Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Konichi wa ;)

#1
Hello lume! Numele meu este Ioana, am 17 ani si sunt un big-fan Kiddy Grade(Eclair), Naruto (Gaara) si Fairy Tail(Mirajane). Am urmarit multe anime-uri,majoritatea fiind Sci-fi sau cum zic eu Mirai(jp.=viitor). Imi place sa desenez si am si cateva creatii OC in Paint Tool Sai (OC=own character). Sunt inscrisa si pe alte forum-uri, numai ca acesta e putin mai diferit si ma pierd uneori. Nu prea stiu ce sa va spun despre mine, o sa ma vedeti pe parcurs.

O intrebare de inceput: Cum imi pun avatar? Si daca poate sa imi spuna cineva si ce dimensiuni trebuie sa aiba maxim. M-am uitat eu prin reguli, dar nu am gasit nimic concret. Arigato!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Mynny!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Cred ca ai fi putut sa te uiti mai bine. Sunt sigura ca s-a facut un tutorial video legat de noua schimbare a Zup-ului!, dar intra in "Meniu Personal" (din bara neagra) si da pe "Editeaza profil". Look at "Your profile" menu (left, down) and then "Change avatar".
Marimea va fi scrisa acolo.
Oricum, bine ai venit printre noi! Sper sa te distrezi.
O sa ne incanti cu OC-urile tale?
Care-i culoarea ta favorita?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Konichi wa ^.^ Ayaka 6 2.225 30-04-2013, 10:04 PM
Ultimul răspuns: Ayaka
  Konichi-wa! Amelie 5 2.499 27-10-2011, 08:31 AM
Ultimul răspuns: Weiss
  Salut! Konichi'wa! Saravis 12 4.760 08-09-2011, 09:24 PM
Ultimul răspuns: Azariah'
  Konichi Wa Unia 7 3.557 18-06-2010, 11:35 AM
Ultimul răspuns: Crazy~Tenshi
  Konichi wa ^^ Akane Akechi 7 3.061 17-03-2010, 06:37 PM
Ultimul răspuns: Akane Akechi
  Konichi wa Shany 9 4.158 24-04-2009, 07:29 PM
Ultimul răspuns: Shany
  Konichi^_^ Kanon 2 1.982 28-10-2008, 12:51 AM
Ultimul răspuns: tatakai
  Konichi wa desu meow azami 2 2.087 14-07-2008, 12:19 AM
Ultimul răspuns: azami
  Konichi wa Minna ^_^ Yukina Dark Princess 3 2.582 19-04-2008, 10:09 PM
Ultimul răspuns: ShyLie
  konichi wa Shitsume Gabishu 3 2.562 10-04-2008, 09:37 AM
Ultimul răspuns: Shitsume Gabishu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)