Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

Yiruma - River Flows in You.
Omul asta e un geniu. Iar melodia e pur si simplu piece of heaven. E uimitor cum poti sa reusesti, prin intermediul unei melodii, sa simti atata emotie. Nu am cuvinte.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


(18-12-2010, 05:58 PM)Vex A scris: Bon Jovi - SuperMan Tonight pe ProFm *smile*

E chiar simpatica melodia *luv it*

Åži eu ascult radio Pro FM ^^
Mi-am reinstalat de curând windowsu (septembrie defapt) şi nu mai am muzică aşa că ascult pe youtube sau Pro fm (love / alternative şi mai nou X-Mas) :001_wub:

Eu ascult acum Fools Garden - Lemon Tree. Mi se pare o melodie foarte drăguţă.
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


Sean Paul ft. Daddy Yankee - Oh, man
65. Îmi place mult ritmul şi faptul că este în spaniolă :]]. Limba străină, pe care o ador 105.
Nu ştiu de ce, dar felul în care zic " Oh man " mă amuză foarte tare = )).
Apoi o să ascult Daddy Yankee - Suelta.
Asta e mai provocatoare puţin şi are câteva prosti pe ici colo 65.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

O melodie banala, vechie. Am dat de ea dupa ce m-am gandit ca Dbsk a fost una dintre trupele de care m-am indragostit la inceput si am ascultat doar mirotic de la ei asa ca am cautat diferite melodii si am de ea + cautam cu subtitrare in romana ca asa aparea in aia din dreapta ( cred ca ascultam La la la cu sub in romana, sau asa ceva ) si am dat de Wrong Number de la Dbsk. Mi-a placut mai ales cum aratau toti asa ca am ascultat-o de atunci pana azi. 21 Foarte palpitant... ce sa zic.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Nu am mai postat de mult aici. Ascult o melodie care ma face sa ma emotionez pana la ultimul simt.

Michael Jackson Duet with Akon - Hold My Hand

Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand o aud, ma gandesc la eternitate, la iubire interzisa si la puritate. E o melodie ce ma duce in lumea celor ce nu se vor intampla. Insa o ascult din nou si din nou. Nu as crede ca pot fi persoane carora sa nu le placa o melodie atat de frumoasa. E pur si simplu frumoasa.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Amanda Someville - Point Of Safe Return

Una din cele mai bune voci pe care le-am auzit. Te face sa plangi sau te simti fericit. Imi aduce aminte ca mai sunt si cantareti buni in lumea asta. Nu e foarte cunoscuta, din pacate, dar mie imi ajunge ca am auzit eu de albumul asta.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.749 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 266.993 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)