Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

7 - Lovers

Cel mai recent opening din Naruto Shippuden.
Am sa fac rau de dragul de'a nu face bine
Stiind ca daca fac lucruri rele o sa ma simt bine.
http://myanimelist.net/animelist/bolomaniac

[Imagine: 2448.gif]

Brokencyde - Low

Sunt super-mega-extra-ultra fericita ;x. Si azi am avut jumatate de zi sau chiar toata foarte foarte perversa si Brokencyde merge pe felie acum ;>. Deci, deci..."She hit the floor" \m/ :X.
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

DIO ~distraught overlord~ - Silence of Sorrow

Piesa asta e plină de emoții și îmi place cu adevărat.

System Of A Down - Toxicity

De aici mi se trage si numele, melodia ma face sa ma simt foarte foarte FRESH. Plus ca ma amuza nebunu` de bro virtual al meu si trebuie sa fiu in forma xD. Disordeeer \m/
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

Voltaire-Vampire Club(Twilight Version)

Daca versiunea originala mi se parea super,pe asta o ador deoarece rad de fiecare data cand u ascult.E singurul care ia in ras acest film in versuri si o face ca la carte.In plus,mentionarea lui Bela Lugosi,Christopher Lee si Max Schrek,actori versati in vampirismul pe pelicula.
Imaginea cea mai tare este a lui Jasper atarnat pe post de glob disco.

"Do you really want me dead or alive/ To torture for my sins? "

Caz inchis, joc terminat, trage-ti fermoarul. Pana si un orb vede asta!
(George Rathbun)

[Imagine: 18m8pl.jpg]

Linkin Park - Run away

Am o stare buna si ritmul melodiei merge acum. Si nu stiu, sa spun la toate posturile ca-mi place vocea? 24 O ador. I wanna run away, never say goodbye / I wanna know the truth / I wanna see the answers, no more lies / I wanna close the doors \m/.
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

Poets of the Fall - No End No Beginning

melodia asta ma calmeaza nu stiu cum sa zic >.>... de obicei ascult cam ce simt in acel moment
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

Nane - Ce ti-e viata

Am o stare puerila si sunt putin nervoasa. Nane e cel mai bun acum -.-". Si din cauza LUI, m-am reapucat de Nane, ca ma lasasem .___.""".
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

Scorpions-dust in the wind

Doar pentru ca-mi place si spun ce trebuie sa spuna. E doar o senzatie si-o imbinare perfecta intre toate elementele piesei. E veche,e placuta auzului si-mi place la nebunie.
"All we are is dust in the wind"
Plus ca-mi regasesc ideologia, senzatiile de mult pierdute intr-o piesa simpla si veche.
<3
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

DJ BL3ND - Electro House

Ma simt foarte energica astazi,asa ca ascult melodia aceasta.Imi place la nebunie,si mereu imi da o stare nemaipomenita :].^_^
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.797 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 526.928 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)