Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mass-uri stupide x(

#41
Another stupid mass >.<"

mary cand intru ,buzz.

1 la mana nu exista statusuri? [clar ca a murit saracu status 2]
2 la mana s-a exprimat aiurea... "cand intru,buzz" o.o" nu se referea cand x-culescu sa intre sa ii dea buzz?29 weird >.>"
3 la mana mass tampit si exprimat foarte aiurea :]]]
4 la mana stupid mass Zuppy05
5 la mana mai revin cu massuri cand o sa mai primesc -.-''

Mda edit 21 :
care a fost ala cu care am vb pe mes aseara si nu stia sasi dea admin pe sv lui de cs buzz me! 7:42 PM
cn are sv de cs si da admin fara redirecte sau pe bani buzz me! 8:17 PM
195.225.59.115:28015 go go sv deathrun sv de cs cel mai tare are rtd hats trail si /drshop eu is admin

ba nene nu exista status sa anunti sa te contacteze napu ala ?-.-''
doamne asta nu a aflat de status?29 ce ....nu zic cum -.-''
da bine de parca mi-ar pasa mie de serveru tau am destule-n lista mea de la cs -.-' nu am chef si de serveru tau 78
Copii fara viitor ce sa zic eh ....... 22
Oh yeah another edit and another baka mass XD :
Am nevoie de un umar plz cei care aveti sami dati unu dai buzz....scuze de mass </font>
lol ce mass foarte stupid si de nonsens =.= dute nene si te impusca ....-.-'' mai scapam de un tampit 21) mare iti e gradina Doamne si multi prosti in ea -.-''....~

#42
Am venit cu o serie nouă :

1.Alexandru Nita :Tatal nostru care esti in cancelarie, asculta-ne noua poruncile, si fa-ne ora de 15 min si pauza de 45, si lungeste-ne noua vacantele , si iarta-ne noua absentele, precum iertam parintilor nostri ca ne-au trimis la scoala. AMIN....tocilarii tac si inghit iar rebelyy il trimit

2.Alexandru Nita : 09:35 1/8 ANUNT MEGA IMPORTANT CODE "9" este un nou semn folosit pe internet precum lol sau brb doar că acesta înseamnă altceva. Toti stim cum este cand vorbeşti cu cineva care este online şi cineva stă prin spatele tău şi se uită la ce scrii...de aceea pentru a rezolva această problemă am inventat un nou semn - Când cineva se uită la ce scrii tu din spate tastează "9" şi persoana cu care conversezi va ştii despre ce e vorba şi va incepe să vorbească despre ceva total neinteresant...când persoana din spate pleaca tastezi "99" ca persoana cu care conversezi sa ştie că poţi să vorbiţi acum şi puteti avea o conversaţie normală. Trimiteţi mai departe ca lumea să ştie ce înseamna "9"

Extraordinar cu codu lor 21

3.¸.¤*¨¨*¤.zâmbeste”°oAnA o°”Te IuBeStE¸.¤*¨¨*¤.: Da mai departe si vezi ce vor alti de la tine [1]- un sarut mai lung[] [2]- sa fim impreuna[] [3]- prietenia mea[] [4]- nr de tel[07&] [5]- mai multe poze cu tine[] [6]- sa ne plimbam[] [7]- sa ne impacam[] [8]- pe mine[] [9]- sa ma cun mai bine[] [10]-o imbratisare[] [11]- un pupic[] [12]-sa ma schimb[] [13]-sa faci dragoste cu mine [14]-sa ma dezbraci [15]-o aventura... [mass] next 
¸.¤*¨¨*¤.zâmbeste”°oAnA o°”Te IuBeStE¸.¤*¨¨*¤. : care joki adv sau pv ?
¸.¤*¨¨*¤.zâmbeste”°oAnA o°”Te IuBeStE¸.¤*¨¨*¤. : Care JokI Adv Ssau Provocare ?

4.Duman Sorin : eu+tu=iubire....daca nu-l trimiti mai deprte nu vei fi iubit/iubita in 5min vei primi buzz de la pers. care te ubeste!!! Daca ai incredere in Dumnezeu trimite asta in 30 de sec si maine vei avea o surpriza Bookmark scz de mass la primit si io

5.ionitaoanamaria: Citeste pana la capat! Pe cer sunt 15 ingerasi.10 se joaca cu norisorii,4 se gandesc la tine,iar cel mai dulce ingeras citeste acest mesaj.Daca nu trimiti mai departe la toti prietenii,vei avea ghinion.Daca 5 persoane ti-l va trmite inapoi,maine cineva va declara ca te iubeste!!!

6.Vali: Daca ai incredere in Dumnezeu trimite asta in 30 de sec si maine vei avea o surpriza Bookmark scz de mass la primit si
Cel mai tâmpit mass.. 21 dacă ai încredere în D-zeu să trimiţi un mass! LOL

7.Vali: brb=te insel cf?-=te iubesc buzz=as vrea sa te sarut! cmf?=ai vrea sa fi q mine? bine u?= Da vreau sa fiu q tine! cmz=nu am sa te uit , dnd=nu mai vreau sa aud de tine

8.Sergiu : Sa fii blestemat 10 ani dak iub pe cnv si nu trimiti mass in 10 min de cand lai citit si dac il trimiti vei primi buzz de la pers...

