Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mass-uri stupide x(

#21
Nu am activata arhiva de la mess. Scuze. Dar stiu si eu cum este, pur si simplu secant. Nu inteleg de ce le tot trimit intr-una ! O singura data era suficient. Eu nu dau ignor, pentru ca nu le bag in seama prea mult, cand nu am chef de ele le da " X " si gata. Dar cand am nervi, le spun cateva vorbe, ca sa nu mai trimita a doua oara xDDDDDD. Eu de exemplu nu as trimite mass : " Cine iese afara buzz " : )). Daca tot vrea sa iasa [ x si y ] sa scrie la status si cu asta basta 68 !
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#22
Am revenit cu un set nou nouuuut 15 :


1. Da-l mai departe si cine te iubeste iti va da buzz!!! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ te iubesc ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ? ia sa vad....... cate buzz.uri primesc ? .

-> Oare cate primesti ? Mama ce demonstratii de iubire 22

2.daca iubesti o fata/un baiat al carui nume incepe cu :a,g,r,b,c,D,e,f,l,s,h,j,l,v,z,p,n,M,p, , T trimite massul mai departe iar al cui nume incepe cu literele de mai sus iti va da buzz vei avea noroc toata saptamana!dak il trimiti mai departe...vei fi sarutat de persoana la care te gandesti akm!!dak ignori vei avea ghinion ! scz

-> Iubesc , iubesc , sa stii .

3. cn fce cr ? 5

-> Eeeeeu , Eeeeu 29

4.apropie ziua cadourilor... Trimite la toata lista ta si afla ce cadou ar vrea cineva de la tine...? 1) nr de tel 2)un sarut 3)sa fim impreuna 4)o noapte cu tine 5)iubirea ta 6)prietenie 7)comunicare 8)fidelitate 9)sora(frate) 10) doar sa fim prieteni 11)cel mai dulce sarut al tau 12)sa fi doar a mea(al meu) Raspuns obligatoriu...scz de mass l-am primit si eu...

-> Te mai scuzi mult ?

5.Sonmoroase profesoare, Pe la clase se aduuna, Se ascund dupa catedra Noapte buna...!!!! Si elevii toti suspina, Catalogul negru tace, Chiar si creta de pe tabla... Somu-si face. Iese un elev la tabla, Printre cifre sa se-ncurce, Fie-ti zecele aproape, Lasa proful sa se culce... Peste-a fizicii probleme, Elevul sterge tabla luna... Totu-i vis si armonie, Cand se suna....))

-> Woooow . Ce misto 22

6.stiai k atuni cand visezi persoana care iti place,acea persoana a adormit cu gandul la tine,stiai ca atunci cand iti scapa numele persoanei iubite sau orice ar fi aceea persoana se gandeste la tine?stiai ca atunci cand te priveste direct te iubeste?stiai ca atunci cand te priveste mult nu poate sa rtaiasca fara tine?stiai k daca se desparte de tine incet o va face pentru ca nu vrea sa te faca sa suferi?acum puneti o dorinta!si trimite mesajul la toata lista inclusiv pe mie,daca il primesti inapoi de cel putin 2 ori,dorinta ti se va indeplini..

-> O visez sa stii ...

7.Daca ai fii blocat in baie cu mine ce ai face?: 1.o simpla conversatie. 2.un sarut.. 3.dragoste pt a-mi demonstra cat de mult ma iubesti.. 4.m-ai ineca in cada 5.sex 6. mi-ai spune ca ma iubesti 7.un dush impreuna.. 8.orice vreau eu.. 9.nimic. 10.ai incerca sa ma cuceresti 11. mi-ai spune "te iubesc numai pe tine" Da-l mai departe si vezi ce ar face alti cu tine[m] Raspuns Obligatoriu...scz de mass lam primit si io

-> altuul ._. ._.

