Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragostea poate fi fatala

#61
"imtample"=intample
"prinsurprindere"=prin surprindere
eh...ce pot sa spun>:P....e super:X:X:X...dialogul nu e sec:X....descrierea si naratiunea:X....greseli inafara de cele mentionate:))....greseli de tastare nu am vazut....astept nextu'...Sasuke sa o hartuiasca pe Sakura si sa iasa ceva:X:X...asa Saku fi dura>:)...fetele la putere:D....Chu si gambate:X
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#62
Heya, ma bucur ca va place.Mai ales partea aia:D
Precizari:
->"..."->vorbeste Sakura (gandeste) cand e vorba de ea.
-> <<...>>->vorbeste spiritul ei
->"..."vorbeste (gandeste) Sasuke cand e vorba de el
-> <<...>> vorbeste partea buna a lui Sasuke
-> >>...<< vorbeste paretea rea a lui Sasuke

Misiunea
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?


#63
"traba"= treaba

"Hiade" = haide

"adresndu-i-se" = adresandu-i-se

"Kakshi"=Kakashi

iuhu:X...asa Sasuke du-te la Sakura...nu si sfios...nu cred ca te va bate=)).,...orikum vrei sa o saruti:D....Naruto e atat de fraier:)))....Hinata va dormi cu Naruto;;)....dialogul si descrierea sunt super:X:X...astept nextu'...chu si gambate:D


PS: iar sunt prima:D
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#64
vai...in sfarsit miss_sakura_uchiha nu mai e prima la comentarii:))....ce chestie:-?...ar fi ji ciudat sa isi dea singura comm-uri la propriul fic=))
sa revenim la fic..^^...
So :
mai fetitzo mai disperat nu gluma~X(....dabia se saruta ji se cearta mai rau~X(.....dabia sau sarutat de vreo 2 ori ji tuh ai facuto pe sakura sa plece aja deparca nu sa intamplat nmk:-l.
te mananc sa jti:-l
totul mia placut in rest ji ajtept urmatorul capitol cu LOVE!!:-l
ja':*
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#65
Suuuper!!! Imi place la nebunie nextu.
Ai avut cateva greseli de tastare dar ti le-a mentionat "Lexy.The.Kitty".
In rest e ok, "Ok" e un cuvant mic pt ficul tau, mai bine spus: Super, minunat, extraordinar.
Descriere si dialog ai avut. Tot ce pot spune este ca vreau mai repede nextu.
Kambate si spor la scris in continuare!!! :-h

#66
asa deci e soper:X
acum grselile:Pentru a-l trezi Sasuke, ca de obicei, ii trase un pumn in cap pentru a se trezi-exprimarea e cam naspa aici..(a-l trezi/a se trezi )
traba"= treaba

"Hiade" = haide

"adresndu-i-se" = adresandu-i-se

"Kakshi"=Kakashi
gata nu mai vad:))
astept nextul..punel mai rpd:):bye:
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#67
Am venit si yo pe aici cu noul capitol.Sper sa nu faceti scandal k a fost prea putin parte cu stiti voi ce fani Sasu X Saku (nu hentai, nu ma prea pricep).
Nu mai stau sa comentez comentariile fiecaruia, so...start the capter:))

O noua schimbare…



Avea toate motivele sa mearga langa ea.Isi musca buza inferioara.Nu stia daca ar fi cazul sa faca ceva acum.Hotari sa mearga langa rozalie.
Intra incet in camera.Se aseza incet pe pat.Fata dormea atat de adanc.Parea un inger cazut cer.Isi apropie mana de fata ei fina si mangaie, dandu-i parul care ii acoperea fata la o parte.
Se ridica din pat si merse spre camera lui.Se intoarse dupa cateva minute, cu o carte in mana.Se aseza incet in pat si incepu sa citeasca.Se uita din cand in cand la rozaliei.Dupa o ora lasa cartea si se intoarse cu fata la rozalie, fiind la nivelul ei.
Ii puse mama pe mana ei.O privea intens, chiar daca ea dormea.Aparent dormea.Simtise deja atingerile brunetului, insa nu deschisese ochii.Acum era mult mai inteligenta.Insa facu o mica greseala.Doar cu un mic zambet afisat se dadu de gol.
-Hoato!spuse Sasuke zmbind smecher.
Fata incepu sa chicoteasca.Deschise incet ochii.Il privea, zambind, pe brunet.Parca se pierdea in privirea lui si nu intelegea de ce.Poate ca era adevarat. Poate ca ea chiar il iubea chiar atat de mult pe el.
Inchise ochii.Se visa in locuri in imprejurari mai frumoase.Dra oare se putea mai bine?Era ca un rai pentru ea.Insa nu isi termina sirul gandurilor deoarece un gest o intrerupse.Un gest destul de brusc.Insa de durata si cu multa pasiune.
Sasuke o saruta pe rozalie.Un sarut lung si pasional daruit cu toata sinceritatea.Dupa aceast lucru, neitrerupand sarutul, baiatul se urca deasupra ei.Pieptul lui bine lucrat apasa sanii fetei.Nu incetau sa se sarute.Continuau si profitau de ocazie.
Daca pana atunci nu-I vazusei si asta era prima data cand ii vedeai, ti se parea ca sunt impreuna de o viata intreaga.Uitand de lucrurile si de vorbele spuse in trecut, cei doi adolescent continuau sa se sarute.
Brunetul incepuse sa-si plimbe mana pe trupul fetei.Rozalia tremura la o miscare mai brusca a lui Sasuke insa ii placea acest lucru.El rupse sarutul, ce-i drept, incet.O privy pe fata in ochi de la o distant de cativa centimetrii.In marea de smarald se puteau citi atatea sentimente, incat nici nu stiai ce sa mai crezi.