Sergiu : De necrezut dar adevarat!!!! scrie numele tau de trei ori la rand, apoi sterge tot, apoi apasa shift+alt+ctrl+tab+esc+enter+del+F1+F2+F3+F4+F5+F6+F7+F8+F9+F34, apoi restarteaza calculatorul apoi stinge-l de tot, arunca monitorul peste fereastra, calca in picioare tastatura, toarna apa pe carcasa in timp ce e in priza, da foc la mouse shi joaca fotbal cu boxele, apoi priveste in oglinda si vei vedea o fata de idiot. E PE BUNE FAZA!!!!... P.S.: Nu uita sa te gindesti la persoana iubita !!!!!!!!" )))) Incearca si tu, trimite mai departe, nu rupe lantul!!! Da-te de 15 ori cu capul de monitor, trimite acest mesaj la 5 prieteni din lista, poate ai norocul sa nimeresti printre ei si un psiholog )..prea tare...

Sergiu : m-am trezit LUNI....si m-am gandit MARTI....sa ma duc MIERCURI la scoala .....da cand am vazut JOI ca vine VINERI mi-am zis ce dreaq sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera ... RESPEKTATI PROGRAMU !! prea tare )...dati mai departe....
Sergiu (1/4/2011 10:16:26 PM): Esti manelar ? "Dansezi" ca un babuin cand vede banane ? Te-ai saturat sa fii batjocorit de toata lumea ? Ai mai putine clase ca trenul ? Porti haine cu inscriptii gen "Harrison" , "De puta madre" sau "Gigolo italiano" ? E timpul sa iti dai foc ! Tu adu 2 litri de benzina ca de restul ne ocupam noi ! Sustineti CAMPANIA ANTIMANELE !!! massu' asta trebuie plimbat. . . . do your thing ! .. ------------------------------------ Terminati mwa cu massurile astea )...)

Cam atât. Îmi vine să îi spânzur! 21
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#43
Disperată după chat.uri:
suze.taaa: -chat link- adee siii tuu ca suntt singurika
suze.taaa: -chat link- nai tupeu sa intri
suze.taaa: -chat link- sunt singuraaaa dak esti rpietn cu adevart intra aici la mine pe xat : -chat link- nai tupeu sa intri iti zic ca nu ai si gata
suze.taaa: baaaaaaa nu va duceti cu colindu 24)))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))000

*Cele cu chat.ul sunt trimise cam la 5 minute... chat.ul era FULL dar nu strica să mai vină alte persoane, nu?21*

suze.taaa: bonaaaa cf`etiiiiii tzukaa puffu pe toti si toate cu de dicatie) scz de mass
suze.taaa: care avetii conf pe skype add si pe mine (M)
suze.taaa: mancamiati fundu nu aveti confff sa ma bagati si pe mine sa las ca fac eu conf si sa mor dak bag pe cineva si dak ma suna vro unu il omor ia ig de urgenta cine vrea sa faca conf cu mine bozz!!! (M)
suze.taaacall mehat link- adee si tuu ca sunt singurika
suze.taaa: neatzaaaaa cf`etiiiii ???
suze.taaa: care avetiii un xattt bozz!!! mie repede inca nu miai dat bozz!!!
suze.taaa: care avetiii conff pe skype add si pe mine in conf 24) mai repede
suze.taaa: bonaaaaa cf`etiiiii 71))????
suze.taaa: add suzetaaa id de skype mai repede :-W scz de mass 5
suze.taaa: -link- treciiii am zissss 45 mai cu talent 39 nu ai intrat inca x(
suze.taaa: careee avetiii conf suantima si pe mine plss 45
suze.taaa: bwaiii nebunicolorrr 15 cfff`etiii \:d/ adeee care avee chef sa vb cu minee bozz!!! va ubeste puffu mai ales pe printzu meu :X mancatias guritza de baiat scump 15 mass
suze.taaa: natzaaaa cf`etiiii pupicpupicpupic??\:d/ mass\:d/
suze.taaa: -chat link- ade si tu ca sunt singurika 17
suze.taaa: -chat link- fac lista de cadouri intra aici si zimi ce iti doresti 15


Din seria "Drept la corazon":
suze.taaa: o floare are 12 petale****.Un inger are 2 aripiaore**. tu ai o inima care bate neincetat pentru persoana iubita trimite mai departe la 10 persoare, iar aceea persoana care te iuebste iti ba da bozz!!! stiu ca nu ma iubeste nimeni da asta e...20 (M)

suze.taaa: Foaie verde spic de grau sarut ochi cui ii scriu si gurita cui citeste chiar daca nu ma iubeste . Care ma ubeste buzuletz!!! sa vad cate buzuri primesc >M<

Din seria "Supărat sunt, Doamne iarăşi, supărat..."

suze.taaa: ѕυριιιιιιιι2 мα ριѕнн ρє єα ∂є νιαtzαα ∂єαѕ мυяιι σ ∂αтα2 ( scz de mass nu merge sts 20

Din seria "De la mine, pentru tine":

suze.taaa: bye alll am iesit nus tiu dak ne mai vedem aveti grija de voi bubu,dumi,laviii,gabitza,andreea.. etc va ubesc si va pop dulce aveti grija de voi scz de mass

Şi acum multă vreme, când credeam că e o zi fericită:
suze.taaa: vaaa promit ca aste e ultima zii care mai intru pe net Smile >M<

Din păcate nu îl găsesc pe favoritul meu, în care zice că se sinucide şi că cine are conferinţă pe Skype să o bage şi pe ea 2

