Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum ati alfat ca Mos Craciun nu exista ?

#11
Vai de moi, ce sa zic, cum am aflat ca mosu nu exista... 29
Pur si simplu mi-a zis mama cand ma uitam la calculator in ajun. Bine inteles ca am plans dar mi-am revenit.. deci nu a fost mare scofala. Am continuat sa primesc cadouri si stiam ca sunt de la mama si tata. deci, finish.

#12
Nu-mi aduc aminte sa fi crezut vreodata in "Mos Craciun", in schimb parintilor mei nu le-am spus asta niciodata, hmm..., ma intreb daca s-au prins.
Oh, beauty is a beguiling call to death and i'm addicted to the sweet pitch of its siren.That that starts sweet ends bitter, and that which starts bitter ends sweet.That is why you and i love the drugs... now please, pass me a light.

#13
pe mine ma zapacit unu ca nu exista pana lam crezut
nu mai stiu cati ani aveam dar stiu ca nu mai credeam de cand mama a uitat sa puna cadourile si lea adus de dimineata la mn in camera 78 nush cum sa ma exprim
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#14
Eu nu am mai crezut in Mosu de la 6 ani desii mama crede ca eu cred ca mosul exista.In fiecare ani imi pune cadouri si imi spune ca a venit mosu cu cadourile dar nu isi da seama ca eu o prind de fiecare data.Ideea e ca am aflat de la prietenele mele.Am plans desigur dar mi-a trecut intr-un final.Zuppy06
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]

#15
That's crazy, Batranul exista, everyone knows.
Poate vazut in fiecare poza in care este un copil (undercoverd in costum de urs).
Do not speak unless you can improve the silence.

#16
My turn, my turn... L-am prins pe tata cand imi strecura cadourile (aveam 7 ani)

Imi luase un robotel si s-a rupt fundul cutiei,robotelul a cazut si a facut zgomot, si pentru ca nu era de ajuns (eu fiind mic, faceam ce vedeam la TV, am lasat o farfurie cu niste prajituri si un pahar cu suc langa pom) tata a lovit si paharu cu suc 24 rofl (ce l-am mai certat, pe motiv ca l-a speriat pe mosu', dar mi-am dat seama ca nu exista mosu')
[Imagine: tumblr_li0ro6G3F81qfnbk6o1_500.gif]

#17
Eu de la scoala am aflat prin clasa I a pentru ca vorbeau colegii de cum si-au pandit parinti si etc.. Si am inceput sa plang si le-am spus tuturor (eram sefa clasei si ma ascultau 21 ) Dupaia uni negau ca cica il vazusera pe mosu, alti isi vazusera parinti dormind, alti plangeau...ce mai, era un haos total a la Nanna...Cand a intrat profa eu eram cocotata pe un scaun ca sa vorbesc la adunare....cine a fost responsabila?....am stat la colt o ora profa zicea sa-mi fie rusine si eu radeam la colt!!!
Am fost dezamagita dar mi-a trecut repede...
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcSj7w6aX6FleDRwZa9BDCD...RuWhUr5CXA]

#18
Hmm... 39
Am aflat ca Mos Craciun nu exista la 6 ani cand de Mos Nicolae am prinso pe mama punandu-mi cadouri in ghete, iar pe buni lundu-mi scrisoarea cu darurile dorite si in seara de ajun l-am prins pe unchiu sub brad...deci mda 21
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

#19
Am aflat când eram mai mică, vreo şase sau şapte anişori T.T. Adică mi-am dat eu singurică seama, pentru că bunica mea mă lua cu ea la cumpărături şi mă întreba ce mi-ar place să-mi aducă moşul anul acela >.>, şi devenisem bănuitoare. Aşa că în seara aia m-am prefăcut că dorm şi am văzut-o punând sub brad ce i-am zis că vreau de la " Moş Crăciun ". M-am ridicat din pat şi am început să ţip şi să o întreb de ce m-a minţit. Dea, acum nici că-mi mai pasă : )).
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#20
(21-12-2010, 01:21 PM)Ubermeusch A scris: That's crazy, Batranul exista, everyone knows.
Poate vazut in fiecare poza in care este un copil (undercoverd in costum de urs).

Waaaait...Pedobear e Mos Craciun? NUUUUUUUUUUUU! Si chiar imi placea Pedobear.

Mos Craciun...nu-mi amintesc sa-l fi placut vreodata pe individul asta. Are barba aia alba, e ditamai omul si pune toti copiii pe genunchiul lui. Nu stiu de ce dar, mereu m-am gandit la el ca la un pedofil. Cand eram mica ma punea mama sa-i scriu scrisori (ca sa ma prind mai apoi ca defapt, ii usuram ei munca XD) si sa-i las prajituri sub pom (mama fiind obsedata de dulciuri). Pana cand, intr-o zi, le-am tras de limba pe mama si bunica pana cand au recunoscut ca Mos Craciun nu exista si ca mama imi punea cadourile. Iar azi simt o dorinta necontrolata de a-l transa pe Mos Craciun ca pe un porc ^^.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cadouri de craciun. Liar 9 5.995 09-07-2012, 01:41 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Exista.... Lye 29 15.908 25-04-2011, 09:54 PM
Ultimul răspuns: Hakusor.
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.392 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)