Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Konichi wa ^.^

#1
Buna. Eu sunt Adina. De curand Am aterizat si eu pe aici intamplator si intr-un final m-am decis sa-mi fac si eu cont. Cum am ajuns pe aici? Pai o scurta povestioara:

Eram pe facebook si tot mai postam 1-2 poze, ba mai citeam cate ceva pe net si in timp ce ma plictiseam si ascultam o melodie nu tocmai vesela < Evanescence - My immortal> am dat intamplator anime pe renumitul Goagle. ... Si tot plimbandu-ma din site in site m-am trezit aici. Ma intrebam ce as putea sa fac asa ca am citit cate ceva si mi-a placut. Si asa timp de 2-3 zile pana in clipa asta in care dupa ce mi-am facut un cont stau si scriu cum am aparut pe aici.
hihi XD

cam asta e scurta povestioasa:d. Nu ma prea pricep la descrieri cand e vorba sa me descriu pe mine:d.

Daca aveti intrebari abia astept sa raspund la ele. Mua pupic

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ayaka!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut Adina si bine-ai venit!

Ma bucur ca ai decis sa te inregistrezi pe forumul nostru si sper sa-ti placa si sa te simti bine alaturi de noi. Daca ai nelamuriri te rog sa contactezi una dintre persoanele rosii, albastre sau verzi. 4

Daca in prezentarea ta nu ai inclus cine stie ce detalii despre tine, atunci o sa-ti pun eu cateva intrebari.
Cati ani ai si de unde esti?
Ce anime-uri ai vazut pana acum si care ti-au placut cel mai mult?
Citesti? (manga, carti, comic books, orice)

Sedere placuta si have fun! m/
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#4
Buna Agrona. Mda. nu m-am dandit sa pun si detaliile acelea4. pai. am 17 ani:d [din pacate4] si sunt din Calarasi jud. Calarasi. Btw. pe 8 iulie fac 1821. nu stiu daca ma bucur sau nu214..

cate animeuri am vazut? paaai.. o sa fac o lista cu tooate:

Angel Sanctuary
Bakugan
Bleach
Blood+
Blue Gender
ChronoCrusade
Death Note
Detective Conan
Elfen Lied
Fairy Tail
Full Metal Panic!
FullMetal Alchemist
Ghost Stories
Gravitation
Hellsing
Honey & Clover
InuYasha
Itazura na Kiss
Jigoku Shoujo - Hell Girl
Kaichou wa Maid-sama!
Kaleido Star
kaze no stigma
Kiss x sis
Kirarin Revolution
Kuroshitsuji
Lovely Complex
Mermaid Melody
...
Naruto
Vampire Knight
.. si muulte altele.. ce mi-a placut in mod deosebit si imi place?: Inuyasha, Naruto, Kirarin, Mermaid Melodu, Vampire Knight, Kuroshitsuji.. Itazura na kiss....

ultima intrebare.. da citesc. defapt citeam. acum nu am timp decat de scola in mare parte..citeam manga, citeam reviste pentru fete, citeam de pe net tot ce apucam, ficuri, imi place sa citesc in special chestii mai deosebite, gen mult sf cu multa descriere ca sa pot sa imi imaginez si in special chestii romantice dintre o fata si un baiat8. Ador sa citesc descrierea iubirii dintre 2 persoane:X si imi plac foarte mult aventurile, acele povesti cand nu te mai poti dezlipii de calculator21.

Sper ca am raspuns bine la intrebari xD.
Btw. Am si eu o intrebare. ce semfica culorile rosu, verde si albastru?7 Msuspicious

#5
Culoarea rosie este specifica administratorilor, albastrul moderatorilor globali si verdele moderatorilor. Uite, spre exemplu eu am verde (vezi username).
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#6
@Agrona, da-ma si pe mine exemplu. 15

Bine ai venit, gurl!
Ai citit regulamentul, sper eu.
Care e culoarea ta favorita?
Acesta este primul tau forum pe care poposesti?
Iti place de Zuppy? Mdeterminated
De ce religie esti? Crestina-ortodoxa?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
Dap, am citit regulamentu, dar sigur nu am cum sa stiu totu pe aici pana nu mai vad locuri ca sa invat..

Culoarea mea preferata.. pai nush.. am multe si chiar multe combinatii.. uneori am momente cand ador rozu', si uneori momente cand detest rozu.. de regula depinde de starea mea de spirit. Daca am chef de plaja, vreau sa vina vara, imi place sa pun colori calde si sa predomine portocaliul acela ca un apus de soare, sau poze cu rasarit cald de soare, daca sunt posomorata imi place sa folosesc culori mai inchise. nu am culori preferate. totusi o singura culoare nu prea imi place prea mult: GALBENU.. nu stiu, la haine de exemplu. Exista mai multe nuante de galben dar putine imi si plac..nu imi place sa fiu imbracata doar in galben. Imi plac combinatiile de galben cu portocaliu, verde, chiar si albastru, sau chiar sa folosesc mai multe culori printre care si galben.. Dar GALBEN SINGUR nu imi place21. cred ca deja s-a inteles acest lucru si sper ca nu am plictisit pe nimeni cu chestia asta despre culori.

De ce religie sunt. Paaaaai....

Crestina Ortodoxa



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Konichi wa ;) Mynny 2 2.349 29-05-2013, 08:32 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Konichi-wa! Amelie 5 2.480 27-10-2011, 08:31 AM
Ultimul răspuns: Weiss
  Salut! Konichi'wa! Saravis 12 4.711 08-09-2011, 09:24 PM
Ultimul răspuns: Azariah'
  Konichi Wa Unia 7 3.539 18-06-2010, 11:35 AM
Ultimul răspuns: Crazy~Tenshi
  Konichi wa ^^ Akane Akechi 7 3.026 17-03-2010, 06:37 PM
Ultimul răspuns: Akane Akechi
  Konichi wa Shany 9 4.118 24-04-2009, 07:29 PM
Ultimul răspuns: Shany
  Konichi^_^ Kanon 2 1.976 28-10-2008, 12:51 AM
Ultimul răspuns: tatakai
  Konichi wa desu meow azami 2 2.082 14-07-2008, 12:19 AM
Ultimul răspuns: azami
  Konichi wa Minna ^_^ Yukina Dark Princess 3 2.563 19-04-2008, 10:09 PM
Ultimul răspuns: ShyLie
  konichi wa Shitsume Gabishu 3 2.549 10-04-2008, 09:37 AM
Ultimul răspuns: Shitsume Gabishu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)