#44
Un nou set de massuri stupide din partea mea 15

Tutunaru Sorina Madalina: ATENTIE DATI-L VA ROG ... NU VA FACETI CA NU VEDETI VA ROG MULT te rog citeste . plzz are nevoie de ajutor.. "Studenta la Facultatea de Medicina din Targu-Mures in anul V. , NU VA CERE nimeni BANI ! Nu il stergeti va rog, cititi mai intai ! Numele meu este Pasca Daniela, am 21 ani si sufar de o forma rara de leucemie; singura mea sansa este un transplant de maduva, fara transplant nu voi putea trai. Operatia costa 55.000 $ si familia mea a stans deja 32.000 $. In cazul meu fundatia care ma va ajuta sa strang banii a incheiat o intelegere cu Yahoo si Aol si voi primi 0,01 cent pentru fiecare mesaj dat mai departe. Va rog frumos, din tot sufletul dati mai departe; poate voi avea si eu sansa de a fi ca voi ! . un copy -paste nu ia decat 30 secunde. Bookmark 11:48 PM

Vai ce sa zic aceeasi poveste cu x-culescu care ii cade mana si ii trebuie nu stiu cati dolari sau euro si daca nu trimiti in nu stiu cate secunde ti se taie si tie capu sau iti cade mana 21.....>.>"ce sa zic 29

Buna....sunt consultant HERBALIFE:-este lider mondial pentru Controlul Greutatii , pentru o Alimentatie Sanatoasa . De asemenea, Herbalife ofera solutii de Nutritie pentru Sportivi . – pentru cresterea performantelor sportive. Avem formule ce imbunatatesc sanatatea sistemului cardiovascular , a sistemului digestiv, pentru cresterea imunitatii .CUM?:- Printr-o Nutritie Echilibrata, Diminuarea Stresului, Activitate Fizica si Controlul Greutatii. Putem influenta pozitiv starea de sanatate a clientilor nostri.
Conceptul nostru : Formula pentru o viata sanatoasa !
Sa ne simtim bine si sa aratam bine, la orice varsta, in orice moment.
Pentru mai multe detalii:- Contact:- Cosmina
07*******

Va multumesc si scuze pentru deranj!!! 8:48 PM

de parca mi-ar pasa mie de contorlul greutatii >.> eu ma simt in pielea mea bine asa cum sunt nu am nevoie de chestii de genu >.>" Ma rog mass idiot......~

http://linkvalidator.net/warn.php?p=aHR0...L1RpVHkwMw== vot plsssssssss 11:01 AM
95.76.215.235:27015 sv de dr tareeee
Si daca in linkul tau care il trimiti si un idiot da click pe linku respectiv si ia nu stiu ce virusi? >.>" ce copil fara viitor XD nu exista statusuri? @_@ saracu a murit 2...~ Si daia nu mai pot eu de serveru tau de dr (deathrun) >.<"
Daca mai apar noi massuri o sa mai pun 15 Cam atat :]] saracii nu au ce sa faca decat sa dea massuri 78

#45
ATENTIE! Sa nu accepati id-ul musat_elpida ca iti sterge tot din calculator, e un VIRUS! Da mai departe! Ai inteles? URGENT! LA TOATE PERSOANELE DIN LISTA TA! Sa nu accepte contactul cu musat_elpida, este un virus ce formateaza calculatorul tau si al celorlalti cu care esti conectat si daca ei accepta, atunci ti-l lipeste si tie.. Fa o copie si trimite mai departe ! Ei doresc sa se descotoroseasca de Messengerul gratuit, o groaza de oameni au fost deja stersi.

Trimite la toata lista ta si afla ce cadou ar vrea cineva de la tine de Craciun: 1)Numarul de tel 2)Un sarut 3)Sa fim impreuna. 4)O noapte cu tine. 5)Iubirea ta. 6)Prietenie. 7)Comunicare. 8.)Fidelitate. 9)Sora/Frate 10)Iubit/Iubita .. scz de mass l-am primt si eu.Te rog raspunde...[scz pt. cei cu dnd ..].

daca ai incredere in dumnezeu trimite in 30 de secunde mesajul asta si maine te vei trezi cu o surpriza

Ultima ştire din Irak: كأننا عشرون مستحيل في اللّد ، والرملة ، والجليل هنا .. على صدوركم ، باقون كالجدار وفي حلوقكم ، كقطعة الزجاج ، كالصبّار وفي عيونكم ، زوبعة من نار.. هنا .. على صدوركم ، باقون كالجدار نجوع .. نعرى .. نتحدى .. ننشد الأشعار ونملأ الشوار ....nici mie nu imi vine sa cred ce s-a intamplat

~ Daca la massu` asta nu am ras o ora .. bine 24

Si ar mai fii o gramada , dar cel mai tare mass ever :

Vreau sa le multumesc tuturor celor care mi-au trimis mass`uri tampite timp de un an si va anunt k mama nu a murit de 147 de ori, nu am avut ghinion 4 saptamani si nici Rares, baiatul bolnav de inima care avea nevoie de sange nu a murit de 50 de ori. Sa stiti k noaptea nu m-a bantuit nici o fantoma si nici iubirea vietii mele nu m-a sarutat vineri la ora 5. [mass]

~ E prea tare , nu am rezistat tentatiei de al trimite mai departe 24
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#46
Tadadadaaaaaaaammmmmmmm. Prospaturi de massuri 15 :
19:33 1/15 Am un prieten care a venit de foarte departe si trebuie sa ramana undeva. Astfel, i-am indicat casa ta. Te rog primeste-l si iubeste-l. Numele lui este Iisus Hristos. Acum spune bine,poti intra Doamne, eu am nevoie de Tine si binecuvanteaza familia mea Trimite acest mesaj la 10 persoana inclusiv mie si vei primi un miracol maine.Daca vei refuza aminteste-ti: Isus a spusa: daca ma negi intre oameni,te voi nega inaintea tatalui...

