Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Committed to photography

#21
Cred ca o sa imi zic parerea doar la cele care chiar imi plac. Cred ca am mai exagerat la unele sau ca am fost prea directa. Nu mi-o lua in nume de rau. Chiar cred ca esti pe drumul cel bun. -Criticile bune sunt mai pe la sfarsit, primele poze mi-au placut enorm.
De ce nu le-am pus pe toate? Da, Claritatea este buna la toate, la unele ai surprins chiar foarte bine (ca de exemplu cele cu cateii) doar ca era..well..o poza. Cele mentionate sunt putin mai mult.

Cat show 2: Pentru ca este clara. Ochii pisicii fac toata poza. Cred ca asta a fost si interesul tau. Dar e putin neglijenta. De ce? Pentru ca nu ai prins capul tot. E ceva nefinisat, neterminat. Daca esti atent, la urechi, ai cam mancat.

I see you: Din nou ai mancat. Poate ca exagerez (ca intotdeauna) dar imagineaza-ti urechile intregi si sfarsitul boticului. Nu arata mai bine? Deci practic putin zoom out. Insa imi place foarte mult cum ai prins pisica. Nu e doar o poza facuta la intamplare (sau cel putin asa pare).

To the sky: Nu am nimic de comentat. Unghiul e bun, ai prins bine tot. Foarte bine! Imi place foarte mult cum ai prins cladirea. Da impresia de imensitate, turnul iesind in evidenta.

Lights: Masina a cam strica tot. Oricum ai surprins momentul bine (de asta imi place).

Sunset Shore: Acea poza mi-as pune-o pe perete. Ador cerul! Mi se pare mirific. Prinzi foarte bine momentul de "tranzitie". Good job!

Winter colors: Pare ok. E draguta.

Sunset beach: So far, e favorita mea. Ce nori <3

Only the sky above: Yep! Good job! Un peisaj superb. As vrea sa il vad si eu :]

Kitty love: Pe cat de dragut suna numele, pe atat de dragute sunt si ele. Cred ca iesea mai bine daca coborai camera mai mult de iarba. (nu stiu cum sa ma exprim). Adica daca le priveai de jos.

Kitty pose: E ceea ce spuneam mai sus. Super <3.

What I know: Pacat ca nu e color! Imi place foarte mult. Bine prins, pisica e adorabila. Good job.

Plane Loop: Acel truc are un sfarsit si un inceput. Nu te-ai axat doar pe ultima bucla. Bun, bun bun!

Cat portreit: Bun. Te-ai incadrat bine, ai prins doar fata si putin din corp (ca doar nu era sa fie fara).
Vorbeam de incadrarea la Cat Show 2. Uite aici este exact la ce m-am referit. Ai vrut privirea? Prinzi doar fata (pana la frunte si pana se termina cel putin boticul). Vrei Capul? Nu manca!

Human made grief: Imi plac pozele de genul acesta. Este chiar ok :3. Nothingh more to say or add.

I can see you: Imi place pentru ca pisica este "like a boss". Nu este cea mai reusita, mi se pare prea neglijenta.

Touch: Este chiar cute. Si ar fi chiar foarte tare daca prindeai mai mult din pisica (putin) si nu era mana (?) aia acolo.

Rustic: Perfecta =D

Snoozing: A mai fost o poza de genul acesteia, mai mult ca pisica era treaza. Oricum, bun bun bun!

Brighter: Simpla si frumoasa. <3 Pot sa cer mai mult? Da, dar nu e cazul.

Tender touch: Super. Cred insa ca iesea mai bine daca schimbai putin unghiul. Mai spre stanga/dreapta, ca sa prinzi cum se apropriau boticurile.

Crystal clear: E chiar cea mai reusita poza a ta! E simpla, ochii tipei sunt in prin plan (ochi absolut superbi, e editata?). Perfect :3

Safe: Imi place ideea. Nu cred insa ca ai prins foarte bine, dar ideea e tare=D

[Imagine: furroxana.png]
~set facut de Aikad<3, multuuuuumesc~

#22
A trecut ceva timp de cand am mai pus mana pe camera, dar acum ca am prins o zi insorita, am fost sa fac poze. Rezultatul este mai jos. De asemenea, multumesc pentru comment 4

Friends
Beauty
Magnolia
Together
Spring time
Pierce
_____________

Venita din vacanta, am adus poze. Opinions would be nice, really.

Lakeside City

Myst

Forgotten

Thorn
[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Photography. Addeh 30 19.065 22-05-2012, 03:40 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Gates of Valhala [ Axel's photography ] Axel . 2 2.649 29-12-2011, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Photography . Lunatics. 13 6.916 13-11-2011, 10:15 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Chise`s photography Mdn. 12 8.355 30-05-2011, 06:57 PM
Ultimul răspuns: Mdn.
  Miss R. photography Paradox 。◕‿◕。 4 3.896 09-01-2011, 05:55 PM
Ultimul răspuns: SnowFlake.
  Sissi's nais pics(a.k.a Photography) Sin 15 9.406 09-09-2010, 02:28 AM
Ultimul răspuns: Sin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)