Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

Now : Ellie Goulding - Your song şi este doar vina Meeei pentru asta. :"DDDD Trebuie să recunosc , din păcate , că'mi place de Ellie şi are o voce superbă, blândă şi duioasă , chiar dacă este a 3-a oară când o ascult, deja m'am îndrăgostit de ea.
Plus, cântecele ei ajung la suflet. Sau la mine pot ajunge, dacă la alţii nu.
If I could give you one key, and one key only to more abundant life, I would give you a sense of your own worth, an unshakeable sense of your own dignity as one grounded in the source of the cosmic dance, as one who plays a unique part in the unfolding of the story of the world...

@Lily, ia d'aici:

(19-12-2010, 04:02 PM)MimiÅŸor A scris: Tineti cont si de regula asta cand postati :

Citat:5. Ca să evităm posturile prea scurte la topic-ul 'Ce asculţi acum ?' userii care postează acolo trebuie să mai scrie şi o părere personală, fără refen sau alte versuri ale melodiei respective. Posturile în care nu apare şi o părere personală a userului vor fi şterse.

Nu trebuie sa-ti strici neuronii ca sa umpli doua-trei randuri. Unii scriu un singur rand, O singura parere personala, altii mai multe pentru ca au ceva de zis. Doar am zis; faci cum vrei.

Guano Apes - Open Your Eyes; o ascult de ieri, geniala! *laugh* Am descoperit-o la un videoclip cu The GazettE, eram: WTF?! o.o Asta nu e cantata de ei. Si asa am descoperit melodia. *laughs* Pana si lui Alex ii place. xd Imi place o parte, sfarsitul mi se pare prea brusc. Doar eu-s de parere ca-i PREA scurta? xd
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

http://www.youtube.com/watch?v=vB9rnrEUXJk
INXS - Need you tonight.
I miss Michael so much T.T Darn such a creative and handsome artist. Heh .
The song is awesome anw, but the band is not the same. *sigh*
-

Simple Plan - Welcome to my life.

Yea, memories ! E prima melodie pe care am ascultat-o de la ei, acum mult, mult, mult timp : )). Mi-am adus aminte accidental de ea si m-am gandit sa o ascult. Aw, imi place la fel de mult ca si la inceput :3 Versurile sunt geniale si instrumentalul foarte bun. Parca imi place mai mult varianta acoustica.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Ortega - Alpha (feat. Zeppelin & DJ Undoo) -- cred ca e preferata mea de pe Ladi Dadi. In general nu prea imi place Zeppelin si nici Ortega nu ma rupe, dar aici totul curge asa frumos Smile
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Trading Yesterday - revolution
Surprinzător, îmi place. Întreg MTT-ul e foarte tare; melodiile sună oarecum asemănător dar lirica e total diferită. E TB&TT - varianta remastered by D. Hodges, me gusta. :3
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


The Black Keys - Lies. Prea misto melodia asta. Si asa chill, de duminica seara...
[Imagine: careless.jpg]
And I don't realy care if you think I'm strange, I ain't gonna change.

Breaking Benjamin - Unknown Soldier
Deci...m-am uitat printr-un cont vechi de pe yt si am gasit-o...si astfel am ajuns aici. xD Nu o ador, dar nici nu imi displace. E ok. Partea proasta e ca nuprea mi se potriveste, dar na. De ascultat e buna. xD
[Imagine: one_piece_quotes__luffy__quote_3__by_sky...5yul99.png]
Carpe Diem.

The Gazette - RED

Si in HD. Ador the GazettE. They are te besto! In special Ruki. Melodia asta e draguta, plina de emotie dar cel mai mult imi place Ruki.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

Smiley- un pas inainte.

Nu stiu de ce, dar mi se potriveste cel mai mult in momentul de fata. E un fel de "motto" pentru mine anul acesta. :]]
"Time present and time past
Are both perhaps present in time future,
And time future contained in time past.
If all time is eternally present
All time is unredeemable." T. S. Eliot

Check it out



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.792 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 525.041 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)