De cate ori am primit massul asta si de cate ori l-am citit mi-a ajuns pana in gat >.<Zuppy06

maaaaa asa hal dormiti cu toti????trezireaaaa ))))puuuuuuuuuuup
mariya (Jan 16 05:06 PM):
nu e ralu aiki TANIA vip
mariya (Jan 16 05:11 PM):
hai k m.ati zapacit toti mi.ati dat teroare am iesit!! va pupa TANIA vip diva cum vreti voi

Si alte multe emoticoane alaturate de ce a zis persoana de mai sus >.>".

EEEEDIIIT 15 : alt mass idiot XD : Utilizatori de Yahoo Messenger frecvent, roaga copiii prosti, imbecili si dobitoci si cretini, tampiti, obositi, distrusi, terminati, idioti, limitati, retardati si handicapati sa nu mai trimita aiurea mesaje despre - noroc in dragoste, blesteme, sau alte porcarii de acest gen pt. ca NU NE INTERESEAZA!(ADIKA NI SE RUPE IN DOUA DE MESAJELE VOASTRE ). Trimite mai departe acest msg daca te enerveaza si pe tine la fel ca pe mine. Daca nu inseamna ca faci parte din grupul celor care le trimit ratatzii..</font>
Ok daca esti anti massuri si antii "ratatzii" de ce mama naibii mai trimiti massul asta? doh inseamna ca si tu esti un/o "ratatza" >.>" copii fara viitor 22 anti mass dar tot trimit massuri doh 29 .....

#47
Fali: Vand prezervativ 50cm parcursi, toate dotarile , ABS (anti braking sistem), EBD (Ejaculation by distance ), Navigator cu GPS (pt virgini sa stie unde tre sa ajunga), ACS (Alchoolic control system - daca esti manga suna alarma ca sa te atentioneze ca trebuie folosit), TRC (control al tractiunii - daca femeia e galeata, sa nu cazi draq in ea), dotata cu biXenon , stare impecabila, primu proprietar, predare leasing, inclus in pret manual de functionare, huse noi, pret negociabil scz pt cei cu dnd

X____X ce pot sa mai zic?!?

DeDe: Dumnezeu a dat din cap şi a iesit rock-ul...A dat din mana şi a iesit rap-ul...A început să danseze şi a iesit house-ul si dance-ul... La sfârsit s-a pi*at şi a iesit maneaua !!24)
Asta e tare24)


Yoyoyo: Un dinamovist,un rapidist shi un stelist ajung in iad.Satana le da sentinta-->30 de biciuri pe spate.Fiinda nu au injurat pe stadion satana le da voi sa isi puna cate o dorinta inainte de biciuri.dinamovistul vrea o perna legata de spate.Zis shi facut.Dupa 10 biciuri perna se face parf shi ia 20 de biciuri pe spate.Rapidistul vrea doua perne legate pe spate.zis shi facut.dupa 20 de biciuri pernele se fac praf shi ia 10 biciuri pe spate.ajungand la stelist satana zice:ai voie sa iti pui 2 dorinte pt k esti suporterul celei mai bune echipe din romania.stelistul zice:1.vreau 200 de biciuri 2.il vreau pe dinamovist legat de spatele meu.zis shi facut.. da mai departe dak esti STELIST....

Raluca: Esti manelist ? Nu esti in stare sa legi 2 cuvinte ? Idolul tau este un tip cu 2 clase ? Te-ai saturat de titlul de maimuta ? Iti cumperi numai tzoale Dulce & Garbana si adidasi Mike din bazar ? Esti mai prost decat prevede legea ? Dansezi ca un babuin cand vede banane ? Nu rata ocazia si toarna-ti benzina in cap ... de restul ne ocupam noi... Pt toti cei care sustin campania antimanele da-l mai departe...
24)SI asta e tare21)
Maneaua a aparut prin anul 1994.Adepti acestui cult se numesc manelisti sau cocalari.Aceste creaturi se pot deosebi prin stilul vestimentar.Masculul poarta in cel mai rau caz un tricou roz pe care scrie italiano gigollo iar femela poarta lucruri mini,mulate iar suncile acesteia atarna printre "haine".Acum aceasta specie(manelisti,manelari) este foarte raspandita in Romania(2 sau 3 manelisti pe metru patrat) ei prezentand o inteligenta minima au tendinta sa atace celelalte culturi(rapperi,rockeri,etc). (ma facut sa rad)
Ai permis de conducere?

1.Am permis si rup soselele [vrrrrmmmmmm...vrmmmmm]
2.Mai trebuie sa astept pana pot da examenul...
3.Acum sunt la scoala de soferi...pazea...
4.Am dar nu-l folosesc...
5.Nu ma intereseaza permisul....eu sunt cu bicicleta
6.Daca ma duc maine cu buletinul, pot sa mi-l iau?
7.Am decat permis de arma.
8.Conduc fara ca am pile ....sunt bazat
9.E grea scoala de soferi...am frica de jaloane
:Mariana Popovici are nevoie de un dinte ! fa o fapta buna si trimite acest lant uman mai departe,sa ajunga pana la cer .Daca vrei sa salvezi o viata doneaza si tu 5 centi la 0723342118 ,cere cu Gilica.Daca nu trimiti mai departe maine la ora 5:30 iti va pica un porc in cap .777 (sry de mass,l-am primit si eu ) da mai departe
noul slogan mastercard : trip to Madrid with private jet... 25.000$ hotel rooms for 21 players.... 35.000$ the look on 15.000 romanians' faces when Banel kicks the own goal.... priceless
Asta-i cel mai super mass:

Cum sa faci o manea de succes în 10 pasi simpli:
PASUL 1
Nume de bastan (Elvis, Florin Fermecatoru', Englezu', etc.).

