Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Din ce oras sunteti?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Daca doriti sa divulgati aceasta informatie, va puteti posta aici orasul in care locuiti. Astfel, ati putea fi contactati de alti fani anime si manga din orasul vostru, v-ati putea face eventual noi prieteni, se pot organiza mai usor iesiri in grup, etc.

Incep eu, ca tot am facut topicul 4

Sunt nascut in Buzau, pe unde mai trec ocazional, si de vreo 3-4 ani, de cand cu facultatea, m-am mutat in Ploiesti, unde locuiesc momentan.
Sunt chiar curioasa cati "concetateni" am pe aici 21
De nascut, m-a nascut mama prin Bucuresti (era mama in vizita la sor`sa si eu am vrut sa ies afara 21 ), de locuit, locuiesc in Tg-Jiu. [Un oras superb, de altfel, cine-i din CNTV stie 105 ]

So, mai ia cineva amenda ca poposeste la "Masa"lu` Brancusi? 24
Eu sunt din Resita 39....Un oras foarte poluat, cu drumuri distruse, amplasat in judetul Caras Severin...Stiti unde-i Resita acum? Nope....ma gandeam eu...nu prea a auzit lumea de orasu' asta -.-. Ma rog, in apropiere de Muntele Semenic...la 110 km de Timisoara. Ma rog cred ca s'a inteles...Oricum nu prea cred ca mai lume din orasul meu p'aici 39
Heh, ei bine, eu sunt din bine-cunoscutul oras Bucuresti.Locuiesc in Drumul Taberei si sunt mandra sa pot spune ca e unul din cele mai frumoase cartiere din capitala.
M-am nascut aici, traiesc aici. ^^ Pot zice ca e un oras frumos, insa nici prea.Multa aglomeratie, praf, stiti voi.
Dar, ca oras turistic merita vizitat.

So, who live in Bucharest let me know!
Eu locuiesc în Bucureşti, cartierul Ghencea bla bla bla... [nu vă dau adresa ca să nu intraţi peste mine în casă xD] dar dacă vreţi să ieşiţi vreodată... pm me and let me know ;] or else... ne vedem la Otaku/Nijikon whatever... gonna be there.

Pentru că ştiu că sunteţi mulţi din Bucureşti, m-am gândit că ar fii drăguţ să ne vedem... I like making new friends to hang out with =^o^=
Hm..si eu sunt curioasa de unde sunteti( desi cred ca majoritatea sunteti din Bucuresti)
Eu un sunt constanteanca si ma mandresc cu asta (cat de cat) . E un oras nu foarte mare, dar fiind la malul marii e chiar OK. So... sunt curioasa... daca mai e cineva din Costanta..vreun dobrogean...
Locuiesc în capitala , m-am născut în capitală şi probabil o să mă mut în capitala culturală peste ceva timp [ aka Sibiu , aka za city I rilly love <3 ] .
În orice caz , stau în Bucureşti , exact în centru :] [ uhm , aproape de Unirea, you know ] .
Locuiesc în Bucureşti, dar m`am născut în Constanţa, că majoritatea rudelor din România s`au născut în Dobrogea. 21
Stau în cartierul Drumul Taberei, un cartier foarte drăguţ. Sunt aproape de patinoar - iarna - şi de două mall`uri, Plaza şi Afi, plus că pot ajunge repede şi în Herăstrău, cam în 20 de minute. Deci e foarte bine unde stau. ^^

P.S. Sunt la Liceul Teoretic ' Alexandru Vlahuţă ', în Dorobanţi, so dacă mai sunt uni pe acolo . . . 65
Eu sunt din Amara jud.Ialomita 21 cred ca nici nu ati auzit de el ..dar cred ca este renumit pentru baile cu namol21
Locuiesc in Amara nascuta in Slobozia ...
Eu sunt din Motru[gorj]
Un orasel mic si plictisitor T_T...Observ ca mai sunt oameni prin apropiere de orasul asta[de ex tg-jiu]
Da...doar cativa useri T_T ca restul sunt departe
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18