Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Sa zicem, foarte putine s-au adeverit in totalitate, unele m-au luat prin surprindere desi presimteam si visam ceva, nu credeam ca se va adeveri.

Este adevarat ca ati avut experiente paranormale?
[Imagine: Untitled-3-6.png]

Pai nu stiu daca se pot numi asa. Dar daca e, s-ar putea sa consider asta. Depinde cum o iei. Dar n-au fost ceva de genu': "Uite o fantoma, mamiii!" 21, ci lucruri mai simple ca sa zic asa.

next: Crezi in destin?
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


Uneori .


Next : Urmărești anime-ul "Nana" ? ( sau l-ai urmărit ? )

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Doar 1 episod l-am vazut 21) ca de obicei timpul mi-a fost insuficient si am si uitat 21))))




Next: DeeaH2elen merita un pumn in cap?
[Imagine: wqymg0.jpg]

ăăă ? cine ? o.o

Next : Te bucuri că vine vacanța de varăăăăăăăăăăăăă ? 8

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

o sa fie super tare, desi o sa-mi lipseasca colegii...

next: Crezi ca poti sa-ti dezvolti telechinezia?

E posibil, daca incerc poate pot...momentan nu m-am interesat

next: Crezi ca lumea ar fi mai buna fara conducatori?
Unele lucruri sunt irealizabile pana cand vine cineva care nu stie asta si le realizeaza (Albert Einstein)

[Imagine: hitsugaya.png]
by Toxâ„¢

Genialul si superhaoticul meu fic: "No rock, No Life"


Presupun că da. Dar acum depiiinde. 21
Ai mancat azi?

Am mâncat, desigur. Nu voiam să mănânc, de obicei nu mănânc dimineaţă şi nici la prânz. Whatever. Am mâcat.

IÅ£i place accentul britanic?

Eu îl ador .
Lawl.

ÃŽntre .

Next : Îți place înghețata de căpșuni ? 8

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 66.896 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.489 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)