Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

RyanDan - Like the Sun



Wow. Alta balada, melodie de dragoste sau altfel spus, o alta bucata de perfectiune. Baietii astia, nu am cuvinte. Ii iubesc, au voci angelice pur si simplu extraordinare.
Nu ma mira faptul ca acei fani pe care ii au ii apreciaza foarte mult. Si merita mult mai multi, pentru talentul pe care ii au. Just sayin'.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Mariah Carey-Angels Cry

Imi place atat de mult de Mariah ...are o voce extraordinara...una dintre cele mai bune cantarete...
Versurile mi se par bune ,cu un mesaj tare, o idee originala...iar videoclipul e genial!!
E foarte expresiva,si tot ce vrei ....am numai cuvinte de lauda pentru ea !




Chriss- Idel ireal

http://www.youtube.com/watch?v=yyRB2mi8Z...playnext=2

iubesc mult aceasta melodie, nu prea stiu de ce dar am o stare asa mai melanclica si mia venit un chef s-o ascult 8

Wind of Change

Unde am gasit'o? Pe YouTube din intamplare =]] De ce o ascult? Ca a fost cantata la X-Factor <3333 De ce ma uit la XFactor? Pentru ca o ador pe Antonia <333 =]]
Melodia este geniala <333 imi place cum suna, armonios, ma linisteste si ma relaxeaza putin pentru ca joi am test la chimie si am nevoie de asta -.-. Uratimi bafta! =]]

Finish.
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Celine Dion -The Power Of Love

O ador pur si simplu pe Celine....dar ador mai mult melodia pentru ca prima data cand am ascultat-oa fost un cover la Pariu Cu Viata , si de atunci practic m-am indragostit de ea ...si fac si eu ca *Elz* ma mai liniteste un pic ....pt ca ma asculta si pe mine maine ..suntem in 9 si eu sunt nr 9 la catalog ...bafta!!!




Mattyas - Mi amor

Îmi aduce aminte de vară şi de tot ce ţine de vechii colegi, iar melodia îmi place. o_o O ştiu de la un fost coleg, probabil de aceea îmi aduce aminte de ei, iar vara o aveam pe telefon şi cum nu puteam intra pe internet o ascultam mereu ( zi de zi x3 ) mai ales când mergeam la plajă. o.o
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Avril Lavigne - Wish you were here

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=VT1-sitWRtY

Pentru că îmi trezeşte zeci/mii de amintiri, mă face să plâng, să râd, să zâmbesc, să fac feţe-feţe, s-o fredonez, să plâng din nou, să ţip, să urlu, să mă simt tristă, nostalgică, entuziastă, fericită, vioaie. Pentru că mă face să mă simt aşa cum numai el, cândva, putea. Dar el nu mai e, acum e melodia.

Powerwolf - Werewolves of Armenia

Formatia asta imi pare deosebit de distractiva ca power metal, sau ce se mai vor sa cante. Au un stil foarte tongue in cheek si parca nu-i vad luandu-se prea in serios, mai ales la ce versuri au. Dar in general suna destul de bine, iar laitmotivul lor imi merge direct la inimioara.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

http://www.youtube.com/watch?v=Ylq2gnBggCM

Pentru că o ştiu de la Michie pe care o iubesc, iar piesa îmi place. ( am auzit-o azi la liceu şi în sfârşit am găsit-o )

Tell the world I’m not
Goiiiing dooownn..
I will standing here
Hold my groooound 8!
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Keri - Lose Control

God, ador piesa asta. Mai ales vocea lui Keri. E geniala ! Doamne, cat as da sa am si eu voce ca a ei : )) Mda, cand or zbura caii .___. Imi place mult de ea, iar melodia asta este pur si simplu superba. Si in videoclip este atat de frumoasa ! Parul ala blond : >

So lose control !
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.792 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 524.969 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)