Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Am fost de trei ori şi este superb. Oamenii sunt mult mai civilizaţi decât noi şi seamănă cu nişte roboţei. I mean, ei fac o grămadă de lucruri, parcă mecanic şi asta era ciudat.

Next: Îţi place Crăciunul? [nicio idee]
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Il ador 8 Imi place atmosfera , totul <33 Plus ca toate decoratiunile acelea de pe afara sunt atat de sclipitoare si superbe xD Parca esti intr-un basm frumos 8 Pur si simplu nu cred ca este o alta sarbatoare mai frumoasa decat Craciunul .
Next : Cand e iarna iti place sa mergi sa patinezi ?15 [ my fav sport ^^ ]

Don't try to be perfect . Just be yourself .

Normaly , mai ales cand il fac cu prietenii xD Stam si nu dormim toata noaptea 105
Ne distram si facem diferite lucruri care nu le uitam niciodata xD
Plus ca facem multe multe poze 15
Next : Iti place orasul in care traiesti ?15

Don't try to be perfect . Just be yourself .

Imi plac mult animalele , deci n-am cum sa le ignor 88 Le ador , sunt viata mea xD
Next : Ai primit cadouri de Craciun ? 15 [ eh ce mai intreb si eu 22 ]

Don't try to be perfect . Just be yourself .

Normal si cadoul cel mai important si cel mai bun a fost o tastatura noua(pe cealanta am stricat-o :eto: )

Iti place Craciunu?
[center][Imagine: 4501958357_5eb3134a1d.jpg][/center]
[center][Imagine: 2a7d3ih.jpg][/center]



Pai cum sa-ti spun eu mai exact? Il ador pur si simplu, e crea mai frumoasa sarbatoare: bradul cu decoratiuni [globulete beteala bla bla], luminite, spiritul ala de sarbatoare..ah si mosul 71. Nici nu se mai pune problema daca imi place, il iubesc de-a dreptul 4 [chiar daca anul asta nu a fost cine stie ce65]

Next: Iti place sa te plimbi prin ninsoare? 5
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

pai sincer asa si asa mai mult imi place ora de muzica Yura-Chan.

- iti doresti sa ca vacanta de iarna sa nu mai de o saptamana?[posturi unite]
Pai sincer asa si asa mai mult imi place ora de muzica Yura-Chan.
 
       - Iti doresti sa ca vacanta de iarna sa fie de o saptamana?

Well , eu sunt o fire mai baietoasa si imi place sa ma joc fotbal in curtea scolii cu baietii xD Pur si simplu imi place acest sport . Cateodata urmaresc niste meciuri la televizor , dar nu mereu , deoarece mai mereu sunt ocupata cu altceva .
Next : Vrei sa inceapa scoala ?

Don't try to be perfect . Just be yourself .

La dracu', ce-i cu intrebarea asta ca imi vine sa injur de toate cele?21 Ma asteptam la orice altceva. Crezi ca vreau sa ma trezesc maine devreme? Crezi ca vreau sa invat la tampenia aia de geografie unde fac cu un cretin, in loc sa citesc ficuri? Crezi ca vreau sa fac maine 2 ore pana la scoala pentru ca a nins azi o groaza? Si daca nu banuiesti raspunsul la intrebarile astea, atunci inseamna ca eu ma duc maine in pijama la scoala21

Next: Esti superstitios/superstitioasa?
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

In niciun caz. Urasc chestiile astea si le consider niste stupizenii. Adik cum? sa intarzii de la scoala sau de la servici daca vezi o matza neagra? 21, asta-i buna

next: Iti plac copiii?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 66.604 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.014 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)