Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce va enerveaza?

Insistentele!
Cei care se lauda.
Cei care ma mint!
Cei care se cred mai mari decat mine.
Care imi pun prea multe intrebari.Exemplu:Ai mancat azi?Ce ai mancat? sau De ce nu iesi afara?...si mai multe.
Pitipoancele..sunt prea increzute si fitoase
Oamenii care isi dau importanta singuri.
Prietenii care te folosesc.
..~si sunt mai multe,dar nu mai stiu4~
[Imagine: chocolatepassion-1.jpg]

Destul de multe....cum ar fi cocalarii smecheri care vor sa te agate spunand ceva de genu: "hey printzeso, nu vrei sa ne combinam, ce zici?" , manelele, persoanele prefacute, mincinoase, profesorii care sunt uneori atat de incorecti, cand te uiti la un film/emisiune orice, esti concentrat si cineva vorbeste intruna, cand iti propui ceva si nu iti iese, calculatorul meu care uneori face figuri...si multe altele10
[Imagine: grellslutcliffbyhowling.gif]


♥ Live Every Second Like It Was Your Last One ♥


[Imagine: mukurosignbynaladrield3.png]

[Imagine: sigg3.jpg]


Daca spun tot e valabil? nu, asa ma gandeam si eu.

Pe mine ma enerveaza scrisul de messenger, in primul rand fiindca atunci cand scri de mana multi au intentia sa mai uite limba romana si sa adauge prescurtari de iti vine sa mori.
Ma enerveaza oamenii care fac pe desteptii, in viata reala sau internet.
Ma enerveaza oamenii perversi (si eu sunt perversa da' am o limita, si nu arat la altii si nu pipai lumea pe mai stiu eu unde prin public).
Ma enerveaza manelele, de fapt le urasc... XD
Ma enerveaza oamenii homofobi care atunci cand ma rog din intamplare se ridica subiectu' asta se crispeaza ca niste macaroane fierte.
celelalte lucruri care ma enerveaza cand aud, vad etc: oameni bogati, politicieni, mary-sue.
I don't support people from different camps, I don't chose sides... see me as Switzerland...
[Imagine: sigpic350185_1-1.jpg]
-aceiasi "signature" pe care o am si pe AarinFantasy-

Pfoa daca incep eu sa scriu acum,ceea ce am si facut nu mai termin XD. deci zic decat cateva mai importante.

-Colegii. De ce?-din clasa a 4-a a 5-a se tot iau de mine ca atunci am descoperit lumea anime cu adevararat. >.> Ei sa uita la toate tampeniile gen pokemon,zeke&luther etc=e=' si se iau de mine,patetic.
-Fitosii-They think they're better but they're not.
-Manelistii/pitipoancele/cocalarii-Simplu. Ii vezi peste tot.
-e.e pedofilii -nu aia de max 3578 aia nu ma enerveaza,aia de peste 50-60 ma freaca la nuca aia din cap.
-e.e tata- 15. motivele mele de ura.

si etc. Astea`s doar cateva motive,exista infinite motive care ma enerveaza pe planeta asta.
Live with who i am or leave me alone.
I`m so bad bad but i`m so good good<3.

T.O.P&G-Dragon RULEZ


O.o
Exista o multitudine de lucruri pe planeta asta care ma enerveaza
Cateva, subliniez cateva exemple:

1.Cocalarii: zau ca sunt peste tot, la scoala, in piata.. peste tot
2.Baietii din clasa: se pun cu fundu'[scuzati expresia] pe catedra si incep sa cante tot felul de porcarii cum ar fi manelele sau alte tampenii de-ale lor, faptul pentru care ma enerveaza cel mai tare e ca ma injura de mama daca nu ii imprumut cu bani TT_TT
3.Profa de mate si de fizica: nu cred ca trebuie sa mai spun de ce
4.Fitosii: am o tiganca in clasa care se da mare ca are vila, bani ca e populara in scoala, mama ce ma enerveaza fata asta :die:

Cam atat.

on:
Ma enerveaza:
- prostia oamenilor
- indoiala a unei persoane fata de ceva sau de cineva
-Insistențele
- galagia ( nu intodeauna)
-vara
-imbracamintea extravaganta in culori aprinse
-mancarea din cantina
[Imagine: aaaakip.jpg]

Păi : - ?. . .
Mă enervează persoanele care se cred importante, deşi nu sunt şi te jignesc tot timpul, iar dacă tu le întorci vorba tot ele sunt cele ofensate -.-' [ am în clasă multe exemple o,o -> şi m-am săturat de ele până peste cap xD ]; mă mai enervează manelele -> când îl aud pe Guţă îmi vine să sparg televizorul [ deşi tata ascultă mai mereu şi nu am ce să fac, am noroc, totuşi, că nu stau cu el xD ]
Istoria ^_^ - nu pot reţine materia asta deloc. Pur şi simplu nu-mi intră în cap toate datele alea stupide.
Diriga -> e tâmpită. Dacă vede vreun conflict ne spune doar să nu se mai întâmple şi nu i-a nici o măsură, iar engleza o facem din an în paşte [ mai mult facem dirigenţie ] şi apoi se mai miră de ce nu ştim noi o boabă de engleză O.O''.
Bunica mea -> nu mă lasă să fac aproape nimic. [ i hate it >.< ' ]
Åži mai sunt multe lucruri XD.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Viața în general. Îți acordă 10 minute de fericire, pe care să ți le înfunde cu alt obstacol într-o manieră mai mult sau mai puțin delicată. Apoi te lupți pentru alte 10 minute de fericire. Și ciclul continuă. Dar nu poți să n-o iubești. XD Ipocrizia. Snobismul.
Asta e în general. Cât despre lucrurile materiale, nu contează.


Edit după un an: tare filosoafă sunt. Dar îmi pastrez parerea.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

Ma enerveaza cel mai mult cand zgarie cineva cu creta pe tabla.E insuportabil sunetul acela.
Alte lucruri af mai fi:
-manelele
-fitoasele
-injuraturile
-smecherii
-oamenii casre vorbesc foarte tare sau tipa
-oamenii care te analizeaza si cum respiri
Atat!

Sânt multe lucruri care mă enervează, dar cred că cel mai mult mă deranjează propria-mi persoană și uimitoarea mea capacitate de a fi enervat de cele mai insignifiante tâmpenii.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch?




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)