Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Din ce oras sunteti?

Eu sunt din Curtea de Arges... O sa ma mut in Bucuresti la facultate in curand, din nou 4 Orasul meu e super micut si super plictisitor, nu exista decat banci si baruri si restaurante in el... Si cateva parcuri pe ici-colo. E foarte linistit , in schimb si are un bulevard destul de dragut cu sens unic si cu multi pomi de o parte si de alta a strazii. Mai e Manastirea care e foarte frumoasa aici si pentru care orasul asta e vizitat de turisti. Nothing special, tho'

hey? nimeni din Suceava? am cautat in cele 15 pagini, dar nu am gasit pe nimeni20 pacat. eu m-am nascut in Suceava, traiesc in Suceava si cine stie poate mor in Suceava. oricum mi se pare un oras frumos, cu posibilitati de petrecere a timpului liber, multe club-uri, discoteci, Mall, si multe altele. este un oras destul de poluat, dar nah ce sa facem, nu poate fi perfect. Deasemenea este o facultate, unde voi petrece 4 ani din viata (asta dupa ce termin liceul21) oricum, daca mai este cineva din Suceava as vrea sa il cunosc.
“E mai bine sa meriti laude si sa nu le primesti decat sa le primesti fara sa le meriti.” (Mark Twain)

[Imagine: caeb32ab60edb0_full.jpg]

Hei. Pai eu sunt din Slatina (jud Olt). Eu zic ca e frumos, are amenajari, sau avea, din pacate romanul tot roman e si numai la furat ii e gandul, deoarece se pusesera peste tot flori frumoase si normal ca au disparut. Dar mai sunt cateva amenajari prin bulevard, nu doar de flori. Parcuri la greu, dar si alea vai de mama lor, ca doar se dau copiii in ele. Ce nu imi place la acest oras e ca nu avem mall 22 Macar cinema 3d avem 21 si nu e ieftin. -.- Mai e si o zona unde te poti da cu skate`ul, role etc, deci avem si skateri. Eu stau undeva mai la intrarea in oras. Aproape de iesirea din Slatina avem si o piscina pe langa care avem nisip, iar in apropiere un mic bar cu cateva mese, plaja fiind deschisa doar cand se incalzeste. In rest s-au facut cartiere speciale cu mai multe blocuri noi, printre care cica vroiau sa puna o piscina si loc de joaca o.o". Cateodata mai sunt si diverse evenimente organizate de primarie. Cam asta e orasul meu 21 Sta cineva?
[Imagine: 6sc1l3.jpg]
For every 99 times, you looked me in the eye,
swore you weren't lying and I was so blind..

Eu sunt din Arad. Aici m-am nascut, am crescut si sper ca nu voi muri tot aici, cu toate ca e un oras frumos cu mall si Cinema City. Am realizat cu tristete, citind cele 15 pagini ca mai sunt doar 2 persoane din acest oras. Eh, mai bine decat sa fiu singura Smile
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?

Heya' guys ! Eu sunt nascuta , traiesc , si respir aerul din ( probabil nu ati auzit ) Valenii de Munte . 22 V-am dat pe spate , nu? 71 Sunt unica de aici , desi mi-ar fi placut , sa nu fiu asa singura , din zona asta. Dar , mai e o prietena foarte buna pe forum , si chiar mi-ar fi placut sa posteze , dar spunea ca o vreme nu mai intra , deci doar eu si ea , cred . Oricum , nu ma mir , nu sunt asa multi locuitori, fani ai anime-urilor , care sa fi auzit de 'Zup , de pe aici , as fi aflat T_T . Totusi , daca exista vreo sansa sa fie cineva ( nicidecum 21) anuntati la moi. * sad face * 2. E un oras putin micut , putin mai mult, foarte linistit, cu parc , magazine , scoala , liceu .. alceva .. nu mai am o.o''.
Ma scuzati, eu de multe ori, incep cu sfarsitul 21
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]

Eu sunt din Craiova ^^ M-am nascut in Caracal, eram la tara si nu am mai vrut sa astept pana ajungeam la Craiova, dar curand o sa plec la facultate in Bucuresti sau nu stiu sigur depinde mai timp. Pana acum un an era un oras obisnuit, nimic iesit din comun, dar de cand " s-a modernizat " e cel putin frumos, abia astepti sa pleci cand ajungi. Exagerez, adica sunt unele cartiere care le iubesc [ 1 Mai 9 unde stau eu ] dar cand te duci in Craiovita si vezi blocuri roz, verde, galben, purpuriu mai nou am observat ca sunt si rosi fugi ca dupa razboi. Plus ca centrul orasului care era cat de cat acum vezi decat o pasarela pana la cer, frumos nu ?
Oricum cu defectele si calitatile orasului parca nu m-as putea simti altundeva mai bine decat la Craiova, unde sunt oameni minunati fata de restul care populeaza celelalte orase.

'' Humankind cannot gain anything without first giving something
in return. To obtain, something of equal value must be lost. ''

[Imagine: Automail_sig_450x150_zps188a256a.png]

Eu sunt din Sl?nic, Prahova. Sunt sigur c? habar nu ave?i unde e ?i nici nu prea conteaz?, deci nici nu m? deranjez s? explic. M? indoiesc c? mai este cineva pe forum din zona asta...

M-am nascut in orasul/municipiul Adjud jud. VN :o....Sunt curios cati "OTAKU" sunt in acest orasel,in afara de cativa prieteni...adica unul,cu numele de Dutidulci pe a-zup -_-.Cine stie ce e aia anime si e din adjud,sa-mi dea reply o>O
[Imagine: tumblr_ltabwxjFP71qmpg90o1_500.gif]

Eu sunt din Bucurest...locuiesc aproape de centru....pe la eroii revolutiei...e distractiv sa locuiesti in bucuresti....deci cred ca merge SmileMopenmouthPatpat-dance-crazy-rabbit-emoticon




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)