PASUL 2
Incultura generala obligatorie.

PASUL 3
IQ mai mic decît numarul de la pantofi. Cîstigarea unui loc în categoria prosti, dar multi.

PASUL 4
Posesie (sau achizitionare pe parcurs) limuzina, castel, faraoanca si boraci (puradei).

PASUL 5
Rude-n puscarie.

PASUL 6
Imagine
I. Bijuterii - lant, ghiul si bratara de aur - mai mult de jumatate din greutatea corporala.
II. Freza - 2 parti gel, o parte par.
III. Hainele - cît mai stralucitoare si de prost gust.
a. Camasa (alba sau neagra.
b. Pantaloni (preferabil negri).
c. Pantofi de lac.
d. Vesta, manta sau capa.
PASUL 7
I. Versuri
Vocabular obligatoriu: bani, dusmani, tigani, golani, femei, fetite
Ce parere ai despre mine?? (sincer)
1.Nu te cunosc
2.Nu ma intereseaza persoana ta.
3.Ai reprezentat ceva pt mine
4.Reprezinti ceva pt mine.
5.Te urasc.
6.Lasa figurile.
7.M-am saturat de tine.
8.Prezenta ta ma lasa rece.
9.Te iubesc.
10.Tin la tine ca un prieten.
11.Esti de treaba.
12.As vrea sa fim mai mult decat amici.
13.Tin la tine mai mult ca la un prieten.
14.Vreau sa ne combinam.
15.Daca nu as avea prieten m-as combina cu tine.
16.Vreau sa ne intalnim.
17.Eshti de gask.
18.Ma simt bine cu tine.
19.Imi ejti frate sau sora POATE NU RASPUUNDETI!! Obligatoru......
Persoana care mi-a trimis acest mesaj mi-a zis ca dorinta i-a fost indeplinita la 10 minute dupa ce a citit mesajul si atunci m-am gandit sa-l trimit. Vrajitoarele iti vor implini o dorinta!!! Pune-ti dorinta cand se termina numaratoarea inversa!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *****Pune-ti dorinta******** Trimite acest mesaj la10 persoane in decurs de o ora. Daca-l trimiti, dorinta ta se va realiza. Daca nu-l trimiti, se va intampla exact inversul dorintei tale........ Dupa aceea imi spui ce s-a intamplat

blue_eyes_ralph18: ? jm3nara_dulcik: cu cine vb acuma? BUZZ!!! jm3nara_dulcik: ca cu ralph nu pot jm3nara_dulcik: cu cine? blue_eyes_ralph18: un suflet ratacit care va sta printre voi timp de 40zile jm3nara_dulcik: jm3nara_dulcik: io acuma vb cu o fantoma? BUZZ!!! blue_eyes_ralph18: spunele la toti ca am fost aruncat de pe bloc blue_eyes_ralph18: o zi buna! BUZZ!!! jm3nara_dulcik: aloo BUZZ!!! jm3nara_dulcik: aloo jm3nara_dulcik: te rog blue_eyes_ralph18: ? jm3nara_dulcik: dar de cine jm3nara_dulcik: voi crdeti ? am primit mass akma cu asta...cik a vb tipa asta cu el...oricum parerea mea e k a intrat cineva pe id lui...dati mai departe.
"cn e pe invisible buuzz me!!!"
"sal"
"loome luati id-ul lu`fratemiu gaby_smecheru50"
"yo nu am"
"cnh e fata si vrea sa insele gagicu sa de-a buzz!! (sunt dispus sa va ajut) :SD"
"cine vb cu mee???.......ma ma plicti ..........."
"paaa looome hai k yo tre sa ies!!!!!!!!!va poop!!"
"plzz datimi si mie un sv de cs1.6 plzzz"
"cn are coade la cs"
"vreau si eu multimessu va rog"
"sall 2 all"
"hay loome k ies j yo k ma cam plicti.....ne vedem miercuri zane.....va pooooop dulcik baietzilor chiar dak miam schimbat parerea despre voi[oarecum].......hai papake bye :-*"
"te sarut in vis te sarut in scris te sarut in gand dar p buze cand?dak cineva iti da buzz inseamna ca vrea sa te sarute dai mai departe sa vezi cate buzzuri primesti..."
"(vinde un prost) calculator 1gb DDR1 hard de 40 gb stare buna monitor LG plat pret 20 de mil negogiabil relati la id patrascu.daniel dati maideparte va rog e urgent"
29 Atat.