8.Persoana care mi-a trimis acest mesaj mi-a zis ca dorinta i-a fost indeplinita la 10 minute dupa ce a citit mesajul si atunci m-am gandit sa-l trimit. Vrajitoarele iti vor implini o dorinta!!! Pune-ti dorinta cand se termina numaratoarea inversa!!! 10... 09... 08 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *****Pune-ti dorinta******** Trimite acest mesaj la10 persoane in decurs de o ora. Daca-l trimiti, dorinta ta se va realiza. Daca nu-l trimiti, se va intampla exact inversul dorintei tale....... Porcariii.... da sal trimit ca dak asa am prim

-> Cuvantul perfect ? Porcarii ... asa zice si in mas 3

9.ai 10 minute sa ma intrebi orice vrei tu si jur ca iti rasp sincer.da si tu mai departe [m]..hai ...!!

-> Haide ! Haide ! Miscare ! Sa nu pierzi cele 10 minute 22

10. La mulţi ani, Dorel Stoica! .. [Fostul capitan al stiinsei a reusit in ultima partida..din anul acesta..un gol de la o distanta foarte mare de poarta, aprox. 45 de metri`] .. Fz ucv.. Nu` itsii cOnvine..Da`mii ign`.[m]

-> Mooor >_<

11.am plecat bye bye nu ma ami vedeti pana luni daca aveti ceva cu mine lasitimi mesaj plzzzzzzzz

-> Iti las iti las

12. care face un cs ?

-> Iarasi tu >_<

13. Agent 007 smecherul: DACA AI INCREDERE IN DUMNEZEU TRIMITE ASTA IN 30 SEC SI MAINE VEI PRIMI O SURPRIZA (scz cred in Dumnezeu )

-> Daa te cred ca crezi in D - zeu . 22
[Imagine: Jun0xCa.png]

#23
24 Hye.. uf ,, super" Mass-urile 71 Am si eu cateva 15
Sper ca unele nu au fost puse deja >.< la cum circula .. >.<


Fetelor fiti atente si voi baieti:acum în 2010 nu se mai cere prietenia.. daca te saruta baiatu’ inseamna ca esti deja cu el, si daca accepti sarutul e ca si cum ai accepta sa fi cu el… misto…. asa ca baieti incercati sa uitati vorbele “vrei sa fi cu mine ?”…. acum se saruta direct!!!!! da mai departe si tu daca nu esti pe vremea bunicii… daca nu trimiti mass-ul inseamna ca nu o sa fi cu nimeni…[mass] scz la primit si eu..tare dar aiureaa
---Mda... >.< Fooarte tare >.<


S-A GASIT PORTOFEL CU BULETIN, PERMIS SI CARDURI, , , PROPRIETARUL : FLORESCU ANDREEA ESTE RUGATA SA SUNE LA NR :072 . . TE ROG DA MAI DEPARTE ! ! ! ! ! ! ! ! POATE VEI AVEA SI TU NEVOIE VREODATA DE AJUTOR....scz de mass
--Da.. am sters numarul caci chiar ma enerveaza.Pentru minute.. 23

Cine are curaj sasi scrie idul aici si dati mass mai departe.....
--- Si erau acolo trecute >.< N-am eu chef de toti idioti care vor dicuti tampite... dar pe acesta l-am trimis si eu... fir-ar ele sa fie de provocari T_T

N3 (12/10/2010 11:26:03 AM): eliza te iubesc
-- gata.. iubesti.. haide sa te dam la TV.. zi-i ei nu mie >.<


!() NuMb3R ()N3 (12/10/2010 12:24:57 PM): nb tuturor
-somn usor >.<

SEX SIMBOL & GAGIKAR: zi
roxana vest: pai....
roxana vest: esti inganfat
roxana vest: nepasator trebuie sa te caut numai eu
SEX SIMBOL & GAGIKAR: asa SEX SIMBOL & GAGIKAR:
roxana vest: suferi de tine
roxana vest: bai nene ma vezi ca trec pe langa tine
roxana vest: si nu ma bagi in seama
roxana vest: ce motiv
roxana vest: ....
roxana vest: vezi doamne esti cu baieti
SEX SIMBOL & GAGIKAR: poi...da...ca si u faki la fell
roxana vest: u nu zi nik
roxana vest: asa...cum mai esti
roxana vest: nu mai cont...inganfat...cate-odata raw cu mn ma faci sa plang...ma inpaci repede orgolios astepti sa te caut numai eu in fine lasa astea....cu toate defectele tale...io tot te iubesc SEX SIMBOL & GAGIKAR: mda
SEX SIMBOL & GAGIKAR: cum ziki u ASA CREDETI TOATE SKZ DE MASS
---GATA acum chiar a cazut cerul peste mine >>>.<<< Doamne rau imi pare T_T Cred ca glumeste T_T

