Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Duel: Luli vs. George [ iară ]

#1
Alt duel cu George, lol.
Fără alte comentarii:

Data postării pozelor: 3. 09. 2010 - 08. 09. 2010
Data votării: 8. 09. 2010 - 14. 09. 2010
Temă: Urbanism.
Participanţi: Luli şi George.

Oh, da. Fotografiile vor fi anonime, asta ca să nu fie nici unul dintre noi favorizat.

Voi reveni cu pozele marţi, pe 7.
Åži cam asta ar fi tot.

Mult succes, George.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#2
Deoarece nu am putut face poza pentru duel nici astăzi - am uitat complet xD -, va trebui să prelungesc data postării pozelor şi data votării cu o zi.
Scuzele mele, George.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#3
(07-09-2010, 03:58 PM)Luli. A scris: [ Latest edit ]: Bun, am revenit.
Atât eu cât şi George vom avea câte două poze, iar cei care vor vota vor trebui să aleagă unul dintre cele două rânduri de poze, nu o poză din primul rând şi una din al doilea.
Mă rog, sper c-aţi înţeles ideea.
Adevărul e că nu mă prea simt în stare să dau explicaţii acum, sunt foarte obosită. xD
Iată pozele:

I.

Prima poză.
A doua poză.

II.
Prima poză.
A doua poză.

Well, cam asta e tot.
Baftă, George!
Start vot!

U2 Luli.
Hf guys.

#4
buna10
Nu stiu care e problema 106, de la mine 39 sau din alta cauza, dar nu pot vedea decat o poza 22. iar pe celelalte imi apar ca: http://www.imagesk.com/?i=GR45mh98.jpg
Cand o sa le pot vedea, o sa dau edit ca sa le comentez10

EDIT:
I SET
Prima poza este mai reusita din punct vedere tehnic si cat cel frumos.In a doua parca sunt fragmente de apus si de cladire 22 si nici nu se intelege mare lucru in plus ca ca doar partea cea rosie e prezenta in poza( de parca ar aparitia a unui lucru 10 )

II set
Frumoasa panorama 71 dar gresit unghiul din care ai fotografiat in ambele poze si ai luat de sus pe cand apusul trebuie sa-l fotografiezi de jos.

Votul meu merge catre primul set 10
[Imagine: aaaakip.jpg]

#5
Poti incerca acum, ar trebui sa mearga, scuzele mele.

#6
SA vedem [sunt prima xD]:

I: Prima si a doua poza
Da.. deci asta imi place .. apusul este chiar foarte frumos. Imi place foarte mult 3 Culorile cerului sunt fantastice. Parca ar fi luat ceva foc... este foarte frumoasa si fascinanta, bravo 3

II: Prima si a doua poza
Este simpatica poza.. dar este foarte departe si casele.. masinile cam strica peisajul, ca sa spunem asa. Este si aceasta poza, foarte frumoasa, de asemenea! ^^

Eu votez cu Prima poza . Imi place foarte mult . Culorile ma fascineaza. Foarte reusita poza 3

Succes ambilor concurenti 3

#7
Multumim 'Artist' de vot. De altfel ma intrebam daca mai se incumata cineva in a vota? In curand ne apropiem de data limita si nu as vrea sa alegem cu doar un vot. Multumim.

#8
Hmm, well, George doreşte să prelungim data votării cu câteva zile din cauza faptului că nu se prea încumetă nimeni să voteze, aşa că asta voi face.
Data limită pentru votare este 20. 09. 2010.

Acum singurul lucru pe care-l mai pot face e să aştept.
Mulţumim.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#9
Oh well, multumim mult oricum..

Fiindca nu s-au strans destule voturi as vrea sa anulez Duelul iar castigatorul sa ramana anonim.

Felicitari oricum Luli si multumiri inca odata.Zuppy11
O zi faina.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Duel: Luli vs. Matzaplouata Corina M. 5 3.680 29-10-2010, 07:04 PM
Ultimul răspuns: Ke$ha
  Duel: Luli vs. Serket Corina M. 7 4.200 28-10-2010, 05:40 PM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. Matzaplouata Corina M. 2 2.615 08-10-2010, 06:00 PM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. History Corina M. 9 4.335 16-09-2010, 09:40 PM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. Ryuu Corina M. 6 4.080 16-09-2010, 03:47 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  Duel: Luli vs. Metal Corina M. 1 2.331 14-09-2010, 10:16 PM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. MisoMizore Corina M. 5 3.617 13-09-2010, 11:15 AM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. Biush Corina M. 8 3.869 13-09-2010, 11:07 AM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. BetterOffAlone Corina M. 7 3.709 13-09-2010, 11:00 AM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. Teh Corina M. 4 2.999 13-09-2010, 10:56 AM
Ultimul răspuns: Corina M.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)