#48
Vin cu lista de Massuri tampite. Pazea -.- :

1. Cine vrea sa vb Buzz.

2.id meu nou ; blondacufitzeroz nush nu cred ca mai stau pe asta *: scz de mass celor cu dnd sau brb

3.Da-l mai departe si cine te iubeste iti va da buzz!!! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ te iubesc ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

4.trimite la toata lista ta sa afli cat la suta te iubeste 0% 1% 2% 3% 4% 5% 6% 7% 8% 9% 10% 11% 12% 13% 14% 15% 16% 17% 18% 19% 20% 21% 22% 23% 24% 25% 26% 27% 28% 29% 30% 31% 32% 33% 34% 35% 36% 37% 38% 39% 40% 41% 42% 43% 44% 45% 46% 47% 48% 49% 50% 51% 52% 53% 54% 55% 56% 57% 58% 59% 60% 61% 62% 63% 64% 65% 66% 67% 68% 69% 70% 71% 72% 73% 74% 75% 76% 77% 78% 79% 80% 81% 82% 83% 84% 85% 86% 87% 88% 89% 90% 91% 92% 93% 94% 95% 96% 97% 98% 99% 100% .[raspuns obligatoriu scz lam primit sh eo]

5.Da-l mai departe si cine te iubeste iti va da buzz!!! ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? te iubesc ? ? ? ? ? ? ?..... scz lam primit si eu ..

6.fetele intre 10-19 ani ar lesina daca Justin Bieber ar fi in varfu` unei cladiri gata sa sara! Dal mai departe daca esti dintre acei 0.1% care ar lua un scaun, popcorn, o sticla de cola si ar striga :NAI TUPEU BA adevarat mass

7.Cine te-a iubit si te yubeste iti va da buzz in urmatoarele 30 de sec...da-l mai departesa vezi cate buzuri primesti!!

8.Ai curaj sa raspunzi ? daca te-as saruta din senin cu ce m-as alege? 1)o perversa 2) un pumn 3) o palma 4) cu un alt sarut....Da-l mai departe porcari...scz de mass plictiseala

9.care are sa-mi dea si mie photoskape

10.cine are melodia "broken angel"sa mi-o dea si mie

11.Te iubesc! Nu vrei sa...?

12. care stie cum o keama pe profa de tehnologie buzz me URGENT!!!!!

13.Pe cer sunt 15 ingerasi.10 se joaca cu norisorii,4 se gandesc la tine, iar cel mai dulce ingeras citeste acest mesaj.Daca nu trimiti acest mesaj la toti prietenii,vei avea ghinion.Daca 5 persoane ti-l trimit inapoi, maine cineva iti va declara ca te iubeste .....scuze de mass

14.Dacă primeşti acest mesaj înseamnă k eşti o persoană iubită.....trimite acest mesaj in 4 min. la toţi din lista ta şi mâine o sa fie cea mai frumoasă zi din viaţa ta pt. că în această seară o persoană va realiza k te iubeşte. Daca nu trimiti vei avea ghinion in dragoste...scz pt cei cu dnd...etc.......primit sh eo

15.inainte de a citi acest mesaj te rog sa.ti pui o dorinta....daca trimiti acest mesaj la toata lista ti se va indeplini dorinta in 3 ore .Daca il ignori maine la ora asta ti se va intampla ceva groazic .ScZ de MaSS

16.Cine face un pool (( buzz ))

17.care face un pool buzz me(( scz de mass))

18.Cn imi face si mie un cont ptr facebook..??... buzz plzzzz.. ..(scz d mass)..

19.Bahhh fratiori maine seara e bairam...... .>: ..... ne distram la maxim !!! ... Cn vinee la diskoo maine seara la garaa.. buzz ..

20.Si dinou: Sunt invidioasa pe Andii si succesul lui rasunator [A bubuittttt ] [Mass ] Nu.ti convinee ? NU.mi pasa

21.E SINGURL MASS CARE MERITA CITIT DE FIECARE : CODE "9" este un nou semn folosit pe internet precum lol sau brb doar că acesta înseamnă altceva. Toti stim cum este cand vorbeşti cu cineva care este online şi cineva stă prin spatele tău şi se uită la ce scrii...de aceea pentru a rezolva această problemă am inventat un nou semn - Când cineva se uită la ce scrii tu din spate tastează "9" şi persoana cu care conversezi va ştii despre ce e vorba şi va incepe să vorbească despre ceva total neinteresant...când persoana din spate pleaca tastezi "99" ca persoana cu care conversezi sa ştie că poţi să vorbiţi acum şi puteti avea o conversaţie normală. Trimiteţi mai departe ca lumea să ştie ce înseamna "9" şi "99"...{Scuze de mass

22.Vine,vine primavara,....Si distruge toata scoala,....Profii zburda pe campii,....Hai sa-i impuscam copii,....Tocilarii stau si-n ghit si aia asa un pic mai ca mne il trimit ) [perdon for the mass`)]

23.buna, numele meu este Ionut,sunt insurat cu o fata minunata numita Alina si avem un copil nou nascut numit Raresh . el inseamna tot ptr. noi si recent doctori au descoperit ca are cancer la creier . din pacate eu si sotia mea nu avem bani nici macar sa platim facturile lunare, dar am facut o intelegere cu YAHOO si AOL si am cazut de acord ca ptr. fiecare persoana care primeste acest mesaj sa primim 5 centi in schimb . deci te rog trimite acest mesaj tuturor persoanelor din lista ta ajuta-ne! dal mai departe te rugam HAIDETI SA AJUTAM , ITI IA MAI PUTIN DE 60 DE SECUNDE.

24.Cine imi poate lua o melodie de pe youtube ? u. u [m]

25.http://www.nemozone.net/user/xCocaineee.html [ Vreau si eu un vot. sunt curioasa daca chiar se castiga ceva ]

26.Vand Adidasi Originali Nike La Cutie 100 RON URGENT! pentru a vedea poza click aici www.adidasi-nike.tk [ Scuze de mass]

27.ce culoare imi dai??? negru=te urasc albastru=iti vreau bine verde=esti important/a rosu=te iubesk roz=esti special/a...da.i mai departe si vezi ce culoare itii dau alti i-a sa va vad ce culori ami dati scz lam primit si eu ady de ady adi is typing...