SEX SIMBOL & GAGIKAR Taw (12/12/2010 8:33:03 AM): buna fetelii...ce faceti.....
--- si-mi pune asta 10 000 de :X:X:X si pupicpupicpupic

..lumee...vrea varu meu...sa vada una la web cum se dezbraca...deci..care dreaq esti c**a dinaia buzz.ca tre sa i fak placerea baiatrului...skz de mass si sa moara ma*a nui glume...
--OMFG o.O

SEX SIMBOL & GAGIKAR Taw (12/12/2010 12:49:08 PM): care esti pe cosmote...si ma suni sa vb...ca eu nu mai am mnte///skz de mass care te bagi BUZZ!!!
---Tot ce mi-am dorit de-a lunul vieti e sa-mi spui sa te sun o.O 22

SEX SIMBOL & GAGIKAR Taw (12/13/2010 12:31:52 PM): deci imi fakusem si ioo o gagika pe mess..pana mea..nu mai stiu ce id avea: iubyta...dami buzz..RESTU dnd....skz de mas...lipsa de okupatie..si nu comentati ca e primul pe ziua de azi
--Ma doare.. zau ca ma doare o.O OMFG... T_T

SEX SIMBOL & GAGIKAR Taw (12/16/2010 1:08:29 PM): buna ce faki fetele???skz de mass da zau..nam q cine vb...si mam pliktisit..aiurea
--Ah ce ignore o sai pusc 21

Era odata o fata oarba... si s-a izolat de toti si toate... nu vroia sa stea cu ea decat prietenul ei. Tot ce-mi doresc mai mult e sa pot vedea lumea din jurul meu, spunea ea... -Vrei sa te casatoresti cu mine? i-a propus intr-o zi baiatul... -Nu ma voi casatori daca nu pot vedea... ...La ceva timp, pt fata a aparut o pereche de ochi donati... a putut vedea si in momentul cand s-a uitat la prietenul ei a vazut ca si el este orb... -"Nu ma pot casatori cu un orb"... a spus fata si s-a intors sa plece... Inainte sa dispara sunetul pasilor ei, baiatul i-a soptit : "sa ai grija de ochii mei te rog" ... scz de mass....lam primit ji eu (tr la toti din lista ta dk nu esti las care nu crede in iubire)....
--Cred in iubire dar n-am nevoie de asa ceva ca sa demonstrez Smile


Dal mai departe si vezi ce parere au ceilalti despre tine.. 1.frumos[a] 2.dragutz[a] 3.minunat[a] 4.te iubesc 5.te sarut 6.bun[a] 7.esti ceea ce mi-am dorit 8.fac ce vreau din u 9.nebun[a] 10.astept iubire 11.esti o persoana sooper 12.esti printer cele mai deosebite persoane care le-am cunoscut shi p care le cunosc 13.esti un exemplu pt ceilalti 14.daca nu te-as fi cunoscut,viatza mea ar fi mult mai urata 15.esti o persoana importanta in viatza mea 16.arati destool de bene pt varsta ta 17cool..arati 18.sunt indragostit de u pana peste cap 19.esti tot ce miam dorit 20.te iubesc 21.te detest 22.esti fitzoasa 23.ai ochi frumosi .!. gmu. baaa. RASPUNS OBLIGATORIUUU
--deja tastez 22

