Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Explicatie la da sau nu

#61
Nu. DEfapt si da si nu. Dar mai degraba nu.
DE ce?
Pt. ca luna asta s`ar putea ivi in momente nepotrivite.
Gen. Cum ar fi sa te trezesti la restaurant ca te`ai transformat in vampir? 24
Sau 17 Poate m`as transforma in timp ce`s cu familia.Si nu vreau sa`i ranesc
Sau cu prietenii..etc..:d
Intelegi tu 4

Next: Ti`ar placea sa fi sirena?:d [gen h2o 106[[scz..lipsa d inspiratie]] ]

#62
Normal... adica asa avea putei Zuppy04..m-am putea bucura de minunatele animalute marine cum inoata si cum isi traiesc viata...jucandu-ma cu delfini. Ar fi grozav..desi ar fi cam greu sa ma feresc de apa..parinti punandu-ma mareu sa spal vasele...sau cand as face baie..ar fi cam complicat dar totusi tot tare ar fi cu toate problemele si dificultatile. Mi-ar placea mult!

Next: Ti-ar placea sa faci parte dintr-o trupa? ( de genu care il preferi tu)
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#63
o da 8
La nebunieeeeeeeeeeeeeee 8 Desi asta cere o multime de sacrificii.4 Sa fi departe de familie[asta dac esti intr`o trupa celebra]..de prieteni.Dar sa fii aproape de fani.Ar fi super8 Mie`mi place rocku` .
Dar cred ca s alege sa fiu in jb 4 alaturi de nick 105 whateva`...4

Next: Ti`ar placea sa inveti la o scoala de magie?4

#64
glumesti? pai cred ca as invata intruna... ar fi minunat as putea sa fac vraji..sa-i transform pe cei pe care ii ursc in ce vreu eu..de pilda..in broaste...
Ar fi ca in Harry Potter, nu ar trebui sa invat lucruri care ma uit la ele ca la felu 14..sau lucruri care nu ma vor ajuta niciodata in viata dar sunt obligata sa le invat. Cher mi-as dori sa exista o skoala de genu asta.

Next: Ti-ai dori sa zbori? sa ai puterea de a zbura?
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#65
Păi, da. Adică ar fi pur şi simplu grozav. Să vezi lumea de sus, să stai printre nori, alături de păsări, şi peisajul trebuie să fie unul de vis. Nu prea cred că peisajul văzut de acolo de sus se compară cu peisajul văzut din tren ori automobil. Înţelegi tu.

Next: Ai avut vreo experinţă neobişnuită?

#66
Nu nu am avut nici o experienta neobisnuita si nici nu sper sa am una pentru ca lucruri de genul acesta, sincera sa fiu, nu prea ma incata. Sunt frumoase de vazut in filmelele horror si atat. Nu as dori sa experimentez asa ceva pe pielea mea.

Next: Te reprezinta culoarea rosie?

#67
Uneori ma reprezinta, alteori nu. Uneori mai mult, alteori mai putin sau aproape deloc. De exemplu, cand sunt nervoasa, culoarea rosie ma poate reprezenta chiar bine 4 dar si atunci cand sunt mai indragostita 21 .

Next: V-ar placea sa se inghete anul?
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

#68
Da, pentru ca mi se pare o culoare care cand o porti pari increzatoare si stapana pe tine si nu te lasi influentata de alti sau batjocorita de cei rai si ma reprezinta in totalitate. Mi se pare si o culoare numai buna pentru ati aduce noroc si ati da incrdere ca vei reusi atunci cadn crezi ca total e pierdut si nu mai poti salva nimik, din toate punctele de vedere. Este una din culorile care ar putea sa ma reprezinte si spun una pentru ca niciodata nu se stie poate ca mai este o culoare sau doua care ar putea-o face.

Randul meu: Te-ai intrebat vreodata de ce existam sau cum ne-a creat si cine a facut-o? Orice tip de explicatie, nu conteaza daca e reala sau nu conteaza sa intelegi ceva din ea.
Uita-te in sus...
Uita-te in jos...
Acum uita-te la mine...
Fac misto de tine!!! 10

#69
Sincer, m-am întrebat asta de multe ori. Şi uneori mă mai întreb şi de ce mă întreb eu toate astea. Apoi mă gândesc că probabil am un anumit scopt, adică nu doar să fac umbră pământului şi să respir aer degeaba. Serios acum, trebuie să fie un scop pentru fiecare, sau mă rog, asta e părerea mea.

Off: Cred că Sephorra se referea la îngheţarea anului şcolar. Şi sincer, mie nu ştiu dacă mi-ar mai plăcea, adică serios. Nu aş vrea să mai repet o dată clasa a şaptea, asta dacă ar fi nevoie.
P.S. Dacă nu la asta te refereai Seph, îmi cer scuze, doar că eu aşa am pus problema, iar Elena altfel.

Next: Cum ar fi dacă ai ştii ca mâine moare o persoana foarte dragă ţie?

#70
Bineineles ca mi-ar fi rau. As sta langa ea indiferent de ce ar zice ceilalti sau ce lucruri as aveaa de facut, si chiar nu mi-ar pasa. Persoanele dragi sunt rare, asadar merita atentia cuvenita. Si ca o ultima incercare: as intreba daca nu se mai poate face nimic.

Ce ai face daca vrei sa fii singur si nu te lasa nimeni in pace, indiferent de ce le spui sau le faci? (+_+)

Off: Da Biu, la aia ma refeream... pupic
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)