Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Duel: Luli vs. Biush

#1
Fără alte introduceri:

Data postării pozelor: 6. 09. 2010
Data votării: 6. 09. 2010 - 13. 09. 2010
Temă: Natură / Animale.
Participanţi: Luli şi Biush.

Lucrările vor fi anonime, ca-ntotdeauna.
Voi reveni mâine cu pozele.
Asta-i tot.

Succes, Ab.

[ edit ]: Deoarece Ab nu mi-a putut trimite poza astăzi, voi prelungi data postării pozelor şi data votării cu o zi. Îmi cer scuze pentru inconvenienţe - deşi nu cred c-au existat -.

[ edit 2 ]: Din cauza unor probleme intervenite într-un mod total neaşteptat, sunt nevoită să mai amân atât data postării pozelor cât şi data votării cu o zi. Sper să nu mai apară nimic neprevăzut între timp. Îmi cer scuze.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#2
[ edit ]: Se pare că nu mai e nevoie să contramadez nimic, Slavă Cerului!

Iată pozele - într-un sfârşit! -:

Prima fotografie.
A doua fotografie.

Succes, Ab! * hugs her *

Start vot!
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#3
Prima poza a fost prea sofisticata ... Intr-un fel incarcata de acele verdeturi ce iti ametesc ochii. In a doua fotografie este un papagal viu colorat destul de vioi , insa orice cu o greseala era mai amuzant sa fie fotografiat in timpul zborului.
Aleg:
Prima fotografie

#4
Şi am trecut şi pe aici chiar dacă nu prea mă pricep la fotografie .

Prima poză
E foarte verde . Fotografia e clară şi e frumoasă . Chiar foarte frumoasă .

A doua poză
Ai prins bine papagalul . Îmi place . Şi asta e o fotografie frumoasă . Unghiul mi se pare bun . Cred că micuţul ăla adoră să fie fotografiat .

Totuşi votul meu merge spre a doua poză . De ce ? Păi acel papagal este foarte scump şi asta argumentează tot . Ambele poze au fost reuşite .
Felicitări participantelor .

#5
prima poza: este foarte frumoasa dar verdele de la crengutele de brad din dreapta e umpic cam tipator si ma dor ochii daca ma uit prea mult la ea.

a doua poza: papagalul e super dragut si ar fi iesit o poza frumoasa. unghiul e bun dar acum vine partea naspa:nu e clar. papagalul e neclar. daca te uiti cu atentie la poza o sa observi ca partea cea mai clara este bara aia de metal de la pat.

nu sunt eu cine stie ce experta dar parerea mea e ca ambele poze puteau sa fie mult mai bune.
in concluzie votul meu merge la prima poza
Hi :3

#6
Prima poza: Pai imi place. Chiar daca verdele acela e tipator si ma dor ochii, cascada e superba. E un peisaj foarte frumos. De vis!

A doua poza: Pai. . . nu imi inspira prea multe. Adica...culorile papagalului mi se par sterse si poza e neclara. Daca nu ai fi fotografiat si patul si poza ar fii mai clara, ar fi iesit ceva frumos. Poza asta nu o pot compara cu prima, nu pot.

In concluzie, votul meu merge spre prima poza care imi place mult de tot!
After a while you learn the difference between holding a hand and falling in love. You begin to learn that kisses don`t always mean something. Promises can be broken just as quickly as they are made and that goodbyes really are forever. . .

#7
Nu am stat mult pe ganduri, desi sunt doua poze total diferite, aleg prima fotografie. Imi place la nebunie peisajul de natura, este atat de verde, culoarea mea preferata 15 Cum sa nu votez o asemenea fotografie? xD Poza este foarte clara, iar unghiul mi se pare foarte potrivit. Este pur si simplu perfecta, mi-a atras atentia imediat. De mult nu am mai vazut un asemenea peisaj dragut.

Imi place mult si papagalul, dar nu mi se pare atat de clara fotografie,probabil din cauza aparatului. Nu prea ma omor dupa papagali, dar acesta mi se pare unul dragut. Poate daca ar fi fost prins din profil, poza ar fi fost mult mai reusita, parerea mea O_O
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#8
OMG...prima nici nu mai stau pe ganduri .Grafica e excelenta iar imaginea e absolut superba.Verdeata aia face toata poza.Pe buna nu am ce spune imi pace foarte mult.
A doua se vede in ceata putin si puteai sa il fotografiezi in timp ce zbura sau isi facea de lucru cu ceva.Daca stiai sa il prinzi calumea poate iti iesea o poza de milioane.xD

Votez prima poza.

#9
Hmm, iată că s-a mai încheiat un duel.

Luli - număr total de voturi: cinci.
Biush - număr total de voturi: unul.

Câştigător: Luli.

Well, mulţumesc tuturor pentru efortul depus şi bunăvoinţa dovedită.
Congrats, Ab! * hugs her *
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Duel: Luli vs. Matzaplouata Corina M. 5 3.680 29-10-2010, 07:04 PM
Ultimul răspuns: Ke$ha
  Duel: Luli vs. Serket Corina M. 7 4.201 28-10-2010, 05:40 PM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. Matzaplouata Corina M. 2 2.617 08-10-2010, 06:00 PM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. George [ iară ] Corina M. 8 4.035 21-09-2010, 07:29 PM
Ultimul răspuns: George
  Duel: Luli vs. History Corina M. 9 4.336 16-09-2010, 09:40 PM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Biush vs. Better Off Alone Abbeh. 12 7.995 16-09-2010, 06:41 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  Duel: Luli vs. Ryuu Corina M. 6 4.084 16-09-2010, 03:47 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  Duel : History vs. Biush History 5 4.140 16-09-2010, 09:05 AM
Ultimul răspuns: History
  Duel: Luli vs. Metal Corina M. 1 2.334 14-09-2010, 10:16 PM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. MisoMizore Corina M. 5 3.617 13-09-2010, 11:15 AM
Ultimul răspuns: Corina M.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)