Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?

#61
SnowSpirit O.o
Nu te cunosc, dar, cred ca daca te-as intalni, as incepe sa trancanesc pana s-ar innopta. Cand ma aflu langa o persoana, cand ma apuc de vorbit, nu ma mai opresc. De ce? Sunt o fire vorbareata: la inceput ezit si sunt timida, dar cand imi dau drumul la glas, nu ma mai opresc O.o

Eu 1524

#62
ILikeYou...daca m-as trezi langa tine...probabil m-as speria pentru ca nu stiu cine esti, insa vom face cunostinta si sunt sigura ca o sa ne intelegem foarte bine, o sa ne uitam la anime-uri si o sa vorbim mult pentru ca sunt exact ca tine, o fire timida, insa extrem de vorbareata( doar sunt gemeni4) Vom manca inghetata :chuu: si iti voi face cunostinta cu pisoiasii mei, cei mai rasfatati pisoi din lume si cei mai frumosi o//o(sper ca iti plac pisicile)
[Imagine: logo.gif]

When all looks lost
And there's no escape
...I turn to my dreams!

#63
Si cum I_just_love_Yu-gi-oh este fata cred ca nu ia-s face nimic... la inceput poate am sa ma sperii si am sa te iau la intrebari ''ce faci in camer mea'' ''te cunosc de undeva??'' si alea alea dar in nici un fel sa te bat (nu imi permit sa fac asa ceva la o fata)... dar dupa poate vom putea deveni prieteni si vom iesi sa bem un suc si sa mancam o inghetata ca sa pot afla mai multe despre tine sau daca nu stam si ne uitam la anime pe PC... daca ar fi fost baiat pai cred ca la-s fi rupt in bataie pana ar trebui sa il duc la spital in stare de urgenta...191919, mai ales daca a dormit in patul meu nici nu mai ajunge la spital24.... cam atat

#64
Nu am vorbit cu tine deci nu prea stiu multe despre persoana ta. Personal cred ca pentru inceput as privi buimacita in jur ca sa vad daca macar sunt in camera mea. Daca da, brobabil as urla la tine sa te dai jos si sa iesi inainte sa apuci sa te schimbi de pijama21

#65
ooo da ,ghisu
Pai,

#66
Hmm...M-am gandit sa postez si eu pe aici :mellow:


Asa...Pai, in primul rand cand m-as trezi, m-as duce la PC sa pun vreo 4-5 melodii preferate una dupa alta, dupa care m-as pune inapoi in pat...Dupa ce s-ar termina melodiile, m-as ridica, m-as duce la baie sa ma spal pe fata si sa-mi piepten uraganul din cap...Dupa care m-as intoarce in camera si as observa-o pe Toxic :mellow: ...M-as comporta ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic...I-as spune cateva bancuri, i-as prezenta niste faze amuzante din filmele mele preferate, i-as mai arata cateva poze, dupa care i-as povestii ce gamer exceptional sunt :mellow: ...In momentul asta ea ar trebuii sa fi adormit de plictiseala...Asa ca as lasa-o in pace si mi-as vedea de treburile mele "?

#67
cre ca am mere la o dota apoi o narghila ca suntem truditzi si poate ceva anime

#68
39 probabil [sigur] ar iesi ceva gen
'cine esti si ce vrei? *pauza* *analiza* *vede lantu* daaaaaaaaaaaaaaaaaddyyyyy!!!!'
Dupa asta, un milion de intrebari [unele fara sens, da' noh... ma stii doar]
un suc,o chestie, alte milioane de intrebari,povesti,barfe si tot restu
Zuppy04

#69
probabil ca as fi surprinsa de ceea ce vad. Te-as pofti in camera si probabil ca
te=as invita in parc. Am merge sa-ti arat magazinele si probabil am merge sa bem un suc. Barfe ceva anime si manga un film si poate si popcorn pe deasupra. Apoi, cred eu, am merge sa vdem un anime, de peferat jigoku shoujo, daca (cred eu) ne place la amandoua.
-

#70
Akasuna Lynn...Daca m-as trezi in pat cu tine m-as gandi(ca desi nu te cunosc)ca am scapat in sfarsit de fratimeo care trage plapuma de pe mine apoi m-as speria(ca nu esti fratimoe) si as folosi metoda de aparare,arunca-te jos si vezi cine sta in pat(vorbeam de mine^^)
[Imagine: Karate.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Daca ai gasi un portofel plin cu bani ce ai face? sory 32 18.313 25-09-2011, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  Arunca ceva in userul de deasupra Shiva 709 302.208 16-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: :.:.:Ratsuky:.:.:
  Ce nota ii dai avatarului de deasupra ta?! Tobi 3 2.891 03-08-2010, 09:37 PM
Ultimul răspuns: Tobi
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 7.637 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.414 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)