Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iuvire adevarata sau Obsesie Bolnava?

hdfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspammmm.

Ce?????? T~T Te rog ca Sasuke sa nu moara te rog ca Sasuke sa nu moara ca te strang de gat >.< Cum sa moara? imposibil nu nu vreau >.< Gata m-am calmat ^^. Well a fost chiar trist acest capitol... Chiar mi-au dat lacrimile. Oricum a fost frumos ^^. Descrierea mi-a placut foarte mult, la fel si naratiunea xD. Actiunea nu mi s-a parut grabita si dialogul nu a fost sec. Greseli de tastare nu am vazut deci e bine pana acum. Ce m-a deranjat e ca ai folosit prea mult ,,care acum abea mai putea percepe ceea ce i se intampla". Ai folosit faza asta de prea multe ori. Am priceput din prima ideea asa ca nu trebuia sa o mai repeti de nu stiu cate ori. Astept nextu si nu uita sa ma anunti :* Si inca o data te rog sa nu mi'l omori pe Sasukeee. Buh bye!:*
[Imagine: EnvYQ.png]

Hey..multumesc ca mai anuntat..hello cum sa moara Sasuke...te bat daca se va intampla asa ceva..deci sa trecem la descriere imi place..naratiunea imi place foarte mult..dialogul nu mi sa parut de loc sec..actiunea nu este fugara..A si te rog sa ma anunti cand pui urmatorul capitol..thanks..See ya!

Hey buna.....nu imi mai pasa de nimica doar ca Sasuke sa nu moara.....plzzzzz^:)^sa nu moara....vezi si tu ca multi nu vor ca el sa moara te rog pune nextul....unul fericit:*:X plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz^:)^(un fel de "HappyEnd ")
~~ Just because You know my NAME doesn't mean you know Me!~~
\TrUsT YoUr CrAzY iDeAs/

L, did you know Death Gods only eat apples??

Editu ` * BEPULUI * ! Deci -.- :
___________________________
Lucruri rele :

Acel scris cu Bold si Italic la : Capitolul 15 arata inestetic rau de tot . Si acele ` ______ __________ ` arata si mai inestetic . Macar daca liniile ar fi fost egale .

Nu mai scrie cu bold in capitole ! De cate ori sa iti mai spun ? Respecta- mi si mie aceasta mica dorinta -.- !

Unele semne de punctuatie nu sunt puse unde trebuie , fi mai etenta . Multe paragrafe nu sunt despartite corect , daca vrei sa le desparti fa- o cum trebuie macar .

La sfarsit nu mai pune acel : Va urma . Parca ar fi la un Talk Show / Emisiune TV ? Adica la unii , cel putin la mine , este suparator la beculet .

Ai grija sa nu repeti unele cuvinte , am cam vazut asta si nu mi se pare prea bine . Foloseste sinonime ?

Lucruri bune :

Este foarte bine ca [ , ] capitolele sunt mai lungi , cititorul poate intelege mai bine ideea capitolului .
Acum ai mai multa descriere , dar tot sunt de parere ca mai poti adauga .
Greseli de tastare nu prea am mai vazut , si este de apreciat ca esti mai atenta .
Dialogul este mai bun , asta se vede , si acum vad ca nu mai este sec ca la inceput .
___________________________
P.S. : Terminati- va oameni bun cu prostiile de genu : ` Nu il omori pe Sasuke ca te bat ! `. Deja devine iritant , daca ea vrea sa il omoare sa o faca , daca nu , sa nu il omoare , si ganditi- va ca ar fi cam ciudat sa nu faca asta.

P.S.. : Imi place cum dezvolti ideea , si aici te descrci mai bine .
[Imagine: Jun0xCa.png]

dfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspammmm.

Sa faci cee ? Stai :dead: tu cred ca vrei sa ma omori, daca nu ai idei spune-mi ca iti pot da eu..nu conteaza cum cand sau la ce ora, da-mi un buzz pe mess , te rog nu ma omori, te rog continua ficul, daca nu, jur ca nu mai am ce discuta cu tine toata viata mea,fie ca voi trai 10000 mii de ani sau 1-2 zile, nu imi pasa, dar te rog nu imi face rau, nu imi face rau, ce rau ti-am facut eu tie, spune-mi si promit ca nu mai fac, de ce vrei sa ma pedepsesti in halul acesta :cry: cu siguranta ai ceva cu mine, cu siguranta ma urasti! Faptul ca te schimbi ca nu stiu ce nu este o scuza, eu spun chestiile acestea pentru ca pur si simplu ma ranesti, de ce sa nu mai continui, nu mai ai idei, stai un timp fara sa scrii nimic, relaxeazate si apoi totul va fi bine, dar nu imi face asa ceva. Sunt suparata, mai degraba ranita, esti un pic egoista ca imi faci asa ceva, scuze daca sunt severa spunandu-ti chestiile acestea, dar doare sa stii ca cineva ca tine renunta, ce rost ar avea sa imi continui si eu ficurile..nu mai am inspiratie..sunt bolnavioara, dar eu incerc si incerc si o fac doar pentru cei care imi citesc ficul, tu de ce ai uitat de noi, de ce ne faci una ca asta..din cate vad ai primit in continuare multe comentarii, si asta chiar nu este corect, si nu ti-o spun acum ca o prietena, pentru ca sunt prea sincera ca sa mai pot fi numita prietena. Acum sunt un fel de "o oarecare persoana necunoscuta" care a citit acest fic si a ramas dezamagita cand a vazut comentariul tau gen "renunt" pur si simplu nu poti face asa ceva!

dfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspammmm.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O Minte Bolnava... Darky 1 2.055 23-08-2012, 02:31 AM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Iubire adevarata 2 .Evil. - .Black.! 4 2.714 26-07-2011, 08:53 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Iubire adevarata .Evil. - .Black.! 5 2.831 23-07-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Adevarata mostenire: inceputul DARKLIGHT131991 17 8.093 08-12-2010, 05:53 PM
Ultimul răspuns: DARKLIGHT131991
  Obsesie mortala [+15] [hentai] Dizzy 26 17.092 18-04-2009, 07:04 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Iubire Adevarata ! ~Ebru~Rebela~ 4 3.914 14-04-2009, 12:34 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  O iubire adevarata(sasusaku) sasuke_sakura 8 8.670 04-02-2009, 01:06 PM
Ultimul răspuns: Flash
  O iubire adevarata(Sasuke and Sakura) denisa 42 67.998 29-12-2008, 10:24 PM
Ultimul răspuns: rosegur


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)