Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Explicatie la da sau nu

#41
Da
Nu sunt animalele mele preferate dar cred k ar merita o sansa din partea mea,astefel as putea devenii membu GreenPeace 21

Iti palce culoarea albastru?
You hurt me,but I kill you!
What doesn't kills you
Gets you stronger!



[Imagine: narutodemon_xl.jpg]

Yondaime & Naruto,best hokage and best ninja,what a combination...

[Imagine: Naruto__Naruto_and_Yondaime_by_Risachantag.jpg]

[Imagine: chibi_933.gif]
Adenthielis, chibi-ul lui seeergiu


Bancuri,glume,avem de toate !!!

#42
da,foarte mult pre ca e culoarea cerului si
inseamna puritate si inocenta 4
tiar placea sa fii o vedeta rock?

#43
nu... si nu ptr ca nu ador rockul... nu miar placea sa fiu vedeta in general.... nu au viata privata si nu au intimitate. plus ca nu se pot ocupa de hobbyurile lor, au un program incarcat tot timpul... asta e parerea mea personala.

tiar placea sa fii iar mic? 4

#44
nu ptr ca as trebui sa reiai totul de la capat si sa invat din nou,
dar si da ptr ca mas mai distra o data pe cinste
next:ai vrea sa nu mai faci scoala?

#45
Nu! pentru ca mi se pare ceva folositor adica iti creezi o cultura si te dezvolti intr-un fel deci sunt pro ...bine ca uneori imi vine sa nu ma mai duc dar asta e alta poveste ...
next: Ai vrea sa petreci 7 zile alaturi de vedeta ta preferata?

#46
Da ! ptr ca e un tip al naibi de interesant , ptr ca e smart si cute , ptr ca nu degeaba e vedeta mea preferata , ptr ca dak as arata ca el as sta numa in fata oglinzi , ptr ca are voce faina si gusturi bune , ptr ca are ochii verzi :X:X:X:X ptr ca nu are prietena 21 ptr ca are un copilas mic [si stresant] ptr ca sunt sigura ca se va intelege bine cu Timmy si Nicky Flippers

ai vrea sa te muti in londra?

#47
NU. Pt ca daca ma uita la ceasul cel urias din londra, ma urc pe acul de la ceasul ce urias si nu ma mai dau jos de acolo, pana nu imi cumpere psrinti aces ceas 24
Ce ai face daca Sasuke te arunca in rau?

#48
Pai mias aduna toata chackra intrun pumn si ias trage
unul.cred ca uneori e bine sa ai u ntemperament violent
ca al sakurei si al lui tsunade 24
next:ai vrea sa ai aripi de inger sau de zana?

#49
da...^_^ pentru ca as zbura unde vreau eu...8 si n-ar mai trebui sa iau tramvaiul plin de....si de....:X...Cui nu i-a placea?
Next: Ai accepta sa joci intr-un film alaturi de doi gay, ointr-o scena mai compromitatoare pentru suma de un milion de euro"?

#50
Nu... O_O Adica,eu urasc tot ce tine de gay 23 Adica,wtf o scena compromitatoare.Imagineaza-ti,chiar daca as vrea sa devin vedeta nu m-as lansa intr-un film d`ala 24


Ti-ar placea sa iei 10 la teze?
LOLNOPE




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)