Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce preferi?

Anime sau filme ?

Da, vă voi dezamăgi pe toţi pentru că este un site anime , dar aleg filmele. Idk . Îmi plac mult mai mult decât animeurile, poate pentru că există ăăăă . . . aşa, persoane reale. Guess so .

Chitară electrică sau acoustică ?
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




Chitara electrica desigur!este cea mai mare inventie de cand s-a inventat rockul!yeeee

CartoonNetwork sau Animax?Zuppy06
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Cartoon network, mi-e dor de el :]

ceai rece cu gheață/cocktail

ceai rece cu gheata,e delicios si sanatos si nu te imbetiZuppy06

bat sau sfoara?Zuppy03
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Bat sau sfoara...ăăăă....cred ca bat ramane "?

Next: apa sau gheata?
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Apă. Nu e rece 21 Decât gheaţa . lol. Guess so . Urăsc prea rece sau prea cald.


McDonald's sau KFC ?
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




Mc ca e yumyum si da chimicale,dar ce ne pasa noua?

Dragon sau sarpe?
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

hmm,grea alegere,imi plac si dragonii dar si serpii...cred ca am sa aleg dragon,imi place ca are aripi 44 XD

Next: filmele horror sau comediile?
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

bai ce am urat mereu intrebarea asta, mi se pare ca e echivalenta cu intrebarea adresata unui copil "pe cine iubesti mai mult?mami sau tati" "mami :-S"
si eu..horror cred >.>, chiar daca sunt absurde mi se par mai realiste decat unele comedii :3.Au inceput sa ma plictiseasca majoritatea comediilor, mai ales ca toate sunt romantice deja vad aceleasi clisee ^^.

Preferi sa ti se spuna adevarul, chiar daca e al naibii de dureros, sau sa mai fii pupat din cand in cand in fund si sa se treaca peste adevar :3 ?
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



Adevarul,chiar daca o sa incep sa ma smiorcai sau sa ii dau pumni...adevarul este cel mai bun si daca aflu ca minte il omor!Zuppy06

Galaxii sau gauri negre?
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)