le trimit? ratatzi (Campania anti-massBookmark) lol =>"asta de mass bun, desi venit intr-un moment prost ca de obicei, cand eu nu am nevoie de el"
5)+»˜”°º•»?.O.o?.?deli¢¡øµ§ Loll!POoOp«•º°”˜«+ (04.11.2010 11:33:15): uitati-va ca si dansez => "saracuta nu poate sa se tina pe betele alea ce se numesc picioare dar ea danseaza"(campanie balul bobocilor)
6)+»˜”°º•»?.O.o?.?deli¢¡øµ§ Loll!POoOp«•º°”˜«+ (31.10.2010 11:05:23): fetele frumoase fara fite si care sunt singurele luati ji voi idu lu' cole meu ionut_stelistul2000 ... e frumusel..sensibil...si restul calitatilor le descoperiti voi pe parcurssa nu ia idul lui toate moartele si mumiile!!!!!ca ne suparam =>"uite ca eu is fara fite si nu ma doare de stelistul idiot care nu isi pote gasi iubita"
si mai era un bou(pardon, un claudiu) care is tot cauta "gagica" anul trecut in prostie si nici acum nu si-a gasit-o ca si pe hi5 are scris "caut gagica". asta era obsedat sexual care ma enerva in timpul orelor ca mereu si lua de codita mea si imi tragea scaunul si mirosea a usturoi(bleach!). ganditi-va cum e sa stai cu asemenea specimene 8 ani in clasa!!
plus acele cateva sute de mass-uri cu indivizi care cauta manele sau, desi vad ca o anumita persoana are DND la status, ei tot le trimit. parca vor sa iti faca in ciuda. eu nu ii inteleg; poate nu stiu sa citeasca, sau is orbi...
cam atatea mass-uri idioate am avut in arhiva,insa daca mai primesc unul ii avertizez pe aia sa isi bage mesajele unde ii doare mai tare.
p.s. cine e de acord ca alea unde se vorbeste despre cat de tari is manelele si rock-erii sa sa se duca nu stiu pe unde is de o idiotenie totala(ca si persoanele care le-au trimis) ca mai bine iti cumperi o pusca si ii impusti pe toti?
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Merry X-mass to you all! ^^ Jasmine 6 3.898 25-12-2008, 08:30 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)