Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?

Hmm...Cafe au vanilla , daca m-as trezi si te-as gasi langa mine, cred (adica mai mult ca sigur ) ca te-as trimite sa imi faci o cafea (presupun ca stii sa faci una ) , ca sa pot gandi si eu limpede, apoi cred ca...te-as pune sa-mi mai faci una 21(sunt dependenta...stiu>.<)

Khonsu,daca m-as trezii langa tine te-as imbratisa muult si tare,apoi ti-as da chec,coliva,chioco,inghetata de cioco,cacao si tot ce contine cacao(mi-e lene sa le enumar).Ti-as arata toate pozele pe care le am in calculator,iar apoi ne-am baga in congelator ca sa racorim si luam si vin sau bere si desigur cafea,cata vreiZuppy03
Asta as faceZuppy08
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

BLforever
Daca m-as trezi langa tine probabil ca l-a inceput te-as pipai sa vad daca nu visez cumva,dupa care am manca cata ciocolata vrei tu,ne-am uita la yaoi si am vorbii ore in sir despre durarara,mai ales despre scumpul de Shizuo71
[Imagine: j5atg3.png]


Nee-sama...ce doreşti să manânci?
nimic...bine ¤fall¤ :zz:

I-as spune cu vocea lui Romeo Fantastik "Da-ti chilotii jos!"
Do not speak unless you can improve the silence.

Omg, te-as pune sa imiti vocea lui Romeo Fantastik 15.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

Daca m-as trezi cu triangle in pat m-as intreba imediat cat alcool am baut seara trecuta sau daca nu cumva cineva m-a drogat. Smile

În primul rând aş sări un KM mai încolo,după m-aş întreba dacă visez,sau dacă m-am lovit la cap,sau,poate dacă am murit,şi acum o bântui pe săraca fată :]]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Glumesti? Nu-i asa? Spune-mi ca glumesti.

Ce as face eu daca m-as trezi cu MinHie ?
Ati inebunit?


.___.

E logic ce as face...

As incepe sa tip de bucurie.
As spune ceva in genul:
- Deooo!! A aflat maicata ca ai luat patru la romana, si te-a dat afara din casa? Dupa care as impratisa'o, si i-as cere sa ma scarpine dupa ureche.
Am petrece toata ziua numai razand si bagand in noi ca porci, dupa care, probabil, am bea niste energizante si ne-am duce la un fast-food sa mai punem cateva kilograme pe oase.
In timp ce am merge sa cumparam ce-am avea de cumparat am vorbi despre baieti, si cel mai probabil... am dansa Replay pe drum.

Te iubesc nebunooo!!!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

OMG!! Dacă m-aş trezi lângă ea?!!!! LOOOL!!!!! .__.!!
Păi,aş ţipa urla şi toate alea,de aş trezi toţi vecinii,după care ascultăm muzică,mâncăm de la fast-food-ul de peste stradă,ne uităm la băieţi drăguţi,la trupele noastre favorite cântând live!!!! :X:X:X Şi la show-uri! Şi la videoclipuri! :X:X .____.

Åži eu te iubeeeeesc :X:X:X:X
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Daca ai gasi un portofel plin cu bani ce ai face? sory 32 18.387 25-09-2011, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  Arunca ceva in userul de deasupra Shiva 709 305.541 16-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: :.:.:Ratsuky:.:.:
  Ce nota ii dai avatarului de deasupra ta?! Tobi 3 2.908 03-08-2010, 09:37 PM
Ultimul răspuns: Tobi
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 7.711 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.446 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)