28.fata la intreabat pe un baiat: "Iti plac ?'' El a raspuns: ''Nu'' Ea l-a intrebat: ''Ma gasesti draguta ?'' El a raspuns: ''Nu'' Ea l-a intrebat: ''Ma aflu in inima ta ?'' El a raspuns: ''Nu'' Pentru ultima data, ea l-a intrebat: ''Daca plec, vei plange dupa mine ?'' El a raspuns: ''Nu'' Ea a plecat trista. Si atunci el a prins-o de mana, spunandu-i: ''Eu nu te plac, eu te iubesc. Nu te gasesc draguta, te gasesc superba. Tu nu esti in inima mea, tu esti insasi inima mea. Eu nu voi plange dupa tine daca pleci, eu voi muri dupa tine.'' In aceasta seara, la miezul noptii, dragostea ta iti va spune ca te iubeste ! Ceva dragut ti se va intimpla maine intre 13-16 iar daca nu il trimiti la toti din lista ta in decurs de o ora, vei avea ghinion [scz de mass ]

29.Offf....Am iesit!Test la matematica -> 12:00 !BYEEE

30.Primul episod din Hot Gossip.Alaturi de Sofia este Charlote! In 30 de minute va aparea partea a 2 cu barfe de la Sebastian,Minnie,Chelsea si Zozy!Nu ratati aceste barfe!!Comm , rate si subsed please!!

31.Ϸιχχα™ Ixxa: Ionela Madalina: Trimite acest mesaj in 4 min. la toţi din lista ta şi mâine o sa fie cea mai frumoasă zi din viaţa ta pt. că în această seară o persoană va realiza k te iubeşte scz de mass l-am primit si Ionela Madalina: yo 8:17 PM 3/4 gîndeştete la băiatul/fata pe care îl/o iubeşti. Teai gîndit? Citeşte mai departe... Trimite acest mesaj mie şi prietenilor tăi... Dacă înapoi va veni: 1 mesaj- nu va fi nimik între voi 3 mesaje - prietenie (W) 5 mesaje - dragoste 7 mesaje - iubire 10 mesaje - pentru tine va părâsi altă persoană NU UITA trimitem şi mie acest mesaj..[by Bles & SaiNt]nu-mi pasa(lipsa de ocupatie) scz de mass l-am primit si y Ionela Madalina: horor .............am primit-o si eo si mia fost frica .Happy Kidaca nu citesti intregul mass-ul vei muri pe loc!!Am

32.Lume lume cei care joaca webkinz : HAINE NOI LA KINZSTYLE!!!!!

33.Mass: Bye allz [I hate you!] La multi ani Teutz.Tot ce`ti doresti sa se indeplineasca!!!!!!!Byeeeee!Cu dragoste,Eu

34.Hya friends!`I have a neeeeew video!Webkinz Date!And a new photo and a new background for my channel!Enter and view!.With love ZburliixD! My new video : http://www.youtube.com/watch?v=TtlGBZrbpdo [~Webkinz Date~]! Comm,subsed & rate!BuhByee`!

35.Hya guys`! I have a surprise for you!! In my channel it`s a neeeew background and a neeeeew video!..I draw a love puppy.Cool?Enter here and watch!Byee`!With love ZburliixD!<3

36.mass] : Cine imi da un cont Webkinz fiindca mia expirat Scz ptr cei cu DND,BRB,DNFD etc

37.mass] New video!Comm,rate and subsed!By PiCsA

38.R-Truth Cutucus: inainte de a citi mesajul te rog sa iti pui o dorinta......daca trimiti acest mesaj la toata lista ti se va indeplini dorinta in 3 ore.Daca il ignori maine la ora asta ti se va intampla ceva groaznic....

39.cine ma iubesteee?! [ nu intrebati ) ]

40.cinee imi dha sh mee;x..Nijte mel ;x..Manele..p.s. nu vreau neaparat nOi .. k Deleaa am thx;x;x [m]

41.il IubeScc p Babyyy` .. p mitsa Alex:]].. sh PrOvOareee=]]..da pOate d Iubescc..Glm )) [m]

42.Cnee isii da cu O parere ? ..dak il intreb cva=]] plisss ..sh scz de mass`

43.Salut. Mă numesc Romaşcanu Vanessa şi sunt elevă în clasa a 7-a la şcoala nr. 19 Pitesti. M-am născut cu o problemă gravă care necesită bani de ţigări şi băutură. Donează câte 1000 de euro la numărul de telefon 0722. Dacă nu dai mai departe n-ai inimă.

44.Cine poate` da un masss` mic pentur mien` ?. scuze de mass`.

