Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Din ce oras sunteti?

Pam pam pam 21 ! Pai eu sunt din Cluj , m-am nascut in Cluj si voi muri aici 8 ! Cine este din Cluj 21 ? 5





Nu pot sa cred, sunt din Timisoara, un oras in care m-am nascut in vremuri ce-au trecut (vecinii mei sigur vor recunoaste versurile, daca nu, shame on you bastards).
So, nascut in Timisoara, sunt in Timisoara, and I fuckin love Timisoara.
Best city ever, and it's mine! 19
Sunt aici vreo 2-3 care sunt de acord cu mine, nu?

Eu sunt din Deva dar stau in Arad, orasul in care nu se intampla nimic interesant niciodata.
[Imagine: 853388ce6bdb7277cc789988ed3b2175_zps2236a6e0.gif]

Bucuresti, dar degeaba, de obicei toti care sunt pe aici nu sunt din Bucuresti. Daca as sta in alt oras pun pariu ca toti ar fi din Bucuresti.

Din Craiova şi am descoperit că mai sunt câţiva useri de pe-aici, dar foarte-foarte-foarte puţini. >.<" Eh, eniuei. ^^"

M.
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


çAç eu locuiesc la sat (Halaucesti) pe langa Pascani, Iasi.
:3 m-am intors in romania acum juma de an (am stat in italia 4 ani).
as fi vrut sa cunosc pe cineva de pe aici dar problema e ca eu nu ies, debea daca cunosc Pascani-ul iar la Iasi am fost doar o data xD
nah... in plus aici sunt singura care e obsedata de anime.
ma simt o ciudata fata de cei care locuiesc pe aici xD
A multifunctional fujioshi
[Imagine: c7myWQI.gif]

@Ayame: Eu cunosc pe cineva din Pascani.^^, pasionat de anime/manga si chiar de desen.
Eu una sunt dintr-un orasel banal si plictisitor si ce-i drept cam jegos, ca e un satuc pe langa el mult mai curat. Sunt din Moreni, judetul Dambovita.4 Nu suntem prea multi pasionati de anime/manga din zona, dar totusi...21

Eu una sunt din Bucuresti, vestitul Bucuresti... cartierul Crangasi (alte informatii nu mai dau). Am vazut destui bucuresteni pe-aici si mi-ar placea sa tinem legatura Smile
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...
My fics: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082
"Te doresc acum!" yaoi +18 http://animezup.com/forum/showthread.php...#pid225522

Eu sunt din Azuga, situat pe Valea Prahovei, la munte 4 E destul de linistit, daca nu mergeti pe Valea Azugii... atunci aveti toate sansele sa intalniti caini rai si persoane mai putin prietenoase. E micut si cu multe parcuri 4 Deci aveti unde va distra + partiile. Ok, eu glumesc aici... Mie una nu-mi prea place. Poate obisnuinta.... Si inca un lucru rau: Nu sunt fani anime in oras, doar cativa care mai sunt cu Naruto, desi nu stiu cine sunt. Multumesc orei de info pentru ca am aflat macar asta.
Pana acum doar o singura persoana mai aproape ...
She's wiskey in a teacup.



De unde altundeva as putea sa fiu decat din ' incre-fucking-dibilul-extraordinar-si-superb ' Bucuresti ? Cum ii spun eu , orasul in care nu exista zi fara sa se fure ceva . It's absolutely awesome , my dears , mai ales cand se blocheaza o intersectie , se sprage vreo teava , a avut loc un accident si stau trei salvari in mijloc , degeaba . Da , n-ai cum sa te plictisesti aici .
Si totusi sunt si parti bune : Aici se tin toate concertele / fest-urile / meetings-urile , sunt sute de magazine pe gustul meu , etc .

[Imagine: MANOWAR.jpg]
Brothers everywhere
raise your hands into the air
we're warriors, warriors of the World !




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)