Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Explicatie la da sau nu

#51
DA normal ca mi-ar placea sa iau 10 in toate tezele...mai ales la mate..asa mi-as mai reface si eu media 22. insa stiu ca nu este posibil asa ca mai bine renunt la astfel de vise decat sa ma amagesc degeaba 21

Crezi in acele relatari in care diversi oameni povestesc cum ca ar fi fost rapiti de extraterestrii si supusi la diferite teste?
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#52
Nu, deoarece, nu e adevarat, daca esti supus unor teste, ti se schimba genetic ceva, infatisarea sau organismul tau nu mai reactioneaza la comenzi. Sau pur si simplu vor publicitate Zuppy05.


Ti-ar placea sa fi inchis/inchisa intr-o camera cu baiatul/fata pe care o placi ?
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#53
Cred ca da...asa as putea sa il cunosc mai bine si as avea destul timp sa-l admir...acum depinde de cat de mult imi place..daca sunt indragostita nebuneste de el atunci nu mai scapa intreg din mainile mele >Smile

Ti-ar placea sa ninga foarte mult anul asta?
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#54
Depinde ce inseamna foarte mult ..24
Desi,eu zic ca da . 15Imagineaza-ti,ar ninge atat de mult incat nu am mai merge la scoala,spre exemplu.Ar fi un Craciun perfect in care am iesi afara,ne-am bulgari,..oamenii de zapada ar iesi in sfarsit calumea ...[si nu s-ar topi in 3 minute -_-] ,ne-am da cu saniuta,ski-uri,whatever 105 Ar fi minunat chiar 5


~Ti-ar placea sa sti isubiectele la teza de la mate ?:->
LOLNOPE

#55
ooo...pai nu stiu ce sa zic...poate daca as da si eu o teza unica ar fi bine sa le stiu chiar daca as prefera mai mult baremul de corectare ^^.....oricum as raspunde cu da pentru ca daca as ava subiectele as putea sa le rezolv invatand rezolvarea pe de rost...

Ti-ar place sa trebuiasca sa nu mai dai tezele unice?
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#56
sa nu mai dau teze... asta ar fi perfect..fara stres, fara invatat, insa tu spui de tezele unice. Daca as fi in locul tau as prefera tezele unice in locul fostului examen de capacitate... adica la tezele astea mai ai o sansa sa treci pe cand la examen daca picai, picat erai..

Ai fi preferat sa se fi terminat semestrul luna asta sau cum e acum,in februarie?
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#57
Nu mi-ar fi placut sa se termine in decembrie,e mult mai bine in februarie.
Altfel in saptamanile cu teze ceilalti profesori ne dadeau lucrari pentru ulimele note. Si daca s-ar fi terminat acum semestrul 2 era mai lung... deci si mai multe lectii si note71.
next: Ai fi preferat ca in ziua de 6 decembrie sa fie Craciunul,iar pe 24 sa fie Mos Nicolae?





#58
da ar fi fost super pentru ca atunci am fi dat vacanta in 5 decembrie si ar fi fost mai lunga....a oricum de Craciun trebuie sa fi acasa ^^" yay....vacanta in plu cui nu i-ar place ^^

next: ai vrea sa ai vacanta de 1 luna acum de Craciun?
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#59
Da mi-ar placea pentru ca Craciunul e super(colinde,decoratiuni,cadouri...)intr-o luna pot fi doua zile cand "vine mosu" 65 si desigur pentru ca este vacanta,ceea ce inseamna no school,no homeworks....
Ti-ar placea sa nu existe iarna,sa fie un salt de la toamna la primavara(care sa tine sase luni)? 65
[Imagine: da-1.jpg]


Twilight... Would you die for love?


It's on my lips, it's in my dreams.
It's a story told by two.
You say you want to be happy.
I can make your dream come true.


my yaoi fan fic


[Imagine: chibi_1341.gif]
chibi-ul lui Pure Love

Bomboane...multe bomboane pentru Asha :X

#60
Nu, nu mi-ar fi placut pt ca nu ar mai fi craciunul, revelionul, cadouri..momentele placute petrecute alaturi de intreaga familie. Cum te distrezi la patinuar sau admirand peisajul atat de cristalin al ierni, toate bucuriile care te fac sa te simti ca esti iubit de toata lumea. Daca nu ar fi iarna e ca si cum anului i-ar lipsi o bucatica din surpriza..pt ca niciodata nu sti ce-ti rezerva anotimpul respectiv. Zuppy02

Next: Ti-ar placea ca de fiecare data cand e luna plina sa te transformi in vampir?
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)