trimite la toata lista ta sa afli cat la suta te iubeste 1% 2% 3% 4% 5% 6% 7% 8% 9% 10% 11% 12% 13% 14% 15% 16% 17% 18% 19% 20% 21% 22% 23% 24% 25% 26% 27% 28% 29% 30% 31% 32% 33% 34% 35% 36% 37% 38% 39% 40% 41% 42% 43% 44% 45% 46% 47% 48% 49% 50% 51% 52% 53% 54% 55% 56% 57% 58% 59% 60% 61% 62% 63% 64% 65% 66% 67% 68% 69% 70% 71% 72% 73% 74% 75% 76% 77% 78% 79% 80% 81% 82% 83% 84% 85% 86% 87% 88% 89% 90% 91% 92% 93% 94% 95% 96% 97% 98% 99% 100% ia sa vedem
--- Ma impusc o.O

· ··^v´¯`×) (CasYy) (×´¯`v^·· · zuba (12/13/2010 10:12:04 AM): Vine Craciunul, afla ce cadou vrea fiecare de la tine: 1)Numarul de tel 2)Un sarut 3)Sa fim impreuna. 4)Impacare. 5)Iubirea ta. 6)Prietenie. 7)Comunicare. 8.)Fidelitate. rasp obligatori (scz de mass)
--Hehe.. o.O

· ··^v´¯`×) (CasYy) (×´¯`v^·· · zuba (12/13/2010 10:43:36 AM): Daca te-as intreba (vrei sa te cmb cu mn ? )ce-ai raspunde ? 1. da 2. desigur 3. mai ma gandesc 4. nu 5. niciodata DA MAI DEPARTE[sorry d mass scz d mass l am primit si eu] raspundeti neaprat OBLIGATORIU!!!!!!!!!!!! (nuu ee neaparaat stati linistiti by GioOrGi)
-haha haha hahahaha 22

··^v´¯`×) (CasYy) (×´¯`v^·· · zuba (12/14/2010 10:46:51 AM): Gheorghe: Craciunul se apropie...trimite la toata lista ta si afla ce cadou ar vrea cineva de la tine: 1)O imbratisare 2)Un sarut 3)Sa fim impreuna. 4)O noapte cu tine. ... ... 5)Iubirea ta .scz de mess si eu lam primit rasp obligatoriu Bookmark
--Mai nou cred ca va bateti joc de mine O.O 22


Si mai am 24 MULTeee 24 dar cred ca am sa pun altadata 21


#24
am shi eu nishte massuri stupide pe vechiul id:

1.stie cineva pe careva din 12 E ???[mas] pls ziceti daca stiti

da sigur cunosc o gramada da` nu de la liceul tau

2.stie careva vreun site unde pot sa vad meciul de handbal de azi dintre Romania si Danemarca??

am sa ma interesez special pt tine

3.care joaca un cs va stept pe 188.241.179.171:27015 sami dati buzz

imediat astepta doar

4.nb (all)

nici nu puteam sa dorm altfel

5.Aho copii si frati, Ochii din calc sa nu-i luati, Pe messenger sa intrati, La prieteni sa le urati, La multi ani cu bucurie, Si un BUZZ sa imi dati mie, S-au ignore sa-mi dati din prima, Ca n-am facut bine rima, Ia iesiti din invizibil, Ca doar eu sunt disponibil, Si nu mai stati voi cu Busy, Ca n-ai treaba, ai iluzii, Vrei sa pari tu jmecher mare, Ca ai status cu emoticoane, De imagini ce sa zic…, Parc-ai fi un mare vip, Cu DND nu ma lua, Ca ma doare undeva Daca ti-a placut mesaju, Nu iti scarpina obrazu, Da-l si tu in continuare, Ca doar ai o lista mare...hohoho sorry de mass prea tare

da e foarte tare...ce sa zic m-a impresionat..

6.O telecomanda la MEDIC - In puii mei sâmbătă 6 noiembrie 2010

ms de informatie...altfel nici nu puteam afla

7.ai plange daca Justin Bieber ar fi in varfu unei cladiri gata sa sara! Copy and paste daca esti dintre acei 0.1% care ar lua un scaun,popcorn,o sticla de cola si ai striga : "N-ai tupeu fraiere!! ))))))))))

m-ai lasat fara cuvinte...dar parca era altfel mass-ul...ceva cu manelisti

8.cumpar urgent mp3 player auto ofer 100-150 ron valabil bucuresti si imprejurimi

stai ca vin imediat sa ti-l aduc la bucuresti cu toate ca stau in cealalta parte al tarii...

