Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire intre doi Akatsuki

#41
Hey there.
Mie una mi-a placut capitolul asta. Chiar daca nu s-au intamplat prea multe. Dar cui ii pasa? idea e ca a fost bun :)).
Nu uita sa ma anunti cand il pui pe urmatorul.
See ya :D
Unele lucruri sunt irealizabile pana cand vine cineva care nu stie asta si le realizeaza (Albert Einstein)

[Imagine: hitsugaya.png]
by Toxâ„¢

Genialul si superhaoticul meu fic: "No rock, No Life"


#42
Buna dear!Pai mersi ca mai anuntat si pe mine ca ai pui continuarea..Foarte interesant fic'ul tau ideea este originala pana acum numai doua fic'uri am citit cu Sakura si Deidara..pai descrierea este prezenta nu prea am ce spune la ea.Actiunea nu este fugarita de lei^^dialogul nu mi s'a parut sec.Greseli hmm pai am vazut cateva dar nu este nimic cu toti facem greseli.Pai abia astept nextul a si sa ma anunti si pe mine cand pui continuarea.Bye bye:*
[Imagine: tumblrlfhtfleu7k1qbgr4n.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
[Imagine: 5314917591afc54b2dac.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

#43
SUPER!NARATIUNEA ESTE GROZVA,DESCRIEREA ESTE FOARTE BINE PUSA LA PUNCT,DIALOGUL NU ESTE DELOC SEC.DESCRII PERFECT SENTIMENTELE PERSONAJELOR!BRAVO!BRAVISIMO!
Intr-o zi ne-am intalnit,
Ne-am placut si ne-am iubit,
Lumea parc-a nebunit,
Si intr-o zi ne-am despartit.

#44
bunaa! >:D<..
Imi place foarte mult fic'ul :chuu:
Si deasemenea si cuplul DeiSaku X:X:X:
sunt curioasa cum v aproceda Ssakura ..in legatura cu Sasuke.. ?
Il va lasa la Orochimaru sau :ha: hmm..i'm curios :>
uhhh :perv:

anyway ..abia astept NEXTU :X
so GAMBATE la scris >:D<

ja ne! :bye:

#45
Ohayo , Risa-chan :X
Scump`o îţi muţumesc enorm de mult că m`ai anunţat că ai auds nextu` xD CHiar mă bucur xD Eto , şi totuşi am venit aici să comentez , deci fi atentă xD Cică nu ai avut idei xD Tu glumeşti , nu ? CUm să nu ai idei , mie îmi place ideea asta xD Kabuchimaru , şoricaru` ăla de laborator şi Şerpelini ăla de Orochimaru . Ah , îi urăsc păştia doi xD Dei-kun , Sakura te iubeşte , nu mai gândi negativ . gândeşte pozitiv , pozitiv . Ah pişticania aia de Sasuke , imi vine să`i dau una !!! xD Ziceai de greşeli , nu am văzut nici una xD Bravo =D. Acţiunea decurge bine xD Naraţiunea bună , descrierea la fel xD Iar dialogu` nu a fost sec xD Cam atât am avut de zis , so spor la scris şi imaginaţie >;D<

#46
deci este super tare ficul MIRIFIC,SPLENDID..pe mine nu ma prea intereseaza greselile de tastare..nici nu mam uitat sa vad daca ai ...imi place foarte mult cuplul DeiSaku...abia astept nextu!!!:chuu::bv::love::yes::pls:

#47
Am trecut si eu pe aici si nu am ce sa iti spun decat ca mi-a placut foarte mult. Abea astept sa vad ce o sa se intample. Mersi mult ca m-ai anuntat si te rog sa ma anunti din nou cand o sa pui nextul. Mersi
My fic:
Dragoste ta sau fericire celorlalti?
Tablete de ciocolata amara( in colaborare cu lilicycutza^_^ si LemoCandy)


comuri plizz:pls:



Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
ÃŽl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!!!


#48
Yep, am ajuns si eu in sfarsit pe aici. Slava Domnului ca mai vad de la atata citit`:]]. Deci, asadar si prin urmare, fic-ul nu imi este necunoscut, mai citisem cateva capitole inainte, dar nu avusesem timp sa comentez. Sorry^.^! Asa, vereau sa iti si multumesc pt. comentariile lasate de tine la fic-ul meu, esti o scumpa`: *. Sa o luam de la titlu "Iubire intre doi Akatsuki", mie chiar mi.a placut, este chiar incitant. Ideea este cat de cat originala, nu am mai observato, dar daca o faceai in zilele de azi iesea la fel ca al meu si ca al lui Vero`:]]. Imi place ca ai folosit si personaje mai neuzuale, ca sa zic asa, este chiar frumos. Descrierea a fost in fiecare capitoldar nu mereu cat trebuia, nu uita ca descrierea nu strica niciodata, ea infumuteseaza, doar daca nu descrii trei ciorapi si doi chiloti, pe mine astea ma adorm. Naratiunea a fost si ea buna, iar greselile de tastare, sincera sa fiu nu m.au interesat. Mwahaha`>:], Orochimaru sama`you`re a bad boy`>:]. Pai spor la scris si sper sa ma anunti cand pui next-ul`^^. Gambate!
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

#49
next'ul cand apareeeeee ?:o3 Genial!!! Love it !:x:x
nu ne tine in suspans draga [-( hai cu next'ulllllllll :x
:001_07:

#50
heiii buna draga am aterizat si eu pe aici si trebuie sa spun ca sunt surprinsa nu credeam ca exista ficuri deisaku si ma bucur sa vad ca se gandeste si cineva la acest cuplu deci ideea suta la suta originala si astept cu ardoare nextul :* ja ne :-H
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ramane intre noi doi ? Natsuru 14 8.946 13-08-2013, 11:15 AM
Ultimul răspuns: hiimera
  [Naruto] Intre vant si umbre... hero1hero 11 8.290 12-08-2012, 04:09 PM
Ultimul răspuns: hero1hero
  Intre viata si moarte + 16 *Piersicuta 2 3.336 01-07-2012, 02:00 AM
Ultimul răspuns: *Piersicuta
  Iubire intre demoni[+18] ♥FallenAngel♥ 16 11.802 12-09-2011, 09:57 PM
Ultimul răspuns: ♥FallenAngel♥
  Intre doua paralele Ymequa 8 4.608 10-04-2011, 05:40 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Intre vis si realitate CandyGirl 8 4.578 22-03-2011, 05:35 PM
Ultimul răspuns: CandyGirl
  Viata intre doua paralele Aira 3 3.428 23-01-2011, 02:05 AM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Intre razbunare si iubire uselessHope 7 5.295 31-10-2010, 01:12 PM
Ultimul răspuns: Marina.
  Intre bine si rau Neith 40 18.808 05-09-2010, 03:34 PM
Ultimul răspuns: Yuki Onna
  Un destin intre umbre si lumini Shadow. 8 11.892 15-12-2009, 11:53 AM
Ultimul răspuns: marya


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)