Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel iubit [+18]

#11
Alexandra.[e-he, la nume ne-am nimerit :]]], mă bucur că ai citit şi comentat. Apreciez.

.Dudiii, ştiu că am întârziat. Înjură-mă, bate-mă, ucide-mă, numai nu-mi lua îngheţata. :o3 :]] Măi, tu îţi dai cu părerea mereu? Nu că m-ar deranja, dar le nimereşti mai mereu. Mă sperii. :]] Da, bine, recunosc! Va fi un trio. Şi apropo, Alexein a apărut în primele două capitole. XD El e profesorul de istorie. O să mai apară şi mai încolo.

TeoYaoi, păi mă bucur că am auzit [bine, citit] asta. XD Defapt, e primul fic cu acţiune şi toate cele...eu sunt adeptă a descrierii şi din cauza acestui lucru nu sunt sigură că mă descurc cu ficul ăsta. Oricum, eu mă bucur că vă place. Felicită-ţi iubitul şi din partea mea! :]]
[Imagine: 2z7exb6.png]
Tnx, Tox!<3

Lăv mai femili :]]:
Fiică: Beki
Soţia: ♪ Ąѕђą ♪
Mama Soacră: Tweety
Cumnăţica: Ame

My fic: Hypnose; My drawings; My photos

#12
Ah, da, scuze, eu sunt aeriana rau de tot crede-ma! Nici nu mi-am dat seama cand am scris faza cu Alexein :| Adica stiam ca am citit de el, dar cine stie ce a fost in capul meu xD Acum plutesc printre ursuleti de ciocolata =p~. Chiar le nimeresc? :]] Wow, o sa ma fac vrajitoare, veniti la fica lu' Mama Omida, va ghiceste viitorul, auhmmm.. :]]
Ah, n-o sa te bat, nu te ucid,nu te injur, iti iau inghetata >:] mwahahahahaha, raul izvoreste din mine :>
Pai astept next-ul T_T Cat mai repede de data aceasta, daca se poate :-`
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#13
Şiii sunt pe aici. :X Merci mult de tot că m-ai anunţat. ^^ Văd că postezi câte două capitole şi le postezi cu diacritice. * lovely * si mai bine ! ;3
Uhmm... Păi cred că-s cam ultima pe aici, la comm. Nici nu mai ştiu dacă data trecută am fost prima, dar mă bucur că măcar ajung să citesc. : - " Btw, mă bucur că în final ai mai băgat un tip. [ se pare că e unul destul de hawt. ] Oh Doamne ! Şi tipu` pare chiar genul rău, bad boy. >:] Nu am nimic împotrivă cu asta însă... xD\
Ya` know... Aştept nextu` să văd ce e cu acest Cezar şi ofc, hai cu patru sute ăia ! >:)
___
Şi.... Şi... Stai aşa ! Nu m-am putut abţine să nu dau un edit. Mai ales când am văzut că scrie " trio " !!!!! O_O Vrei să mă omori în yaoi ! :X Dar... stai că nu mă derajează. Deci.. hai mai repede ! te rooog ! :X * lovEEEEE *

#14
Bau! :]] Uite-mă şi pe mine pe aici. Imp, se pare că nu eşti ultima :]]. Îmi place mult fic-ul ăsta. Deşi ziceai că e făcut din plictiseală, e foarte reuşit. Acţiunea e bine pusă la punct, la fel şi dialogul. Ideea este cum s-a mai spus, foarte originală. Băieţii sunt hot şi au personalităţi total diferite, ceea ce face totul mult mai interesant. Ăă..da, greşelile nu le urmăresc, deşi nu prea cred că ai avut. Aşa, revenind la ideea în sine şi la poveste. Descrii toată întâmplarea într-un mod foarte plăcut şi, probabil asta îmi place. Laşi o urmă de mister în fiecare parte şi nu eziţi să ne laşi puţintel în aer. Nu dezvălui toate detaliile dintr-o dată, ceea ce mă face să vreau să citesc şi mai mult, pentru a afla totul. :]]
Eh, aş mai comenta, dar ar cam trebui să mă întorc la Eminescu meu, că am de terminat un mic comentariu. Oricum, e bestial ce ai scris aici. Baftă cu următorul capitol!
Hugs'.>;d<
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Vrei sa fii iubit, iubeste! Trioxide chocolate.۩ 11 5.483 05-07-2011, 02:08 PM
Ultimul răspuns: Ellys
  Nu prea mici pentru iubit Nya. 14 8.790 19-05-2009, 08:13 PM
Ultimul răspuns: Nya.
  vecinul meu iubit ( yaoi ) lala_leon 4 4.406 18-03-2009, 02:32 PM
Ultimul răspuns: love_anime
  Te-am iubit, dar e timpul sa te uit I'm_just_a_girl 14 8.236 29-01-2009, 11:26 PM
Ultimul răspuns: Sadic_Soul


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)