Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

「シャングリラ」

Nu imi vine, dechi char nu imi vine sa cred ca e o melodie noua. Ce nu imi mai vine sa cred e ca Yasu s-a tuns si s-a vopsit blond. ._. Nu ii e bine cand ii e bine. Ador melodia dar urasc verdele ala aprins de isi scoate ochii si parul lui Yasu.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

nu o să dai click , cu toţii ştim asta.

Iubesc melodia asta , deşi eu sunt pe partea black mai mult. I mean , îmi aduce aminte de anumite sentimente şi`mi dă o stare foarte..plăcută, poate şi melancolică. Iar versurile sunt atât de drăăăguuuţe - like me , hăhă - şi video`ul , ideea luui...adică, este foarte simpatică.
Neh, nu mă ocup de descrierile melodiilor. -.-"""

[Imagine: tumblr_lkyvlyI6kk1qb6t6wo1_500_large.jpg]


Cosol- vrei sa fim impreuna: http://www.youtube.com/watch?v=Nf8OunkZL28
o iubesc nu stiu de ce, inainte nu eram asa atrasa de ea, dar acum imi place foarte mult 8

Linkin Park - In the end.

Am ascultat-o ieri pe telefonul unui coleg si brusc m-am indragostit din nou de ea : )). Ador melodia asta din toate punctele de vedere, versurile mi se pare pur si simplu geniale, la fel si instrumentalul. Aw, cat as da sa invat sa cant melodia asta la pian : )).
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Linkin Park - Pushing Me Away.

Mda, am cam dat-o pe Linkin Park de la un timp o.o Pf, melodia asta e prea geniala, mai ales refrenul. Imi traieste o groaza de sentimente, de amintiri .__. Ma calmeaza xD Instrumentalul este superb si vocea baietilor la fel ca de buna ca de obicei.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


X Japan - Jade
Mereu mi-au plăcut melodiile lor. Sunt foarte frumoase.
Această melodie este una din preferatele mele, îmi plac foarte mult versurile în special refrenul. O ascult foarte des în special atunci când nu mă simt prea bine.
[center][Imagine: ax.png]

“The most important thing we learn at school is the fact that the most
important things can't be learned at school.”

[/center]

^Kewl shit :]

Suffocated Beginning Of Life by Sentenced
Hmm, interesant album, in comparatie cu Crimson oricum.
Oh, beauty is a beguiling call to death and i'm addicted to the sweet pitch of its siren.That that starts sweet ends bitter, and that which starts bitter ends sweet.That is why you and i love the drugs... now please, pass me a light.

「蝶」SPOT

Inca nu a iesit nici versiunea oficiala si eu deja nu ma mai pot dezlipii de monitor. E geniala melodia si videoclipul. Mai ales ca am ocazia sa-l vad pe mr Yasu pe jumatate dezbracat o.O... Tanjesc dupa full.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt


Poti rezista baietilor colorati din coreea? Sigur ca nu poti, nimeni nu poate. Adica pe bune, gemeni Jo sunt adorabili <3. Nu ca ceilalti nu ar fi draguti dar ... fiecare cu preferintele sale. [Incerc asa de mult sa umplu randurle astea dar la ce e pe aici nu cred ca sunt cea care face cel mai mult spam.]
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

Yoseob ft Junhyung - Thanks to

Omg, nu ma mai satur de melodia asta, mai ales de videoclip o.o Este atat de genial ! Astia doi sunt cu siguranta superbi si le sta bine impreuna = )). Aw, nebunii de ei. Imi place la nebunie refrenul, vocea lui Yoseob este cu siguranta mai mult decat perfecta. Si sa nu uitam de rappul lui Junhyung care se afla la inaltime ca de fiecare data.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.793 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 525.108 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)