Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Duel: Luli vs. Unde'i punctul

#1
Renunţ la orice introducere, deoarece mi-e incredibil de lene.

Data postării pozelor: 1. 09. 2010
Data votării: 1. 09. 2010 - 8. 09. 2010
Temă: Natură.
Participanţi: Luli şi Unde'i punctul.

Fireşte, lucrările vor fi anonime.
Atât.

Succes, Camy, scumpo.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#2
Gud, am venit cu pozele15

Prima poza
A doua poza

Succes, Corinuto15, sa stii ca inca mai am in posesie pistolul ala19

[EDIT]: START VOT!
[ uitasem o,o']
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#3
Am aterizat si eu pe aici 71
Deee~ci:
Prima poza - Uuuu 105 foarte dragut. Apa, uscat, salcii, o barca.. lucruri banale dar care, impreuna formeaza ceva 'magic' [ o.O ciudat stiu.. ] Un decor de vis^^ Calitatea e destul de buna, cam intunecata poza dar merge 39 Mi-ar fi placut sa fie mai 'luminoasa' pentru a scoate in evidenta verdele salciilor [ da. am ce am cu verdele 71 ]
Eniuei.. poza e reusita.

A doua poza - Not bad 39 natura: apa, pietre, copaci, iarba.. calitatea e destul de buna dar.. nu ma atrage asa tare.. e banala [ imi pare rau.. asta e parerea mea ]
Asa ca votul meu merge catre prima poza.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#4
Măăi, nu se pot alege ambele? ^^

Pe bune, sunt extrem de drăguțe. Două locuri diferite dar atât de speciale :3
Chiar voi fi foarte scurtă. A doua poză mi se pare mai clară și mult mai luminată. Și mi-ar plăcea să fiu într-un loc ca ăla. Plus că apa curgătoare îmi inspiră ...nu știu, călătorie, viteză, energie. Plus că surpinde mult mai multe elemente din natură.Anyway, nu mai comentez nimic. Aleg a doua poză.

#5
Frumoase poze. Sa vedem acus: 15

Prima poza: Imi place ca ai facut poza dintre salciile alea si imi place cum se vede totul. Mi se pare ca ai ales un unghi bun pentru aceasta poza, felicitari, esti prima care face asta 15 [din privinta mea, ofc]. Poza mi se pare naturala, poate un pic stearsa 39
A doua poza: Imi place, imi place, imi place ;x. Stii, daca lasai aparatul putin mai jos , puteai sa prinzi mai bine apa si poza ar fi iesit mult mai bine, sau mai bine zis - mai artistica. But, imi place si asa, desi mi se pare tot putin stearsa. 39 Eniuei, ti-a iesit bine.

So, fara alte adaugiri, dupa ce m-am gandit putin, votul meu merge catre [b]a doua poza[b]. Sorry xD But, felicitarii ambelor concurente pentru poze ! ;x

#6
m-am sucit m-am invartit si dupa ce m-am uitat mai bine pe poze am zis sa le si votez
Prima poza imi e tare simpatica mai ales ca idee, imi da senzatia de pace si meditatie si mi-ar fi placut sa fie si apusul pe acolo sau macar sa fie in mijlocul zilei sa fie mai colorata, dar apreciez mult idee si asa

A doua poza este foarte dinamica, ma incanta si imi place ceea ce a fost surprins in ea si un detaliu destul de fascinant este faptul ca iti da senzatia ca poti sa vezi foarte departe in aceasta fotografie mica, imi inspira multa veselie si un chef nebun de aventura

votul meu merge la Prima poza

mi-au placut foarte mult amndoua, asa ca succes fetelor
hug
[Imagine: 641488.jpg]
^_^Oh tu dulcele meu tiran... oare cand vei intelege ca "te iubesc"...^_^

#7
Prima poză.
Îmi place foarte mult, chiar dacă e puţin întunecată. Îmi place unghiul din care ai făcut poza, îi dă aşa un aer... eh, nu ştiu; important e că-mi place. Claritatea imaginii e foarte ok, fără alte aberaţii, îmi place poza.

A doua poză.
Îmi place poza asta, e aşa de... naturală; claritatea e de asemena bună şi-mi place şi unghiul din care ai făcut poza. Ce mai pot spune? Îmi place cascada aceea, chiar dacă nu se vede ca lumea.

So, îmi plac ambele poze, but prima îmi place mai mult; votul meu merge către prima poză.

#8
Well..not much to say, expect..I choose the second pic. Nu's eu nu stiu ce critic, dar mi'a placut padurea tot timpul. I especially like that waterfal =D

Prima e si ea nice, dar mi se pare ca daca faceai poza de mai aproape un pic iesea altfel. In any case, good job ^ ^

#9
Well....sa vedem:
Prima poza:
Imi place15.Chiar daca e putin mai intunecata arata bine.Cred ca era mai racoare afara ^_________^.Ai ales un unghi bun pentru a face poza..barca aceea se potriveste perfect.
A doua poza:
Hmm..39 desi arata bine totusi ceva ma nemultumeste...puteai sa faci poza ceva mai in fata...nu stiu asta cred eu..fiecare cu parerea lui...s-ar fi vazut mai frumos .Imi place ...desi mi se pare putin stersa -.-.

Asa...felicitari ambelor concurente...deci...votul meu merge la prima poza!!!.Felicitari !!!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

#10
Am trecut si eu pe aici.
Prima poza-Imi inspira o stare de calm,chiar daca e ea mai intunecata.Toata natura este concentrata pe pescar,parca l-ar spiona.Salcia pare ca estte o cortina care dezvaluie o scena secreta,care nu trebuie sa fie deranjata,o piesa de teatru.^_^
A2a poza-Imi inspira dinamism,puterea raului,pietrele care vor sa-l opreasca si construiesc o cascada mica,punand in valoare fluiditarea si cruditatea raului.Pare o lupta eterna,doar pentru a oprii inundarea pamantului care a pierdut lupta.^_^
Sincer,imi este greu sa aleg..insa o aleg pe primaZuppy06
Sry daca comentariile au fost prea exagerate ^_^"""
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Duel: Luli vs. Matzaplouata Corina M. 5 3.680 29-10-2010, 07:04 PM
Ultimul răspuns: Ke$ha
  Duel: Luli vs. Serket Corina M. 7 4.201 28-10-2010, 05:40 PM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. Matzaplouata Corina M. 2 2.617 08-10-2010, 06:00 PM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. George [ iară ] Corina M. 8 4.035 21-09-2010, 07:29 PM
Ultimul răspuns: George
  Duel: Luli vs. History Corina M. 9 4.335 16-09-2010, 09:40 PM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. Ryuu Corina M. 6 4.081 16-09-2010, 03:47 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  Duel: Luli vs. Metal Corina M. 1 2.333 14-09-2010, 10:16 PM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. MisoMizore Corina M. 5 3.617 13-09-2010, 11:15 AM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. Biush Corina M. 8 3.869 13-09-2010, 11:07 AM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. BetterOffAlone Corina M. 7 3.709 13-09-2010, 11:00 AM
Ultimul răspuns: Corina M.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)