9.euro2008 careva??????

da..da

10.Trimithe la toata lista ta si afla ce cadou ar vrea cineva de la tine de Craciunn.: 1)Numarul de tel 2)Un sarut 3)Sa fim impreuna. 4)O noapte cu tine. ... ... 5)Iubirea ta. 6)Prietenie. 7)Comunicare. 8.)Fidelitate. 9)Sora/Frate 10)Iubit/Iubita .. na ia sa vedem scz de mass...

vai cate cadouri vrea lumea de la mine....deci mass-urile astea chiar le urasc

11.Trimite acest mass la toti din lista si afla cum vrea sa te sarute 1 pe buze 2 pe gura 3 pe gat 4 pe burta 5 pe spate 6 de neuitat 7 romantic 8 pe obraz 9 cu limbutza in guritza ....ma prostesc si eu

era greu sa ma eviti???

12.Da mai departe si vezi ce vor altii de la tine: 1→Un sarut mai lung 2→Sa fim impreuna 3→Prietenia mea 4→Numarul de telefon 5→Mai multe poze cu tine 6→Sa ne plimbam 7→Sa ne impacam 8→Sa ne intalnim 9→Pe tine 10→Sa ma cunosti mai bine 11→O imbratisare 12→Un pupic 13→Hi5`ul meu 14→Sa iti spun ca te iubesc 15→Nimic 16→o bere........[scz de mass) ras obligatoriuu scz [ MasS ] !! )

ras obligatoriu deci??? pai sa stii ca nu m-a amuzat deloc

13.nb all somn ushor s vise plakte ..

sa vezi ce vise am avut...

14. pozik noua..comm pliz...dau back

mai vad eu back la anu`

#25
Primesc mass-uri stupide cam zi de zi dar am o lene sa le dau ignore persoanelor care dau asemenea porcarii mai departe, la alta generatie, asa ca dau doar "x" si sa spuneam ca asa merge, dar apoi iar apar.
Am vazut ca alti dau mess-uri tare idioate cu provocari la x si 0, despre cum messengerul o sa se inchida incepand de la data de... pana la data de..., prostii, si multe altele, dar mai ales ma enerveaza alea cu Dumnezeu. Chiar e ridicol sa le trimita in disperare, si uneora chiar le face placere sa enerveze pe altii cu mass-uri despre prietenii adevarati si aia falsi, ce sa zic, de parca exista prietenie.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#26
alte messiri tampite.. (am doar unul )

da mai departe shy vezy cum te considera altzyy p tn :...........1."dulce".........2."frumos/a"...........3."vreau sa stau cu tine"........4."inger"........5."timida"........ 6."de gasca"...........7."de treaba".........8."te considera ca o sora/un frate".........9."te'as saruta".........10."te iubesc

* ce mai limbaj X_X si as alege 11. te consider... o fata care nu lasa lumea in pace 21

yaoi: total deacord :-|
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#27
Ehe eu am inceput sa dau ignore chiar acum in prag de sarbatori....2 useri de aici au ajuns la racorica 15 ca si cadou de mos cracaciun......am inceput sa urasc craciunu D:.....da ma abat de la subiect.....in fine urasc massurile de acum indiferent cu ce sunt.....provocari sau urari de craciun 78.....daca am chef si buna dispozitie ii scot de la ignore ....daca nu poate sa stea mult si bine acolo ca nu se sfarseste lumea si nu am scos persoanele alea de la ignore....Sincer m-am saturat de massurile astea total tampite.....mi-au ajuns pana in gat nu are cine sa ii injure pe aia care dau massurile alea sau sa dea ignore ....... :] in fine....Happy Christmas pt cei care le place craciunul D:

