Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cerere de Critics

#71
@ Désirée, am trecut si eu cu un comentariu pe la ficul tau.
@ Aly, nu vreau sa comentez numai la original, imi plac mult si ficurile cu Naruto ,dar cereri pentru ele sunt mai putine, m-am apucat recent si de cel al lui LLC. La Yaoi/Yuri nu prea pot sa trec pentru ca sunt minora:D.

Vreau sa-mi cer scuze si pentru neintelegerea creata, sorry ^.^'.
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]

#72
(27-10-2011, 11:01 AM)Miss M A scris: La Yaoi/Yuri nu prea pot sa trec pentru ca sunt minora:D.

Asta mi-a făcut ziua şi ma dat pe spate. : ))
Te înţeleg, oricum treci unde poţi şi unde ştii că ai voie tu.
Nu sunt împotrivă, din contră respect faptul că nu încalci regula de: "Minori nu au voie să privească sau să citească lucruri XXX" sau mai ştiu eu ce.

Dar nu pot spune că nu ma amuzat la culme`. Oricum de parcă sunt eu majoră sau alţii de aici (bine face excepţie moderatoarea noastră Aly cât şi userul Ann, care sunt majore).

Da cu adevărat vin puţine persoane cu ficurile lor de la Naruto... va trebui să aşteptăm.

#73
Hey, sunteti rele...si eu sunt majora :))
In fine, ma mir ca exista cineva care respecta regula aia (nu zic ca e un lucru rau, ci, din contra, admirabil).
Oricum, o sa dau si eu o tura pe la ficurile unde s-au facut cereri :*
So have a good night girls:*

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#74
(27-10-2011, 11:01 AM)Miss M A scris: @ Aly, nu vreau sa comentez numai la original, imi plac mult si ficurile cu Naruto ,dar cereri pentru ele sunt mai putine, m-am apucat recent si de cel al lui LLC. La Yaoi/Yuri nu prea pot sa trec pentru ca sunt minora:D.

LOL, pe bune bune? bune bune bune? O.o

Esti prima!!! LOL


#75
Khm, i'm a minor too xd
But i can't stop from reading yaoi :"D
Lol =]]

#76
Ce reactii:)). Da, pe bune, nu prea ma tenteaza ideea pentru ca ma cam prind ce-as putea gasi pe acolo o.O. Si nu garantez ca mi-ar placea, adica, ma rog, curiozitatea nu e asa de mare incat sa vreau sa citesc(momentan, vedem ce mai intervine).
Deja facem off-topic pe aici, vreo comanda noua cv?:D
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]

#77
Off am omis-o pe Mira... cum îmi permit aşa ceva *splaping my face*
Oricum sincer pe la proză trebuie să fie şi unele ficuri cu +18 sau hentai,
Haa... Te-am prins!! Deci complet nu mai iau în calcul ce ai spus. Dar nu contează tot fain a fost.
Noi restul suntem nişte păcătoşi, perverşi şi nesătui. *laughs loud*

#78
Citat:La Yaoi/Yuri nu prea pot sa trec pentru ca sunt minora

Citind asta mi-am amintit de un paradox =)). Acum cateva saptamani intrasem in FF si am citit un fic X din sectiunea data+ la titlu era specificat ca era +18, dar pentru cine :-?... ca erau doar saruturi si imbratisari pasionale o.O wtf, si unde partea interzisa o.o?
Concluzie: Majoritatea scriitorilor care scriu capodopere cu limita de varsta de 18 ani sunt cu varsta sub 18 ani si viziunea lor despre "relatii sexuale" nu cuprinde momentul extazului [ ah, nu stiu cum sa ma exprim mai infonsiv]. o_O
Oricum, ficuri +18 [ care cu adevarat sunt pentru persoanele majore] sunt doar cateva pe zup, iar celelalte sunt mai mult pentru varsta limita de +12- + 14. Asa ca poti citi fara nici o jena o.o.

Ps1: Imi cer scuze ca m-am bagat unde nu am nici un drept de a mi spune parerea, nu se mai repeta. o.O
Ps2: Pot sa fac parte din grupul " Critics" ?

Serqet Hetyt^^
[Imagine: aaaakip.jpg]

#79
Citat:Noi restul suntem nişte păcătoşi, perverşi şi nesătui. *laughs lOud*

Åži spammeri.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#80
bai si eu sunt majora, da? si trebuie sa fiu de acord cu Serqet multe dintre fic-urile de pe aici care au +18 nu sunt chiar +18:)) desi va rog sa va feriti de ale mele pt ca I really have a sick mind>:) plus ca`s majora deci mi se iarta sick mindul:)))
app, poti cere sa faci parte din echipa de critics? eu credeam ca sunt alesi cei care au cat de cat spirit critic si timp:)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cerere de critica Daria v2 24 30.022 12-01-2013, 07:30 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Cerere de Proofreading Niska 0 3.024 01-08-2012, 11:58 AM
Ultimul răspuns: Niska
  Cerere de Proofreading Aly 14 10.956 04-01-2012, 07:57 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  Wanted critics Jasmine 30 26.773 17-07-2011, 11:58 PM
Ultimul răspuns: Moony691


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)