Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Din ce oras sunteti?

Poi eu sunt din Constanta. Am vazut cativa din Constanta pe aici, dar nu cred ca mai sunt prea multi activi. 21 Anyway, mai trec si prin Botosani in vacante, avand in vedere ca am toate rudele pe acolo. xD
[Imagine: baru.png]
We touch I feel a rush, we clutch it isn't much
But it's enough to make me wonder whats in store for us
It's lust, it's torturous, you must be a sorceress
'Cause you just, did the impossible, gained my trust
Don't play games it'll be dangerous if you fu*k me over
'Cause if I get burnt imma show you what it's like to hurt
'Cause I been treated like dirt before you
And love is "evol", spell it backwards I'll show you

Nobody knows me I'm cold walk down this road all alone
It's no one's fault but my own, it's the path I've chosen to go


Don't click! Dangerous!

Asa39 Trec si eu pe aici sa imi las amprenta, deci sunt din Romania, ca toti21, din capitala, Bucuresti. Yeah, multi useri din Bucuresti^^, unde plouarea e la ordinea zilei, etc, si etc21.
That\'s all, i guess.....
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

\\\'I hate maths.\\\' pid=\\\'112104\\\' dateline=\\\'1273930072\\\ A scris:Eu m`am născut în Oradea dar locuiesc în Satu-Mare de pe la 7 ani. Nu pot spune că e un oraş frumos, şi pe deasupra e plin de unguri.
chaosed, de tine îs cel mai aproape21

Ieeei! Nu creeed! Cineva din Satu Mare! Nu credeam să întâlnesc pe cineva înafară de..mine22 Cu toate că încă nu`mi vine să cred că am dat pentru prima data în viaţă mea peste cineva din Satu Mare în lumea virtuală[forumuri.], sunt foarte fericită să văd că nu sunt singură.
Da, deci sunt din Sm, m`am născut aici şi cu toate că nu e un oraş foarte grozav [cum nu sunt majoritatea din România] mie îmi place. M`am obişnuit aici, e ceva normal.
Da:]] e plin de unguri, dar nu e chiar aşa rău. Adică nu am nimic cu ei, am învăţat limba atât să o vorbesc cât şi să o scriu şi mă înţeleg bine cu ei, n`am treabă.
În rest..nu ştiu, cam atât. Sper să mai apăra cineva din Sm` :]]
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

Well,
Spre marea mea dezamagire, locuiesc intr-un orasel marginit de Cluj si de Vatra Dornei si anume Bistrita care nu-i chiar orasel ci ii un judet de prin nord, foarte in nord cu aproape acelasi nume, adica BIstrita-Nasaud. Am copilarit prin Botosani si am rude pe acolo, dar locuiesc in Bistrita.
Nu pot zice multe despre el. E un oras istoric, numele inseamna repede si provine de la un rau. Singurul parc este, din pacate, plasat chiar langa un parc de skate si ar fi frumos daca nu ar zumzaii pe acolo niste persoane pe care nu prea le inghit si nici ele pe mine. Nu vreau sa ofensez pe cineva. Cateva date, nu prea sunt fani anime pe aici, defapt cred ca-s singura de pe Zup, desi sper sa ma contrazica cineva4
So, daca e cineva din acest oras, judet, sa-mi trimita un pm hug
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD

Ei bine, spre uimirea mea am gasit 2 useri care sunt din plictisitorul meu oras, anume Bacau. Da, Bacau, din judetul cu acelasi nume 21 Din scoala mea foarte putini care urmaresc anime si am vazut ca mai mult ii gasesc pe cei care urmaresc Naruto [ok, eu sunt si fan pe deasupra, dar eh...]. Oricum, orasul asta dupa parerea mea are nevoie si de copaci, nu numai de boscheti si fantane arteziene pe care le mai spala doar ploaia. Singurul loc frumos si cu racoare e parcul Cancicov. Daca mai e cineva pe aici, astept pm 3
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^

Eu locuiesc momentan în Sibiu, şi îmi place. E un oraş mai mic, dar eu cred că oferă la
fel de mult ca şi celelalte, ba chiar mai mult. E unloc liniştit, însă de asemenea sunt
multe lucruri de făcut. Dacă e cineva din zonă, give me a P.M

Sunt din Braşov. Mereu am locuit aici. E un oraş frumos şi liniştit, verde şi nu chiar atat de poluat. Din păcate, nu e aşa plouat. Mda... şi sunt cam multe sensuri giratorii, prea multe 45 În general nu se întâmplă prea multe pe aici, ceea ce duce mereu la o atmosferă plicticoasă şi monotonă.
However, ai ce face; trebuie doar să cauţi. (ceea ce eu nu fac)
(nu e chiar aÅŸa, dar eu mereu sunt mai pesimist. XD)


Hello.
Eu m-am nascut in Bucuresti iar acum la ora actuala tot aici locuiesc. Hmm, capitala asta prafuita ce sa-i facem... sunt unele lucrurile care as schimba la ea dar ma multumesc cu ce am21
Deci care mai sunteti din Bucuresti imi puteti da un pm.


Pai, eu m`am nascut intr`un spital si sunt din Vrancea, mai exact Focsani. Daca cineva este din Focsani si ar dori sa vorbim sa`mi trimita un PM. pupic
Acest com a fost scris de Sho-Yo ^&#!
[Imagine: 445775bigthumbnail.jpg]
E trist cand stii ca tot ce`a fost s`a terminat.....E trist cand stii ca tot ce`aveai..s`a spublerat! E trist cand stii ca tot ce`a fost...a devenit...O simpla AMiNtiRe, o pata de iubire...Si inca`ncerci s`o iei de`la`nceput.. dar in zadar! incerci tu iara....Negrii, ochi, abis, inchis fara de scapare! Nu incerca tu iara sa te`mpaci! cu gandul ca o sa mai fii~atat! Impaca`te cu`a tau gand si restu il omoara



Eu m-am nascut si locuiesc intr-un oras plin de cocalari si pitzi...pe unde mergi auzi numai manele...poluat...cred ca ati ghicit ...distinsul Galati....
Nu este nimic interesant aici...poate doar faleza si gradina botanica ....
Sunt foarte plictista de acest oras ....o posibila mutare este atunci cand voi merge la facultate, ar eu debia am intrat la liceu : Colegiul National Costache Negri!




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)