Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Konichi wa ;)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hello lume! Numele meu este Ioana, am 17 ani si sunt un big-fan Kiddy Grade(Eclair), Naruto (Gaara) si Fairy Tail(Mirajane). Am urmarit multe anime-uri,majoritatea fiind Sci-fi sau cum zic eu Mirai(jp.=viitor). Imi place sa desenez si am si cateva creatii OC in Paint Tool Sai (OC=own character). Sunt inscrisa si pe alte forum-uri, numai ca acesta e putin mai diferit si ma pierd uneori. Nu prea stiu ce sa va spun despre mine, o sa ma vedeti pe parcurs.

O intrebare de inceput: Cum imi pun avatar? Si daca poate sa imi spuna cineva si ce dimensiuni trebuie sa aiba maxim. M-am uitat eu prin reguli, dar nu am gasit nimic concret. Arigato!
Bine ai venit pe Animezup, Mynny!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Cred ca ai fi putut sa te uiti mai bine. Sunt sigura ca s-a facut un tutorial video legat de noua schimbare a Zup-ului!, dar intra in "Meniu Personal" (din bara neagra) si da pe "Editeaza profil". Look at "Your profile" menu (left, down) and then "Change avatar".
Marimea va fi scrisa acolo.
Oricum, bine ai venit printre noi! Sper sa te distrezi.
O sa ne incanti cu OC-urile tale?
Care-i culoarea ta favorita?