Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut! Konichi'wa!

#1
Buna! Eu sunt Sara si am 14 ani. Iubesc anime-urile si manga si mai ales minunata tara de unde provin. Imi place sa scriu si sa citesc si ma numar printre cei carora le place scoala. Ador pisicile, mai ales cele negre. Imi plac dulciurile, mai ales jeleurile si ciocolata . Culorile mele preferate sunt negrul, movul si galbenul- lamaie. Ma bucur sa ma aflu aici si sper ca ma voi distra^^ <3. Orice intrebare este bine venita .
She's wiskey in a teacup.



#2
Bine ai venit pe Animezup, NekoChu!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ce muzica asculti??
De unde esti??
Animeul preferat??
Manga preferata???
Hey welcome!
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#4
1. Ascult cam orice fel de muzica, nu sunt deloc mofturoasa Smile . Nu ascult manele caci ma enerveaza si nici opera caci ma deprima
2. Sunt de pe Valea Prahovei, mai exact Azuga ( decare pun pariu ca nu ai auzit)
3. Am mai multe, dar o sa spun Vocaloid si Black Rock Shooter
4. Beast master, High School Debut, Kimi wa Girlfriend si Hiyokoi
Si mersi de primire ^^
She's wiskey in a teacup.



#5
Bună Sara şi bine ai venit pe Zup! Mă bucur să te văd pe aici; eu sunt Fiction. Sper că-ţi place Zup şi deja legi prietenii şi amiciţii frumoase. Sigur o să te simţi bine pe aici şi o să te distrezi, deci nu mai are rost să-ţi urez astea. Acum să văd dacă găsesc ceva întrebări pentru tine.
1. Mai ai alte hobby-uri în afară de scris? Desenzei sau ceva?
2. Îţi place toamna? Şi dacă da, şi dacă nu, de ce? Mai ai şi alt anotimp preferat?
3. Care e materia ta preferată şi de ce? Care nu-ţi place, totuşi?
4. Dacă ar fi să alegi dintre a locui la ţară - implicit natură - sau la oraş, unde ai alege să stai?
5. Ce vrei să te faci când eşti mare?
Cam atât. Ne vedem pe aici.

#6
1. Da, desenez dar te avertizez de pe acum ca sunt ingrozitoare la asta T_T
2. Iubesc toamna. Pentru ploaia de frunze colorate, pentru florile care te incanta doar in acest anotimp, pentru ploaia racoroasa si zilele cu soare cu dinti Smile. Si imi mai place si primavara, caci atunci infloresc florile mele preferate, zambilele si copacii, si mai ales e o frumusete sa vezi padurile imbracate in verdele acela crud.
3. Imi place romana, desi nu am note perfecte. Dar mie imi place romana si indiferent ce se va intampla mie imi va placea romana caci ador sa scriu :X. Si materia care nu-mi place este sportul, la care sunt groaznica. Eu si sportul, total paraleli 21.
4. Mereu am preferat orasul. Mie imi place ca atunci cand ies din casa sa vad o multime de oameni pe strada, sa aud mereu zgomote. ( da,stiu, sunt ciudata). Stiu cum e si la tara, caci bunicii mei locuiesc la tara si nu mi-as dori sa stau la tara. Prea mult de munca, si eu sunt lenesa, si foarte mare plictiseala.
5. Inca nu m-am hotarat sigur, insa vreau o slujba unde sa fiu nevoita sa calatoresc mult( si sa nu rada nimeni de mine spunand : sofer de tir") Imi plac limbile straine si mi-as dori sa ajung ceva important ( adica cine nu?).
Mersi de primire hug
She's wiskey in a teacup.



#7
NekoChuuu ! Hei there : > Bine ai venit pe zup xD. Sper sa iti placa aici, sa te distrezi si sa ramai mult timp printre noi ^_^ Eu sunt Beki, incantata de cunostinta. Hehe, ce pot sa mai zic. Sa fii un user activ si cam atat, right? Si mie imi plac mult pisicile, cele negre sunt printre preferatele mele, desi multe persoane spune ca sunt hidoase .__. Ei nu au idee despre ce vorbesc 68. Ai cumva vreun animalut de casa? Eu sunt o persoana fara noroc si nu am : )).
Alte intrebari...
1. Ai frati/surori?
2. De ce te temi cel mai mult?
3. Treci cumva clasa a8a? Sper ca nu gresesc. Ce profil de liceu vrei sa urmezi? Si daca cumva treci a9a, la ce profil esti? xD.
4. Ce trupe asculti?

Cam atat. Bine ai venit si sedere placuta.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#8
Salut Nekochuu şi bun venit. Eu sunt bluebell, nice to meetcha şi ai grijă la reguli, să le respecţi, da?

1). Care e personajul tău fav.?
2). De ce îţi plac acele culori?
3). Unde ai vrea să locuieşti?
[Imagine: wiorcm.gif]

#9
O_O, Nu pot sa cred, e posibil sa imi fi gasit sora geamana de mult pierduta? Eh, sa lasam SF-urile deoparte, vom vedea cat de mult semeni cu mine doar dupa ce vei raspunde la intrebarile urmatoare?
1 Mergi/ vrei sa mergi la liceul din localitatea/ orasul tau?
2 Iti place geografia? (eu o urasc)
3 De matematica ca materie scolara ce zici?
4 Care este cel mai mare vis al tau?
5 Iti plac filmele indiene (astea mai noi)?
Si...si...vrei sa fim prietene?

#10
Haiiii! Bine ai venit... Sper să-ţi faci muuulţi prieteni. Să citeşti regulamentul, da? Nu vrem să ai probleme. Şi mie îmi plac pisicile negre...Nu mă supără dacă au şi puţin alb... Cum e una la mine aici pe stradă, are boticu' alllb, şi e super cute.
Eu nu am ce să te întreb...Am venit doar să-ţi urez un bun-venit călduros.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Konichi wa ;) Mynny 2 2.359 29-05-2013, 08:32 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Konichi wa ^.^ Ayaka 6 2.225 30-04-2013, 10:04 PM
Ultimul răspuns: Ayaka
  Konichi-wa! Amelie 5 2.499 27-10-2011, 08:31 AM
Ultimul răspuns: Weiss
  Konichi Wa Unia 7 3.558 18-06-2010, 11:35 AM
Ultimul răspuns: Crazy~Tenshi
  Konichi wa ^^ Akane Akechi 7 3.061 17-03-2010, 06:37 PM
Ultimul răspuns: Akane Akechi
  Konichi wa Shany 9 4.158 24-04-2009, 07:29 PM
Ultimul răspuns: Shany
  Konichi^_^ Kanon 2 1.982 28-10-2008, 12:51 AM
Ultimul răspuns: tatakai
  Konichi wa desu meow azami 2 2.091 14-07-2008, 12:19 AM
Ultimul răspuns: azami
  Konichi wa Minna ^_^ Yukina Dark Princess 3 2.583 19-04-2008, 10:09 PM
Ultimul răspuns: ShyLie
  konichi wa Shitsume Gabishu 3 2.562 10-04-2008, 09:37 AM
Ultimul răspuns: Shitsume Gabishu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)