#28
Si totusi, spuneti-mi ca nu a-ti ras la masul asta:
Buna ziua! Sunt un virus romanesc, dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt in stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog sa fii dragut si sa stergi un fisier de-al tau si si apoi sa pretinzi ca esti speriat... Multumesc



Nu intentionez sa spun ca masurile sunt o chestie buna; eu unul imi tin messengerul mai mereu inchis(evident pentru ca nu vreau sa fiu scos din jocul/aplicatia/i don't know what in care ma aflam la momentul respectiv)!
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#29
♥•º°”˜¨ ¨˜”°º•♥Amytzaaaaa ♥•º°”˜¨ ¨˜”°º•♥ (26/12/2010 11:06:40 PM): ma numes andreea si am 11 ani.Daca nu citesti tot ti se va intampla ceva...Eu nu am nas si nici urechi. nu te speria ca nu-s moarta. Daca nu dai msg asta la toata lista diseara apar la fereastra ta si cu un cutzit iti omor familia. Nu e nici o gluma a murit o fetita in mod teribil....cadavrul ei nu a fost gasit niki pana akum ... acum o saptamana, un baiat nu a trimis acest mesaj si fantoma fetei a venit la el in casa la vanat si la omorat.. trimite akest mesaj la toata lista in 5 min astfel fetita va veni sa te omoare......cik e adv......scz nu risk.... scz d mass Nu risc l-am primit si eu... Si inca o data scz dar .... ---> mdea...ne-am dat seama ca nu esti moarta...nu ai mai fi trimis mesajul..........aha..o fantoma hmmm pacat ca nu e un baiat cu gropite si cu fund frumos 15

Madutzzaaa;x Madutza (26/12/2010 8:23:50 PM):Românii vor fi chemaţi la urne pe 19 mai, să se pronunţe asupra suspendării preşedintelui. Hotărârea a fost adoptată, marţi, de Parlamentul României. Aleşii au modificat prin vot şi Legea referendumului, adoptând un amendament potrivit căruia dacă la urne nu se prezintă jumătate plus unu dintre alegători şi deci referendumul nu este valabil, atunci Parlamentul are dreptul de a hotărî ce se întâmplă în continuare. Nu lasati asta sa se intample asa ceva.... mergeti la vot..dati mesajul mai departe daca nu vreti sa va conduca 322 de incompetenti care si-au depasit atributiile si se cred Dumnezeii Romaniei! DAL MAI DEPARTE -->mai lasa-ne cu politica

Madutzzaaa;x Madutza (27/12/2010 2:15:23 AM):Rugam toti amatorii de mass sa fie dragutzi si sa se sinucida, sau sa roage pe cineva sa ii execute... Multumim, Directia anti-tembelism (da mai departe dak esti de acord cu mine )-->mdea..massul e oarecum tare...dar aminteste-ti ca si tu esti una dintre "amatori" 4

Edit (ca sa nu mai fac alt post):crina_dinamo21 (28/12/2010 5:27:08 AM): La miezul noptii iti va murii mama daca nu trimiti acest mesaj la cei online ....l-am primit -eee fit-ar mata a d**** ce stii tu cand moare mama 14

#30
Mass-uri idioate 22 ÃŽn fiecare zi am parte de aÅŸa ceva.

● Dă acest mesaj mai departe şi vei primi buzz de la persoana care te iubeşte.
Hai nu zău bla bla

● Îmi caut prietenă şi nu găsesc. Toate fetele pe care le ştiu şi sunt drăguţe să îmi dea buzz.
Cocalar rău băiatu 22

● doua poze noi vreu comm pupicpupicdau bk:X
Proşti. De ce nu pun la status link sau ceva decât să dea mass-uri -.-

● Craciunita la web.
Am primit mass-u ăsta de exact 11 ori. Şi de fiecare dată m-am certat cu tipa.

● Cine vrea web?pupicpupicpupic
Pune dragă la status şi cine îl vrea să îl ia. Tot dă mass-uri 22

Şi lista e lungă dar ... mai trebuie să caut şi mi-e lene. 29



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Merry X-mass to you all! ^^ Jasmine 6 3.898 25-12-2008, 08:30 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)