45.miezul nopti iti va muri mama dak nu trimeti acest mesaj la cei online (scuze l-am primit shi eu) nu risc e mama imi cer 1000 de scz Bookmark (il primii ) (se stie )(sper)

46.Azi e Dragobetele daca nu trimiti vei avea parte de 9 ani de ghinion in dragoste...daca cnv te place iti va da buzz ... Scz l-am primit si eu.. ia sa vad o sa primesc shi eu vrunu ??? Bookmark

47.Nu rade, citeste inainte! TUTUROR Va spun - mi s-a parut amuzant, am facut testul si m-au sunat inainte sa termin de povestit!! S-a implinit ceva neasteptat. Sa vi se implineasca si voua ceea ce va doriti! Oameni buni......l-am facut si.............jur ca..........dorinta mi s-a implinit in 15 minute. Vraja Vrajitorie Pune-ti dorinta cand se termina numaratoarea inversa!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *****Pune-ti dorinta******** Trimite acest mesaj tuturor din lista ta. Dak nu trimiti acest mesaj tuturor din lista ta in 2 minute o sa ai ghinion peste tot.Daca il trimiti o sa ai parte de noroc in dragoste si maine dimineatza o sa ai o surpriza placuta) lam prm j eu ... lipsa de ocupatzie

48.Atentiee!! Pe 17 aprilie yahoo se inchide din cauza a multe id-uri nefolosite.Acest mesaj a fost trimis de patronu' yahoo, trimiteti mai departe pentru a ramane inregistrati scz de mass ..L`am primit si euu.... daca nu il dati ramanetii fara id serios vb scz nu risc

49.cf?-=te iubesc buzz=as vrea sa te sarut! cmf?=ai vrea sa fi q mine? bine u?= Da vreau sa fiu q tine! cmz=nu am sa te uit , dnd=nu mai vreau sa aud de tine Da mai departe si vezi ce primesti ( scz d mess l`am primit si io)

50.Daca ai incredere in Dumnezeu trimite asta in 30 de sec si maine vei avea o surpriza ...(kre mai trm mass`uri are igg !! inafara de asta )

51. stiai ca atunci cand iti scapa numele persoanei iubite inseamna ca ea se gandeste la tn/stiai ca atunci cand te priveste direct te iubeste?stiai ca atunci cand te priveste mult nu poate trai fara tn?stiai ca daca se desparete incet de tn o face pentru ca nu vrea sa te lase sa pleci?acum puneti o dorinta si trimite mesajul la 6 persoane inclusiv si mie.daca il primesti de doua ori dotinta ti se va implini... tr si kie!

52.Vand : role agresive worker ozone rulmenti abec 7+ skate cu rulmenti abec5 baker si axe super bune ....In total la un pret de 85 de ron ... daca doriti sa cumparati separat un buzzz pe id : raduman98 .... !!!! TRIMITE si uh mai departe plzzzz!!!! [sorry de mass] la toata lista ta

53.ba bagamias p*** in mesajele astea si vi le fac cadou mai dativa drk in plm ca ma enervati

54.Scuză-mă că te incomodez ,e foarte urgent. Am un prieten care a venit de foarte departe şi trebuie să rămână undeva. Astfel, i-am indicat casa ta. Te rog primeşte-l şi iubeşte-l. Numele Lui e Iisus Hristos . Acum spune bine încet: Poţi intra Doamne, eu am nevoie de Tine, curată inima mea cu Sângele Tău şi binecuvintează familia mea. Trimite pentru 20 persoane şi vei primi un miracol mîine . Dacă vei refuza , aminteşte-ţi ! Isus a spus: "Dacă mă negi între oameni, te voi nega înaintea Tatălui. În timp de4 secunde vei primi o veste bună....scz de mass lam primit si eu
______
Gata ! Numai sa dau Copy si Paste mi- a fost greu -.-. Deci vedeti cate primesc eu pe zi, deja ma doare capu` -.-
[Imagine: Jun0xCa.png]

#49
Sper ca pe thread-ul asta sa se mai posteze mass-uri idioate ca am si eu cateva de postat aici 21
Deci incep (nu dau nume sau ID):

"add clau.***** e fitza eee fotomodelllll :X cea my sukara blondaaa :X kauta ggik 15 add rpd k se duce oferta pupic" (aici am pus acele stelute la ID ca sa nu-l fac public dar sincer ce ma intereseaza pe mine ca aia vrea gagic?? :S)

"web repede pana nu-l scottt 21 scz d mass 4" (<- disperata 29)

"Bunaaa searaaa :X"
"Noaptee bunaa :X"
"va ofer web21)"
"Noapte Buna ! va pwwp pupicpupicpupic"
"buna ziuaaaaaa ! :X"
"nbbbb! pupic"
"kre jukty conquistador? 15"
"Noapte buna pupic"

Si tot asa 4 Adica am avut muuuuuult mai multe mass-uri idioate de la tipa asta disperata (ca altfel nu pot s-o numesc) dar le-am sters.Imi pare rau ca nu le-am pastrat pe alea pe care le-a dat inainte de seara aia in care se apropia luna de Pamant [ca vai,ca vine un cutremur de 10 grade,ca-l simte etc. 21].Mai revin cu alte mass-uri mai incolo sa vad daca intre timp se mai posteaza ceva pupic

LE: alt mass de la disperata aia,tocmai l-am primit:

"nu ma baga si p mn nimenii in seama??20"

#50
Hai ca intru pe idul care l-am facut asta vara din lipsa de ocupatie, in care am adaugat idioti si cocalari, doar ca sa vorbesc cu ei, sa vad ce mai fac.24
Asa, massuri:
care iesiti pe afara?scz de mass
mihai Mihai: care iesiti pe afara?scz de mass
mihai Mihai: care iesiti la un fotbal?scz de mass
mihai Mihai: Pierdut buletin, numeinu Mihai care stiti vreo ceva contactati-ma ls id:chiazza_di_petrolio95 da-l mai departe, te rog scz de mass


cn are un sms in cosmote buzz me [scz de mass]
Nu cumva sa ii trimit eu mesaje21

Si cam atat interesant. Restul sunt naspa.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Merry X-mass to you all! ^^ Jasmine 6 3.894 25-12-2008, 08:30 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)