Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Explicatie la da sau nu

#31
ok Nu prea imi place nici un fel de pepene si ai pus intrebarea gresit ^^.
Nu simt nevoie de a manca ceva 70% sau mai mult apa.
Cred ca as alege oricum pepenele rosu 10 desi nici dupa acela nu ma dau asa in vant

Iti place grapefruitul?
o.o" wot

#32
Da, pentru ca e dulce-amarui. Si pt ca imi place...ma trebuie sa mai adaug vreun motiv? Nush...


A fost vreun moment in care ai simtit nevoia sa iti dai cea mai buna prietena cu capul de un perete?

#33
:eto: Da...da doar o data...*sau de 2 ori 4* intamplarea se face ca n-aveam chef sa tot vorbesc sau sa merg sa vad nu mai stiu yo ce ca se bat unii sau asa ceva si nu ma simteam bn si ea tot vroia sa merg si s-a suparat rau pe mn...si atunci in venea sa-i fac asa :die: 21)) :ha: 4
--->Ai vrea sa fi emo?^^'

#34
Nu pentru ca nu vreau sa fiu suparata/trista tot timpul, sa plang si sa ascult muzica trista.

Iti place Yaoi?xD

#35
DA... :chuu:
Nu am un motiv exact...poate pt ca eu sunt mai perversa de felul meu...si poate asa e in natura unor fete 10


Iti place culoarea rosu?

#36
Da
Nu e chiar culoarea mea preferata si nu prea am nimic cu aceasta culoare, dar imi place pentru ca reprezinta pasiune si romantism o.O' si in plus ador trandafirii rosii n_n'

Asculti j-rock? .-.

#37
Da, pentru ca imi place tot ce e legat de Japonia, imi plac cum canta si cum arata cantaretii. 4 They are insane -_-' but i like it 15. Majoritatea sunt..gay 4 Si mie imi place yaoi 71

Iti place America? o_O

#38
Da imi place mult,ptr ca acolo invatamantul nu e la fel d erpost organizat ca si cel romanesc,
acolo se aplica legile cum trebuie si e egalitate intre oameni,nu ca in romania.in plus as vrea s alocuiesc undeva rpin statele unite o perioada,sa vad care e diferenta de acolo si unde locuiesc actualmente.
next: crezi in fantome?

#39
Da, pentru ca am vazut ceva documentare in domeniu, si pentru ca mi s-a intaplat si mie odata sa simt prezenta uneia... lucky I haven't seen anything tho >_<

Ti-ar placea sa fii animal intr-o viata viitoare?
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#40
Da ptr ca , is momente cand viata unui animal mi se pare mai importanta decat cea a unui om , ptr ca ador animalele , ptr ca nu sunt atat de ipocrite ca unii oameni , ptr ca nu mint nu injura nu inseala , ptr ca doar cand le privesti zambesti , ptr ca unele animale aduk buna dispozitie , ptr ca sunt langa tine indiferent de orice ar fi , ptr ca poti sa ai incredere ca nu va spune niamnui un secret , ptr ca simt traiesc si iubesc , ptr ca ele iubesc neconditionat si cu adevarat

iti plak broscutzele ?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)