Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Konichi wa ^_^

#1
in primul rand, nu sunt o novice pt forumuri (am putina experienta) dar pt animezip i'm new.
cateva lucruri despre mine....
am 14 ani, imi plac animeurile (death note, hell girl, gravitation, paradise kiss, yyh, etc), imi place sa ascult muzica (trupa preferata linkin park dupa care urmeaza rihanna, evanescence, beyonce, shakira, avril, the rasmus, etc). Imi place sa glumesc, dar pot fi serioasa cand trebuie, si sper sa ma inteleg bine cu toti si sa mi fac noi prieteni (pe unii de pe sait deja ii shtiu ^_^)
daca mai aveti intrebari feel free to ask Smile

#2
Bine ai venit Dragon Rose.. adica Crys *puppy eyes*
O descriere sumara insa cuprinde datele importante 10 .. Eu ce as mai putea zice.. Have fun, happy posting.. bla bla bla.
Ne vedem pe forum.. si poate punem si aici.. 100% 4
Intrebare.. ce culoarea iti place 4 [lipsa de inspiratie]

#3
welcomes , bun venit, sedere lunga, postare placuta si la cat mai multi prieteni aici!

see ya around 4

#4
buna Dragon Rose shtiu ca nu sunt tocmai in masura sa itzi zic bun venit fiindca eu sunt shi mai mica dar nu conteaza eu tot vreau sa itzi zic (presupun ca ma shtii de pe celalalt forum nu dau nume din cauza ca ash face reclama..)so sper sa ne intzelegem bine sa shtii ca avem multe in comun i mean toate animeurile pe carele-ai scris tu ca animeuri preferate sunt shi ale mele damn i love linkin park....:X so welcome ! sper sa fim prietene fiindca acolo (pe celalalt forum) nu am prea vorbit ^ ^
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#5
ms Nana pentru primire si da...planul nostru diabolic 71 p.s. culorile mele preferate (nu ma pot rezuma la una singura) sunt: albastru, mov, roz, rosu, verde si fara negru chiar nu se poate.
Kyo 10x pentru multitudinea de urari, ne mai intalnim printre posturi 4
dark_anime ms de urare si astept sa vorbim pe mess. inca un fan linkin park yeeee!!!!

#6
wow, tin minte prin clasa a 8a cand incepusem eu in ale rock-ului, ce ahtiat eram de linkin park 4 . acum ascult de placere linkin park, deci ma puteti include printre fani 4 .

#7
ink un fan, ink un fan!!!!! oricum sper sa ne intelegem bine kyo, poate imi mai recomanzi niste formatii Smile

#8
Well cam tarziu dar Big Weclome to za forum & Happy Posting ^^
Hehe me fan Linkin Park 2 desi nu este chiar formatia mea preferata,chiar imi plac tipii xD ...Chester is my favorite ...I < 3 his voice
Intrebari..dunno care sunt melodiile tale preferate de la Linkin Park ? [altceva nu mi'a trecut prin cap xD] si..si ..cam atat inca odata Weclome !


#9
me a Chester and Mike fan! love doing chibis of them!
my fav songs? well...that is a looong list. din albumele vechi: Runaway, figure, Pushing me away, Don't stay, In the end (my first fav), Numb
din albumul nou: What i've done, in pieces, leave out all the rest, bleed it out (e mai ushor sa zic TOT 10 )
imi place si fort minor, mel pref: belive me, remember the name, were'd you go
chester solo (sau cu alti artishti) , nu am ascultat prea des, dar din cate mel am, imi place : Walking dead.
alte intrebari? 10



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Konichi wa ;) Mynny 2 2.332 29-05-2013, 08:32 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Konichi wa ^.^ Ayaka 6 2.168 30-04-2013, 10:04 PM
Ultimul răspuns: Ayaka
  Konichi-wa! Amelie 5 2.461 27-10-2011, 08:31 AM
Ultimul răspuns: Weiss
  Salut! Konichi'wa! Saravis 12 4.671 08-09-2011, 09:24 PM
Ultimul răspuns: Azariah'
  Konichi Wa Unia 7 3.485 18-06-2010, 11:35 AM
Ultimul răspuns: Crazy~Tenshi
  Konichi wa ^^ Akane Akechi 7 2.982 17-03-2010, 06:37 PM
Ultimul răspuns: Akane Akechi
  Konichi wa Shany 9 4.086 24-04-2009, 07:29 PM
Ultimul răspuns: Shany
  Konichi^_^ Kanon 2 1.967 28-10-2008, 12:51 AM
Ultimul răspuns: tatakai
  Konichi wa desu meow azami 2 2.067 14-07-2008, 12:19 AM
Ultimul răspuns: azami
  Konichi wa Minna ^_^ Yukina Dark Princess 3 2.550 19-04-2008, 10:09 PM
Ultimul răspuns: ShyLie


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)