Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cerere de Critics

#51
My sweet Trix o să-ţi iau şi eu ficul, oricum până acum am comentat, dar de data aceasta voi pătrunde mai mult în conţinut. :))
Deci o să trebuiască să termin cu ficul lui Fani şi după când pui nextul o să trec din nou la tine. Nu este aşa de complicat mă descurc.

Ps. Mai aşteptaţi sau treceţi pe acolo (la proză) că o să vine şi de acolo cu ficuri, cine ştie poate vin eu cu unul şi dau aici cerere de critică. ;)) Oricum am în gând să încep unul şi acolo. xD

#52
Nick:Crissu'Blacker
Link la fic:http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=27802
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul:Tot ficul
Numar capitole [pana la momentul actual]:Un prolog și capitolul 1.=))
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]:Proză
Alte date*:Fic foarte-foarte-foarte scurt.Nu cred ca va dura prea mult timp.=))

#53
Crissu'Blacker - preiau şi ficul tău, e scurt, deci în week-end îl voi termina, şi pe al tău, şi pe al lui Trix.

PS: •»ŧօхïƈ«• ;;) vrei să împărţim ficul lui Gabi ? Sau îl corectez eu o dată şi apoi tu ? Ce zici ? xd

EDIT 26 oct. 2011 : am terminat cu ficul lui Crissu'Blacker.

#54
(24-10-2011, 08:53 PM)Miss M A scris: Si eu sunt libera si dornica de preluat comenzi, seara am destul timp si chiar vreau sa mai citesc ficuri. Ma gandeam ca ar fi mai usor daca fiecare si-ar alege o anumita sectiune a care sa comenteze, ca sa se faca o triere... Stiu eu, poate ar fi mai simplu daca ne-am organiza asa ;).

(24-10-2011, 09:01 PM)♣Ann♣ A scris: Eu sigur vreau al proza :))
Ar fi bine cate doi.. dar acum.. cine e pe faza ia comanda. Si in plus avem voie sa comentam la ori ce fic, indiferent ca nis e cere sau nu ;))

(24-10-2011, 09:31 PM)Cherie. A scris: Şi eu cred că vreau tot la proză :-?.

( blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla )


Eu pe pariu ca am intrat in zona crepusculara... sau in alta lume paralela...

Scopul acestui grup era sa lucrati cu totii ca o echipa, nu sa va faceti bisericute bisericute ._.

#55
(25-10-2011, 05:22 PM)Addeh. A scris: PS: •»ŧօхïƈ«• ;;) vrei să împărţim ficul lui Gabi ? Sau îl corectez eu o dată şi apoi tu ? Ce zici ? xd

Da Angel, cum să nu... dar nu este necesar să împărţim, eu deja am comentat la el până acum. Şi aştept nextul... : )))
Oricum putem lăsa mulţi com la ficuri. xD Şi da putem împărţi my little Angel.

#56
Ma gandeam sa fac mai intai o cerere la Proofreading dar cum e mai multa lumea pe aici m-am gandit sa impusc doi iepuri dintr-o lovitura. N-am mai postat ceva vreme la fic( cam 2 luni cred,sau mai mult) pentru ca nu eram deloc multumita de capitol, nu imi placuse nici o idee.In sfarsit am terminat si am postat dar ficul a ramas in sectiunea older fics.Aveti idee pe cine trebuie sa apelez ca sa rezolv problema?
Asa ca sa impusc si celelalt iepure:
Nick: LLC.
Link la fic: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=27885
Pagina din topic a capitolului / Tot ficul : Tot, dacă e posibil.
Numar capitole [pana la momentul actual]: 3
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]: Naruto.

Tks

#57
LLC, iti iau eu fic-ul, insa cred ca vei vedea o critica dupa ce termin cu cel al lui FallenAngel. Anyway, daca mai sunt doritori, ti-l vor lua si ei. In legatura cu nelamurirea ta, nu stiu prea multe, asa ca decat sa dau o informatie gresita, mai bine nu o dau. :-)

EDIT: De la inceput am spus ca nu vom fi pe echipe, cu totii suntem o echipa... Si de ce ar trebuie sa se imparta unul la proza, altul la anime, cand putem critica si cinci un fic? Chiar daca ajungi ultimul sa iei comanda, tot o iei. Nu cred ca cel ce a facut comanda se supara. :))

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^

#58
@ Aly, m-am exprimat eu gresit, nu ma gandeam sa ne impartim bisericute-bisericute, nu prea stiu cum sa explic ce vroiam sa zic(spre rusinea mea._.').

Edit: Am preluat si eu comanda lui Crissu'Blacker, oricum vroiam sa citesc acel fic ;).
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]

#59
Vroiai sa zici ca vrei sa te ocupi doar de ficurile originale? O.o



Si eu am acele momente in care nu sunt buna de explicat deloc, gen la photoshop sau statistica lol

#60
Citat:Vroiai sa zici ca vrei sa te ocupi doar de ficurile originale? O.o
Poate preferă mai mult secţiunea de originale la proză ;-??



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cerere de critica Daria v2 24 30.039 12-01-2013, 07:30 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Cerere de Proofreading Niska 0 3.027 01-08-2012, 11:58 AM
Ultimul răspuns: Niska
  Cerere de Proofreading Aly 14 10.971 04-01-2012, 07:57 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  Wanted critics Jasmine 30 26.783 17-07-2011, 11:58 PM
Ultimul răspuns: Moony691


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)