Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce va enerveaza?

#1
Parca a maoi fost acest topic dar nu il mai gasesc. Asa ca daca ste rog pe Marina sa imi uneasca postul cu topicul cel vechi.

Ce va enerveaza? Pe mine ma enerveaza criticii a se citi "pusti teribilisti" care posteaza si critica produsele cand inca nici nu au avut ocazia sa le testeze personal. De ex uite ca am gasit un site unde pusti de 14 ani care altceva in afara de CS nu stiu nimic se pun sa critice Dacia Sandero care inca nici nu a iesit pe portile fabricii si nici nu stiu despre ce vorbesc in plus nu au nici varsta de condus. Cel putin dupa vocabularul lor trag concluzia ca nu au mai mult de 14-16 ani

#2
pe mine ma enerveaza tot ceea ce nu-mi place so.....am raspuns

nu-mi place:uni oameni-au diferite moduri de a trei mai prejos de salbaticie
insectele:pot fi ele cat demici or vrea dar ma enerveaza ca se pot strecura este tot
lilieci-sunt asa de urati si cand mai si ti se prind in par ....
regulile:sunt prea multe si nu ajuta la nimik.toti ar trebui sa fim liberi
bani:fara ei ce ne facem.dinb cauza lor murim de foame ,din cauza lor murim batuti,...
stapanii:este adevarat ca fara asa ceva ar fi lumea o jungla dar totusi sunt prea severii
povestile:din ele invats toate prostiile.din ele am invatsat despre fantome,strigo,himere,zombii si mie frik de ele4
ar fi o lista lunga dar cred ca vam pliktisit deja cu lucrurile pe care le uraste o fata de 12 ani imediat 131010
o.o" wot

#3
hmm...peeeyyy...manelele, aurul in exces, minimanelistii, paietele , manelele, mosii de ciocolata goi pe dinauntru, filmele proaste, minciuna, teribilismul inteles gresit, fitele, narcisismul, misoginismul, manelele, muzica romaneasca (cu unele miiiiici exceptii), papusile bratz, lipsa creierului, scepticismul, parfumurile puternice, revistele de scandal, fata de la pagina 5, merele, falsurile, am mentionat manelele?

#4
fleeting ray A scris:Ce ma enerveaza? Prea multe ca sa le enumar... Zbyee!!...
Bine, voi zice cateva... Ma enerveaza: fratele meu, profesorul de tehnologie ( care mi-a dat 4 pentru ca nu am stiut lectia, dar tot timpul intreaba cine vrea sa raspunda, DOAR atunci a luat din catalog, adica pe mine 20 ). Urasc olimpiadele de biologie si de tehnologie, la care apare invatatul, nu imi place "Destine Furate" ( telenovela) pentru ca e cea mai puerila tembelenovela pe care am vazut-o vreodata ( my opinion ), si ma enerveaza faptul ca trebuie sa dam teze unice, era mai buna capacitatea. Pentru ca sunt chiar exagerate, mi-a scazut pentru ca nu am pus trei virgule si am folosit denumirea de litera in loc de vocala, si de fapt de unde stiu ei ca acolo trebuia virgula, nu era de ajuns o conjunctie coordonatoare 20. Mda... ar mai fi 22 23 .... Zbyee!!...

Hehe, toate telenovelele sunt puerile. Hai sa zic majoritatea, sa nu zic toate.

Iar la romana stiam ca se scade pentru mai mult de 3 virgule nepuse. Nu stiu in ce clasa esti sau ce se mai face la romana dar pe noi ne batea la cap chiar si cu asta: virgula nu se pune numai in enumeratie, ci si in propositii care pot fi despartite de restul frazei, inainte de "ci", "iar" "dar", etc. Stiu ca si mie mi s-a parut nasol atunci dar daca ai o nelamurire nu poti intreba profesoara?