Intre timp, in teritoriul Akatsuki, cineva urmarea apusul soarelui.Era un baiat inalt, imbracat in pelerine specifica.Parul lui blond era fluturat de adierea lina a vantului.Ochii lui albastrii urmareau, cum am spus, sic ea mai mica miscare a astrului care isi lua la revedere de la cer.Acesta era Deiara, un membru al organizatiei Akatsuki.
Langa el, stand rezemat de un bolovan, era alaturi de partenerul lui un baiat.Era putin mai scund decat Deiara.Si parul lui roscat era ravasit de vant.Si el urmarea acelas lucru ca si colegul lui, soarele .Numele lui era Sasori.
-Nu au mai ramas decat doua zile.spuse Deiara cu seriozitate.
-Esti sigur ca vrei sa faci asta?intreba Sasori.
-Ha!Ma scutesti?Ashley e sigura pe ceea ce face iar Orochimaru l-a trimis pe tantalaul de Kabuto pentru diversiune.Iti dai eama cum o sa-l bagam la stramtoare?Ashley a spus ca vom colabora, iar Akatsuki nu va mai avea nevoie de Orochimaru.explica blondul.
-Daca spui tu.spuse si Saori aprobator.

Intre timp, si in acea padure unde se afla Ashley, aceasta se gandea la ziua ce tocmai s-a terminat.
“Ha!Razbunare.Tot ce ma intereseaza.Akatsuki va scapa de sarpele ala de Orochimaru, eu imi voi indeplini razbunarea si toata lumea pleaca fericit.Ah!Nu chiar toti.Cei din Konoha nu prea…nici el.”

Sa revenim la cele bune momentan, sis a vedem ce se mai intampla prin Konoha.De fapt, la casa unde innoptau cei cinci ninja.Era o liniste de speriat, caracteristica noptii.In timp ce in camera unde se aflau rozalia siu Sasuke domnea iubirea, in cealalta camera nu era tocmai asa.
Naruto sfoaraia fara oprire.Kakashi isi tinea perna pe cap, insa fara efect.Sunetul scos de catre sforaitul lui Naruto era prea puternic.In jurul canapelei unde dormea blondul eau perne si carti.Cu ce nu aruncase Kakashi ca sa-l faca macar sa se intoarca pe partea cealalta si sa poata avea si el un somn bun!
In ultima camera ramasa, Hinata state ape balcon.Nu stia ce sa mai faca.Ii aratase de atatea ori ca il iubeste in cat nici ea nu mai putea sa creada ca nu simte acel sentiment.Privea luna care pusese stapanire pe acea parte de lume.
In fine, se pare ca atunci cand macar o data ferisirea sic el mai important lucru iubirea venise la cei doi adolescenti, o distant si mai mare se arata intre Naruto si Hinata.Oare blondul o va observa pe bruneta.Oare acea stare de dragoste va exista in continuare intre Sasuke si Sakura?

Sper sa nu fie prea putin :)).Mia ales pentru tine Sasu_love_Saku
So... sper sa citi si sa nu comentati doar prima parte :-w.
Gambate si Kudasai:D
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?


#68
eu prima deci dau edit mai tz:)) asa ca brb pana citesc
asa ma dat edit: deci...
cazut cer-cazut din cer
si mangaie-parca suna mai bn si o mangaie
Ii puse mama pe mana ei-cred ca mere mai bn :.isi puse mana...
zmbind-zambind
Deiara-Deidara. Tie foame rau? ai scris Deiara de mai multe ori:)))))))=))))
eama-seama
Saori-Sasori ce ai fata cu numele
sic ea mai mica-si cea mai mica
Il privea, zambind, pe brunet-cu atatea virgule suna ciudat daca citesti cu intonatie:))..mai sutn dar lenea ma impiedica sa le mai caut
apropo ai niste greseli de exprimare...
foarte tare capitol bv..
spor la scris nextul
:bye: mai erau multe greseli:)
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#69
"zmbind"=zambind

"mama"=mana

"Dra"=dar

"privy"=privi

"eama"=seama

"sis a"=si sa

"state ape"=statea pe

"sic el"=si cel

ok:d...deci dupa cum am mai spus de multe ori:D....ador ficul asta:x...mi-a placut mult sarutul dintre Sasuke si Sakura:X:X...descrierea:X:x....dialogul:X:X....astept nextu'...chu si gambate:X:X:X






anim3_girl>:P...ieu trebuia sa fiu prima>:P...eh is a douaD:D
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#70
foarte dragutz in sfarsit s-a intamplat ceva intre sasuke si sakura
astept nextul repede ca numai am ce sa citesc
gambate si kissu:-*
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [+18] Unde dragostea nu poate exista... THE LAST UCHIHA 16 10.358 14-01-2014, 06:53 PM
Ultimul răspuns: SabrynaMe
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.486 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Dragostea poate fi inselatoare! Debb.' 93 72.056 27-05-2011, 01:35 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.357 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Femeia fatala. Ea~Ea 0 1.847 09-03-2011, 02:21 PM
Ultimul răspuns: Ea~Ea
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 10.977 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Tot ce poate fi bun ...e rau ! - [+18] Grubbie 9 5.338 11-01-2011, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Nywa
  Zambetul tău poate ucide Kyung.Oppa 2 2.823 19-11-2010, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Kyung.Oppa
  Atractie Fatala [+16 / +18] [hentai] Lye 259 248.040 15-11-2010, 04:57 PM
Ultimul răspuns: Tan
  Dragoste nu poate fi cumparata cu bani Zuzy Is Angell 7 4.494 18-10-2010, 10:44 PM
Ultimul răspuns: Aerith


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)