Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?

Hmmm..mersy mult de intimpinare placuta21
Trebuie neaparat sa vin cumva la tine pe furis noaptea sami primesc sucul si sa dau un telefon...s.a.
Ei....daca m-as scula noaptea si nu teas vedea as proceda la fel...insa daca e dimineata si vad ca esti fata atunci deloc nu...ptu ca ma rog>>ma dezmiticesc mai repede decit altiiSmile

Mitch cum ajunsasi pe la mine prin pat ?
In fine te servesti din frigider daca tie foamea... dupa mergem la o plimbare prin oras...apoi ne uitam la anime si spre seara te trimit acasa 10
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

Pai....Zburam cu Mos Craciun si am aterizat din intimplare in patul tau>.nu mai tin bine minte caci am lesinat de frica in cadere^___^
Dupa intimpinarea ta calda cred ca am fost multumita ca Mosu ,ma lasat, insa cred ca cind am ajuns acasa a dat deja Elisabeth o raita cu Mosu...si...in pofida ironiei a aterizat si ea, dar deja in patul meu21
Aceeasi primire>>ms!Smile

Pai ce sa fac? as vorbi intr-una si ti-as pune o suta de intrebari.. si iar as vorbi pana ti-as face capul calendar24. Uneori vorbesc mult.
Cea mai reuşită semnătură.

Probabil as avea o fata gen "WTF" si te-as intreba cine naiba esti si ce cauti in patul meu O.O Daca imi zici ca esti de pe zup probabil te intreb de ce esti gigolo daca la profil scrie clar "Female" XD
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



Pai nu stiu exact ce as face. Probabil prima data as ramane gen, wtf O____O Dar dupa aceea m-as calma si m-as comporta ca si cum totul mi s-ar parea normal xD As incepe sa vorbesc cu tine, despre zup si despre tot ce se intampla pe aici 39

Mi-as face un nou prieten15
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Well, prima data as fi socata, iar apoi te'as intreba cine esti si cum ai ajuns in patul meu?And then, ti'as pune o multime de intrebari [si cand spun o multime, chiar asa este xD]
Time you enjoy wasting, was not wasted.

M-aş întreba de unde ai mai apărut şi tu, apoi te-aş întreba cine eşti [ nu cred că te-aş recunoaşte ]...şi dacă vrei să fim prietene { dacă tot aveam ocazia ;]] ).[posturi unite]
M-aş întreba de unde ai mai apărut şi tu, apoi te-aş întreba cine eşti [ nu cred că te-aş recunoaşte ]...şi dacă vrei să fim prietene { dacă tot aveam ocazia ;]] ).
I'm gonna pick up the pieces and build a Lego house... :cheer:

m-as uita sec la tine te-as inveli sa nu racesti si as dormi in continuare...dupa 1 minut as realiza ce se intampla si mi-as pierde caramida preferata dupa care as dormi in continuare
[center][Imagine: BalledAngst314.gif][/center]

Do not fear hell for i live at the gates of heaven and i condemn you all to damnation.

*insert naughy things* *censored* you don't wanna know. actually you'll know pe 21 :]]
Wel tu ştii ce aş face ^^ na na na hehe. să zicem doar că nu ai mai avea cum să scapi vreo cateva decenii.
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Daca ai gasi un portofel plin cu bani ce ai face? sory 32 18.321 25-09-2011, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  Arunca ceva in userul de deasupra Shiva 709 304.044 16-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: :.:.:Ratsuky:.:.:
  Ce nota ii dai avatarului de deasupra ta?! Tobi 3 2.892 03-08-2010, 09:37 PM
Ultimul răspuns: Tobi
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 7.641 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.414 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)