Pe mine ma enerveaza cretinul de vecin de deasupra care isi renoveaza casa de vre-o luna (daca nu mai mult). De cand eu inca eram in sesiune. Se aude de parca ar fi bormasina aia langa mine (si ciocanul, etc). Ca sa nu mai zic ca acum vre-o saptamana m-am trezit cu ditamai pata de apa pe perete si tavan, ca i-a curs caloriferul (l-a mancat pielea sa in scoata)

#5
Pe mine ma enerveaza peresoanele care se cred net superioare celorlalti.E ca si cum ei ar fi cei mai importanti...iar cei din jurul lor niste nimicuri!Ma mai enerveaza persoanele care critica fara sa aiba un fundament logic...critica de dragul sa fie bagati in seama.Si ma mai enerveaza mai multe lucruri...insa nu are rost sa le enumar.Ja Ne
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#6
ce ma enerveaza? destul de multe chestii...

in primul rand oamenii prefacuti
barfa(prefer sinceritatea..)
sensibilitatea (sa planga cineva toata ziua in capul meu, ca n-are norok indragoste sau mai stiu eu ce porcarii)
zambetzele false si seci ( nu-i amuzant?zi frate nu te eschiva)
rozul in exces (yuck!!!)
manelele lalaite si copiate (nu ca ar fi mai mult de 2 originale)
majoritatea profilor
temele
si... atat 10

#7
Well ma enerveaza destul de multe lucruri asa ca o sa zic numai cateava o.O' :
~ fake-urile : adica oamenii care pretind ca sunt altceva decat ceea ce sunt de fapt

~ manelele : chiar nu le vad rostul z.z si nu inteleg nimic din muzica asta

~ fratele meu : nu tot timpul, dar uneori ma scoate din sarite >_> are prea multe mofturi z.z

~ proful de istorie : adica fostul prof de istorie >_> vrea si el prea multe

~ severitatea : adica cea in exces, nu e rea uneori dar nici chiar sa-ti iasa pe urechi z.z'

~ cei care zic ca le place ceva cand de fapt nu stiu nimic despre acel lucru

hmm cam atat in mare parte o.O'

#8
Ce ma enerveaza pe mine :

1. Manelele si persoanele care asculta asa ceva ... lame =___= ... si in plus se mai si cred superiori ... yea right 21 nice joke 21

2. Fitzele ... I just hate that >__< automat persoana respectiva primeste the biggest hit ever => ignorance u.u

3. Fratele lui Shin 21 si in special copii de 10 ani care joaca de o zi A18 si dau tot in aceeasi zi n'spee mii de EAGLE-uri din pur noroc >___________< damn those evil kids >_<

4. Rozul >___>" *pukes*

5. Diriga mea de Economie *pukes again ... only this time on her xD* she's a real b**** monster

6. Falsii prieteni ... in fata toti par prieteni si cand te intorci sunt gata sa iti taie si gatul ... geez =__=

Si mai sunt multe chestii ... dar ar insemna sa scriu un roman 21
[center]~ ひぐらしのなく頃に ~

[Imagine: HigurashiSig2.jpg]

Make me mad and you will suffer the wrath of KILLER lolis !
[/center]

#9
ce ma enerveaza? pai...ma enerveaza..ma scoate din sarite nedreptatea,adica atunci cand o persoana este acuzata pe
nedrept.Ma scoate din sarite fiindca nu este corect deloc.
2.Verisoara mea.este o alintata si o rasfatata si cand nu ii satisfaci poftele incepe sa boceasca.Ma scoate pur si simplu din
sarite..nici unchii mei nu o mai suporta.
3.Critica..nu imi place cand mama ma critica..bine de la ea mai accept..spune adevarul:?:dar de la bunica mea..arch...
4.Profa mea de franceza..spune ca mai bine am invata franceza decat engleza....e corect?cica e mai utila.OMG!
cam atat..victorie

#10
Pe mine ma enerveaza o gramada de lucruri-manelele,telenovelele,filmele romanesti,manelistii,lipsa de creier,pustii cu prea multe fite si impresii,revistele de scandal,barfele,profa de fizika,profu de religie,cateva colege de clasa(niste proaste cu acte in regula),fata primarului(o idioata ce vesnik minte,prietena cu sorumia ),prietenii falsi,oamenii prefacuti,zambetele false si seci,copii care plang prea mlt,persoanele care critica ceva fara sa stie macar despre ce-i vorba,idiotii care suna cu numar ascuns pretinzand ca e din greseala(tocmai mi sa mai intamplat pt a nu stiu cata oara) si bunika mea care ma critica daca nu fac cum vrea ea




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)