Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chise`s photography

#11
În penultimul post, poza doi cu cerul ăla superbilicios - cea mai tare fotografie. Poza asta cu broscuţe ar fi fost foarte tare dacă ai fi luat - o de mai aproape cel puţin în viziunea mea. Şi cred că dacă cuprindeai o porţiune cu una - două dintre ele + aveai grijă puţin la depth îţi ieşea Dumnezeieşte. Cel puţin cum am mai spus în viziunea mea. Keep up the good work.Mai trebuie lucrat la lumină şi la contrast. Pare prea banală, iar culorile nu sunt bine puse în evienţă.
-

#12
Am zis că trec pe aici mai demult, dar nu am mai apucat. O să le comentez şi pe cele din al doilea post.

Prima: Ideea e genială şi peisajul e superb, doar că îmi dă impresia că se răstoarnă. Trebuia făcut mai de la stânga şi, uhm...mai drept.
A doua: Divin! Genial! Superb! Mai vrei? Bine, mă opresc. E singura poză la care nu am nimic de criticat. Îmi place şi unghiul din care a fost făcută poza şi contrastul. Peisajul e divin. Calitatea e foarte bună având în vedere că ai precizat că sunt făcute cu telefonul.
A treia: E drăguţă, dar cu siguranţă nu o întrece pe a doua care e inegalabilă. Oricum, e drăguţă. La fel, calitatea e de excepţie.

Şi acum broscuţele din ultimul post. Sunt de acord cu Lynn, cred că ar fi arătat mai bine poza dacă era luată puţin mai de aproape şi mai din stânga. În rest, calitatea e bună şi îmi place. Şi...ooo..ce fac alea/ăia din mijlocul pozei? o.o" ( Nya : Nu m`am putut abţine să nu bag. o.o Acele broscuţe perpetuau specia. ;;] )

Le aşteptăm pe următoarele.

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#13
Helou o.o'
Long time no see :-l vă mulţumesc enorm pentru minutele irosite, acelea de-a-mi comenta pozele.
*huuuuuugs*
Moi, a zis să mai treacă p-aici cu două poze. * nu, nu sunt de pus în ramă : )) * N-am mai ţinut aparatul în mână de muuult timp, iar acu' câteva zile mi-a venit pur şi simplu să fac nişte poze. * deşi nu am prea avut la ce iar inspiraţia e plecată-n vacanţă T.T *

Căpşună
Căţel

Păreri, critici, sfaturi ? : )

punct.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Photography. Addeh 30 19.242 22-05-2012, 03:40 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Committed to photography Diz 21 13.424 02-05-2012, 10:32 AM
Ultimul răspuns: Diz
  Gates of Valhala [ Axel's photography ] Axel . 2 2.677 29-12-2011, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Photography . Lunatics. 13 6.988 13-11-2011, 10:15 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Miss R. photography Paradox 。◕‿◕。 4 3.932 09-01-2011, 05:55 PM
Ultimul răspuns: SnowFlake.
  Sissi's nais pics(a.k.a Photography) Sin 15 9.538 09-09-2010, 02:28 AM
Ultimul răspuns: Sin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)