Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce parere ai de rpg-ul meu ?
Cam plictisitor...
25.00%
1 25.00%
Unele persoane vor sa se dea mare si tare...
0%
0 0%
Este super...
75.00%
3 75.00%
Total 4 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Intunericul nestiutului~ Incepere

Miranda:

- Egalitate ? Intre noi doua ? Eu am peste 1000 de ani, ea este un copil, o fiinta necoapta la minte. Doi la mana: cine te crezi, Yvone? Amaya, poti sa pleci, de fapt, te rog sa pleci, nu o sa-ti spun nimic, nici de soarta nici de viata. Aaa.. si... ca sa sti, eu ti-am omorat parintii ?

OCC: Kitsune

Amy:
Raman blocata , socata..
-Poftim?
Fara sa-mi dau seama soptesc:
-Alois...
Apoi ma indrept ca un fulger catre biroul acestuia. O da! Eu venisem dupa raspunsuri , iar acum aflu ca el imi omoara parintii? Atunci de ce l-am mai primit ca indiciu la naiba!?
OOC: Miranda sau Ciufy
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Miranda:

Raman cu Yvone... ea uitandu-se la mine uimita, neintelegand de ce am facut asta, dar... cine o condamna.
- Nu o sa afle nimic, moartea alor sai nu are legatura cu Alois, sau cel putin nu directa. Ea l-a luat ca un indiciu, iar el, de fapt, era pur si simplu vampirul ce nu ii poate spune nimic. El nu-i cunoste familia aceasta, el a cunoscut-o pe cea de dinaintea ei, pe ea nu.. NU ii poate spune nimic.

OCC: who

Amy:
Ajung in biroul lui Alois , dar spre surprinderea mea el nu era acolo , mai exact nu era in toata casa. Ma duc in camera ce mi-a fost data , imi iau pelerina albastra imi pun gluga apoi ies din camera. Mai exista un oc de care imi spusese odata mama. Cristalul ce iti oferea raspuns la intrebari in schimbul a ceva cerut de el. Foarte bine. Trebuia sa vad ce si cum si cu acest cristal. Am iesit din casa fugitiv. Stiam ca trebuie sa ajung la o anumita pestera...
OOC: Miranda sau Ciufy
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Miranda:

- Stai. spun eu aflandu-am in spatele ei. Uiti ca esti blestemata ? Daca intri in contact cu ceva magic, inclusiv acea pestera, o sa mori, fara sa sti nimic despre ai tai... Poti sa ma intrebi pe mine

OCC: cine vrea

Amy:
Si din nou puterea de mintain....Incep sa ma satur...
-De parca mi-ai spune.
OOC: Miranda
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Miranda:

- Dar iti spun. Deja ti-am spus ca ti-am omorat parintii... Ce rost mai are sa tin secret celelalte lucruri ? Intreaba-ma !

OCC: cine vrea

Amy:
-In primul rand de ce toti vampirii dinc are se preupune ca as fi ma detesta? Ce este puterea mea? De ce au fost omorati parintii mei?
OOC: Miranda vezi ca ies. am trb bye hug
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Miranda:

- De ce te detesta ? Este evident... Esti un nimeni, si tu, si cei de dinaintea ta. Nu stiu cum te-au putut iubi parinti. Esti din clanul " Diavolului ", iti faci prieteni si apoi ii omori, ca sa-i duci in Iad, iar apoi le poti folosi puterile. Cea de dinaintea ta... dar... este un subiect ai aiurea. Dar nu ai intrebat de asta, deci nu o sa-ti vorbesc de ticaloasa aia.

OCC: Cine vrea
Kitsune nu e nimik

Yvone:
-Asta este un fel de discriminare,nu crezi?ii spun amuzata.Daca e diferita,nu inseamna ca toti trebuie ucisi.De exemplu,eu am omorat un om,si eu ar trebui sa fiu ucisa,nu credeti?Trebuie sa afle,asa cum trebuie si eu sa aflu.Iar faza cu Iadul oameni buni...spun eu razand:e chiar aici pe pamant!
OOC:miranda
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scoala substitutiilor - Incepere Shadow.Kiss 157 58.019 08-01-2012, 02:42 AM
Ultimul răspuns: Niska
  Shadow Fall-Incepere Crissu'Blacker 86 37.987 04-12-2011, 02:37 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Pacatul suprem-incepere. Kimera 370 96.984 09-09-2011, 08:48 PM
Ultimul răspuns: Kimera
  Intunericul nestiutului~ inscriere Miranda. 7 5.698 22-08-2011, 02:35 PM
Ultimul răspuns: Anna


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)