Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebari si raspunsuri din Naruto

Mmm, eu unul nu am auzit de nimic de genul, cat despre Orochimaru.. so far il avem doar pe Kabuchimaru (simbioza ciudata dintre Kabuto si ce a mai ramas din Orochimaru) care.. intr-adevar, s-a aliat cu Uchiha Madara si a inceput sa summoneze diferiti fosti mari ninja ptr. ai inrola in armata acestuia.. printre care si pe Haku insa.. din cate stiu.. Zabuza (de altfel victima a jutsului) l-a taiat in doua pe acesta in incercarea sa de al ataca pe Kakashi. Putin mai tarziu Maki (o tipa din Sand Village, participanta la razboi) pune niste Seal-uri la sfarsitul luptei pe corpurile celor 2 (Haku si Zabuza) pentru a`i impiedica din a se mai regenera sau resummona, drept urmareee... nu prea vad cum ar mai putea reintra Haku in conversatie cu Sasuke.. cu atat mai putin ce i-ar putea spune ptr. a reusii ceea ce nici Naruto nu a putut, insa.. who knows.. poate nu sunt eu la curent cu rumors'urile, cine stie ce planuri/surprize o mai avea Kishi.

(11-04-2011, 07:06 PM)kidas mistery A scris: am si eu o intrebare. am citit pe un site ca sasuke se va intoarce de partea binelui dupa ce Haku(baiatul ala de semana mai mult cu o fata si care lupta pt Zabuza parca asa il chema)este reinviat de Orochimaru si cica ii tine lu sasuke o morala si il face sa se intoarca in Konoha dar nu pentru a o distruge ci pt a locui acolo este adevarat?

Nu prea. O varianta ceva mai reala ar fi ca Sasuke sa se intalneasca cu frate-sau "inviat" si ITACHI sa-i tina morala. That'd be... :pls: Desi nu cred ca se va putea reintoarce cu usurinta in Konoha dupa tot ce a facut.

Kishi spunea in ulimul interviu ca 2011 va fi anul lui Kakashi. Si ca vom avea parte "de mai mult Shikamaru". How's that? Nu se stie nimc mai detaliat?


Mi`ar lua cateva pagini sa-l descriu asa ca un link se impune - Shikamaru Nara
Te uiti la manga si-ti dai seama de episoadele ce vor iesi Smile
Capitolul 474 / 535 = Episodul 208 / ... cu un mic calcul se poate observa ca anu 2011 e inclus deja in toate capitolele pana la 535.
Un episode = 2.0 - 2.6 capitole, in functie de informatiile oferite, numa one piece poate face 1 episod 1 capitol - 2 capitole

Hei copiii,as avea si eu o intrabare.
Am vazut pe youtube aces video http://www.youtube.com/watch?v=FnTTQwkvP...detailpage si tot nu-mi dau seama din ce episod este.Cineva mi-a spus ca de fapt este facut de fani,dar eu nu stiu ce sa mai cred.Der pana l-a urma,este facut de fani?Daca nu,ce episod este?
[Imagine: 33zfwb9.jpg]


Din cate stiu eu nu este facut de fani ci face parte dintr-un episod , dar nu mai stiu care . dar te pot asigura ca face parte dintr-un episod si nu este facut de fani .
Viata nu e mereu ceea ce ne dorim.
[Imagine: 686175405_303846.gif?4]

Vai,am scapat de o grij,dar varog in o data,cine imi spune din ce episod face parte.Si daca este seria Naruto sau Naruto shippuden.
Varooog.:99:
[Imagine: 33zfwb9.jpg]


e din episodul in care a murit Jiraya.....isi amintea cum al 4-lea hokage si-a numit fiul (naruto) dupa eroul din prima carte a lui Jiraya....nu stiu exact episodul dar sper k te-a ajutat


Zuppy11Zuppy02
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

(29-05-2011, 09:47 AM)Madalovenar A scris: Vai,am scapat de o grij,dar varog in o data,cine imi spune din ce episod face parte.Si daca este seria Naruto sau Naruto shippuden.
Varooog.:99:

Shippuden. Episodul 128
http://www.narutoget.com/watch/643-narut...sh-subbed/
Poftim, pe la sfarsit. ^^

Am si eu o intrebare.Dece v-a incerca Sasuke pe Sakura sa o omoare?Adica mai mereu o proteja.Au disparut sentimentele fata de ea?Eram atat de fericita in sezonul naruto ca vor forma un cuplu dar acum nu prea cred ca se va intampla asta.
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]

eu cred k el a devenit atat de obsedat de razbunare incat crede k nu mai are nevoie de nimeni mai ales de o fata....plus k el zicea k a rupt toate legaturile cu Konoha.... Zuppy03
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.591 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.338 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)