Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce preferi?

O alegere destul de grea.Cola,nu prea mai imi place,acum Pepsi este Rock on.Cred ca am sa aleg Fanta.:d,imi place mai mult decat Cola.

Next: Snowbording sau Sky?
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Ofc, snowboarding. E un sport care seamănă cu skateboardingul, iar iarna, când mă pot da pe skate numai în skate parkuri acoperite, îmi face plăcere să-l practic. E tare mişto!

Neeext: Metal or punk?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



esti crud si nemilos T-T imi plac amandoua, ar cum jocu' cere sa aleg, cred ca... metal? [sorry punk T-T]

next: o calarotie in jurul lumii sau un milion de dolari?
[Imagine: teru.png]


Un milion de dolari.
De ce?
Cu ăştia aş putea să mă mut în altă parte şi să trăiesc pe pământ străin, nu doar să îl vizitez. Nu cred ca în călătoria în jurul lumii aş sta un an în fiecare loc interesant, deci prefer banii cu care aş pleca naibii de aici.
Ştiu că sunt multe de văzut în lumea largă, dar asta e.

Next: literatura absurdă sau literatură comercială?
Scuzaţi-mă, nu sunt un mort de bună companie.-Sartre

Literatura absurda ma impresioneaza mai mult chiar daca am mai citit si carti comerciale [seria twilight ,seria casa noptii sau seria jurnalele vampirilor9]

next:filmele cu final fericit sau filmele cu final dramatic?

Pai imi plac filmele cu final dramatic,dar cred ca aleg filmele cu final fericit,deoarece mai toate filmele pe care le-am urmarit au avut un final fericit.Imi place ca un film sa aiba un happy ending deoarece mi se par mult mai frumoase cele cu final fericit,decat cele cu final dramatic.Deci in concluzie prefer:filmele cu happy ending
next:prietenie sau bani?
[Imagine: j5atg3.png]


Bani ; fiecare isi alege ceea ce n are 3

un iubit / un prieten bun
o iubita / o prietena buna

Un iubit sau un prieten bun ? Bun , asta nu prea am inteles`o >.< adica ai putea zice . . . sa ma indragostesc dar poate sta si o prietenie in joc . . . sau sa`l vreau pe prietenul meu cel mai bun drept iubit *rotfl* [ asta n`as vrea niciodata ] . Iau prima varianta . Pai dragostea trece , poti fi ranit , o sa se termine tot timpul de iubire si o sa am nevoie de cineva care sa tina la mine [ vorbesc de un baiat ] . Si cand o sa am nevoie de un prieten caruia sa ii zic ce simt si asa mai departe , o sa`mi dau seama ca l`am pierdut din cauza unui prost . Eu aleg un prieten bun , pentru ca am mai multa nevoie de o prietenie sincera , decat de dragoste . Mereu am tinut mai mult la prietenie .

Next : Rac sau Leu ? [lol ma refer la zodii 24 ]


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


Ouch!!!...grea alegere,dar daca stau sa ma gandesc bine,la zodia mea [pesti],si dupa cate am citi despre ea,am inteles ca pestele se intelege,are o relatie destul de buna cu racul.Eh...cu leul are o relatie destul de bunicica dar nu asa de buna ca racul...am sa aleg racul,daca tot am luat'o pe zodii. 4

Next:mancarea chinezeasca sau macarea romaneasca? :]]
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

eu as alege cea chinezeasca...m-am saturat de atatea iahnii,sarmalute si chestii traditionale X.X
In schimb daca imi dati un meniu chinezesc imi trebuiesc si retete ca sa nu ma trezesc cu ceva ciudat in farfurie(eu pot sa mananc orice)si sa fac o fata amuzanta21

Next:animeuri sau filme?
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)